Na co masz ochotę w tej chwili? - wersja erotyczna

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Azul
    Perwers
    • Jan 2022
    • 839

    Jak w poprzednim wątku. Zostać w łóżku dłużej i się wtulic całą, tyleczek docisnąć gdzie trzeba ... mrrr
    Kobiece ciało jest jak skrzypce i tylko prawdziwy wirtuoz potrafi na nim zagrać.

    Skomentuj

    • Nolaan_2.0
      Erotoman
      • Aug 2014
      • 492

      Na obłąkańczo intensywny seks. totalne zgalarecenie ciała i umysłu po wszystkim. Nie mylić z dzikim.
      Lepiej więc być samemu niż z kimś, (...) kto jest namiastką czy też czymś w tym rodzaju.
      Marek Hłasko

      Skomentuj

      • Azul
        Perwers
        • Jan 2022
        • 839

        Mógłby być ewentualnie w górach, w małej chacie, przy kominku. Tylko się nie oparz ;p
        Kobiece ciało jest jak skrzypce i tylko prawdziwy wirtuoz potrafi na nim zagrać.

        Skomentuj

        • mientus
          Erotoman
          • Feb 2019
          • 607

          Na goracego milfa.

          Skomentuj

          • Azul
            Perwers
            • Jan 2022
            • 839

            He he i z samcem alfa, bo kto tego niedzwiedzia sprzed kominka upolował?
            Kobiece ciało jest jak skrzypce i tylko prawdziwy wirtuoz potrafi na nim zagrać.

            Skomentuj

            • Nolaan_2.0
              Erotoman
              • Aug 2014
              • 492

              Na długi, powolny, mega sensualny aftercare.
              Lepiej więc być samemu niż z kimś, (...) kto jest namiastką czy też czymś w tym rodzaju.
              Marek Hłasko

              Skomentuj

              • Azul
                Perwers
                • Jan 2022
                • 839

                Na pobudkę z zaskoczeniem. Kiedy śpię na brzuchu, a on lekko siada poniżej linii moich pośladków i opiera się o moje plecy, tak żebym poczuła jego ciężar na sobie, wargi na karku, policzku.. dłoń we wlosach... a ja się przebudzam i pierwszą myślą jest pytanie: Czy bedzie nadal tak spokojnie, czy mam się spodziewać zerżnięcia jak tylko będę w miarę przytomna...

                Edit: seks przed lustrem, dużym. I żebym miała ogramiczone ruchy nadgarstków.

                Pod prysznicem. Mimo, że bywa przereklamowane. Docisnieta do ściany przodem, albo tyłem...najpierw delikatniej, a później to już jak się potoczy.
                Last edited by sister_lu; 01-03-22, 21:08.
                Kobiece ciało jest jak skrzypce i tylko prawdziwy wirtuoz potrafi na nim zagrać.

                Skomentuj

                • Nolaan_2.0
                  Erotoman
                  • Aug 2014
                  • 492

                  Słuszność, wodę trzeba oszczędzać,we dwoje jest ekonomiczniej.
                  Lepiej więc być samemu niż z kimś, (...) kto jest namiastką czy też czymś w tym rodzaju.
                  Marek Hłasko

                  Skomentuj

                  • Azul
                    Perwers
                    • Jan 2022
                    • 839

                    No niestety, dlatego to tylko zachciewajka, bo w realu raczej się nie zaoszczędzi w tej sytuacji. To może wodospad... hmm
                    Kobiece ciało jest jak skrzypce i tylko prawdziwy wirtuoz potrafi na nim zagrać.

                    Skomentuj

                    • pawwar23
                      Świntuszek
                      • May 2020
                      • 53

                      Wodosad hmm... brzmi ciekawie i chyba mam ochotę takowy wywołać i przyglądać się jak moczy wszystko dookoła

                      Skomentuj

                      • Azul
                        Perwers
                        • Jan 2022
                        • 839

                        Fakt, popatrzeć też jest przyjemnie. Może bym teraz na kogoś popatrzyła... wszystko tylko nie praca dziś


                        P.S. Pawwar23 dzięki za komplement
                        Kobiece ciało jest jak skrzypce i tylko prawdziwy wirtuoz potrafi na nim zagrać.

                        Skomentuj

                        • pawwar23
                          Świntuszek
                          • May 2020
                          • 53

                          Napisał Azul
                          Fakt, popatrzeć też jest przyjemnie. Może bym teraz na kogoś popatrzyła... wszystko tylko nie praca dziś


                          P.S. Pawwar23 dzięki za komplement
                          Jak ja Cię doskonale rozumiem Azul, wszystko byle nie praca Chyba na "biernym" popatrzeniu by się nie skończyło coś czuję

                          Skomentuj

                          • Azul
                            Perwers
                            • Jan 2022
                            • 839

                            Ja już wiem!

                            Striptiz, męski może być
                            na drinka dla mnie za wcześnie, ale to wystarczy
                            Jednak popatrzę.
                            Kobiece ciało jest jak skrzypce i tylko prawdziwy wirtuoz potrafi na nim zagrać.

                            Skomentuj

                            • pawwar23
                              Świntuszek
                              • May 2020
                              • 53

                              Akurat wczoraj wyskoczył mi na YouTube Magic Mike w proponowanych! Może jednak obejrzę i podłapię kilka ruchów...

                              Skomentuj

                              • Azul
                                Perwers
                                • Jan 2022
                                • 839

                                Napisał pawwar23
                                Akurat wczoraj wyskoczył mi na YouTube Magic Mike w proponowanych! Może jednak obejrzę i podłapię kilka ruchów...

                                Brzmi dobrze, bo wzrokowcem jednak też jestem
                                Kobiece ciało jest jak skrzypce i tylko prawdziwy wirtuoz potrafi na nim zagrać.

                                Skomentuj

                                Working...