Najbardziej wyuzdana fantazja

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • lovebuster

    #31
    kurczakwa: zawsze możesz przukuć nagą żonę kajdankami do kaloryfera i zaprosic kolegów..

    niech Twoje marzenie pozostanie w świecie marzeń..

    Skomentuj

    • kurczakwa
      Seksualnie Niewyżyty
      • Jul 2010
      • 256

      #32
      Myślę jeszcze o innej fantazji wracamy z wykwintnej kolacji do naszego mieszkania w którym czeka już mój kolega. Żona nic o tym nie wie. Wchodząc do domu zakładam jej na oczy opaskę a w usta knebel by nie zachciało jej sie rozmawiać kajdankami spinam ręce by nie zdjeła opaski i do akcji wkracza kumpel... Ja siedzę naprzeciwko filmuje i oglądam . Po tym jak kumper spuszcza sie do cipki ja zaczynam bzykać nieświadomą żonę kumpel w tym czasie sie wymyka a ja powoli kończąc zdejmuje jej opaske knebel kajdanki tryskajac do cipki pytam jak było.
      gg 24183013 pisz śmiało

      Skomentuj

      • onzopola
        Świętoszek
        • Feb 2011
        • 2

        #33
        Ja ostatnio fantazjuje (zastanawiam się nad wprowadzeniem w życie) o znalezieniu młodej, niedoświadczonej dziewczyny lub młodego niedoświadczonego chłopaka, który/a dołączy do mnie i mojej niewolnicy. Chciałbym aby była to osoba bardzo uległa i niedoświadczona. Robię wtedy co tylko zechcę zarówno z moją niewolnicą (co oczywiste) i z tą dziewczyną lub chłopakiem. Moja niewolnica uczy dziewczynę jak obciągać, a potem rozkazuję jej wylizać dokładnie jej cipkę. Chłopakowi pozwalam dotykać mojej suczki, a jeśli będzie grzeczny to suczka zrobi mu loda o jakim nawet nie marzył. Jestem całkowicie hetero ale może w przypływie nagłego podniecenia kazałbym temu chłopakowi wylizać mojego penisa razem z moją suczką.
        Szukam młodej, otwartej dziewczyny z fantazją do wspólnego napisania opowiadania Polega to na tym, że ja piszę fragment, potem ty dopisujesz następny, potem znowu ja i tak na zmianę. Pełna dowolność tematyki

        Skomentuj

        • Bezak
          Świętoszek
          • Jan 2011
          • 40

          #34
          haha ,mi sie marzy coś takiego jednoczesnie prostego. Lodzik w przebieralni a później sex z dwiema laskami w jakuzzi czy jak sie to tam pisze.

          Albo poprostu spontan na plaży przy zachodzie słonca.Oral na całego.
          Last edited by Kata; 14-03-11, 23:35. Powód: Ort.

          Skomentuj

          • dzolero26
            Seksualnie Niewyżyty
            • Jan 2011
            • 265

            #35
            ja czasem mysle o sexie w taksowce oczywiscie w czasie jazdy po miescie. Mysle ze byloby to bardzo wyuzdane przezycie

            Skomentuj

            • lovebuster

              #36
              Napisał dzolero26
              ja czasem mysle o sexie w taksowce oczywiscie w czasie jazdy po miescie. Mysle ze byloby to bardzo wyuzdane przezycie
              z taksówkarzem?

              Skomentuj

              • dzolero26
                Seksualnie Niewyżyty
                • Jan 2011
                • 265

                #37
                nie, ale taksowkarz moglby sie pozniej przylaczyc

                Skomentuj

                • Malgorzata
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Mar 2011
                  • 196

                  #38
                  szczerze mówiąc to coś takiego:

                  Skomentuj

                  • Brzoskwiniowa
                    Świętoszek
                    • Jan 2011
                    • 43

                    #39
                    Ale chodzi Ci o pozycję czy o fakt, że jest to osoba innej rasy ?

                    Skomentuj

                    • Malgorzata
                      Seksualnie Niewyżyty
                      • Mar 2011
                      • 196

                      #40
                      rasy oczywiście, w pozycji nie ma nic niezwykłego.

                      Skomentuj

                      • alicja30
                        Świętoszek
                        • Mar 2011
                        • 8

                        #41
                        moim marzeniem jest seks z murzynem, oraz seks z kobietą w miejscu publicznym. Bez zahamowań, bez zobowiązań
                        Seks bez miłości to puste doświadczenie.
                        Ale wśród pustych doświadczeń to jedno z najlepszych.
                        Woody Allen

                        Skomentuj

                        • Zwiąż
                          Seksualnie Niewyżyty
                          • Nov 2010
                          • 239

                          #42
                          Seks z murzynem? Masz na myśli seks na plantacji bawełny z niewolnikiem?
                          Kaczko-królik

                          Skomentuj

                          • Manipulator
                            Świętoszek
                            • Mar 2011
                            • 1

                            #43
                            Gwałt. Może to i trochę dziwne ale nie raz wyobrażałem sobie będąc np. w jakimś pojeździe komunikacji miejskiej, że mogę pójść za jakąś dziewczyną czy kobietą i ją zgwałcić tak stanowczo ale nie brutalnie, a gdyby się mocno opierała to przywalić z raz. W sumie im bardziej się opiera w mojej wyobraźni tym bardziej mnie to podnieca. A szczytowym momentem tej fantazji byłby moment w którym zaczyna jej się to podobać.

                            Skomentuj

                            • zdzislaw2
                              Świętoszek
                              • Mar 2011
                              • 15

                              #44
                              Ja to bym najchętniej uprawiał seks z kobietą którą przypadkowo bym poznał czekając na przystanku na autobus.
                              Podchodzi młoda dziewczyna i pyta o to czy autobus już odjechał a potem siada przez przypadek mi na kolanach a ja zaczynam ją dotykać itd.

                              Skomentuj

                              • snb_girl
                                Banned
                                • Oct 2010
                                • 213

                                #45
                                Małgorzato,i ja też chcialabym bardzo bardzo z czarnoskórym, takim dobrze zbudowanym z pełnymi ustami i wcale nie dlatego, ze mają grube, pokaźnych rozmiarów penisy heheh

                                Skomentuj

                                Working...