Seks bez zobowiązań

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Xiu
    Seksualnie Niewyżyty
    • Feb 2009
    • 278

    a uprawiam seks bez zobowiązań, czy tylko wypowiadam się na ten temat?

    Skomentuj

    • toxicgirl
      Banned
      • May 2006
      • 783

      no wlasnie niestety sie wypowiadasz..ale to inna bajka.

      zarzucasz ze ludzie nie przyjuja twoich argumentow, bo ty mozesz miec swoje zdanie. a sam nie potrafisz postarac sie zrozumiec ze ktos kto robi inaczej niz ty wcale nie musi postepowac zle czy niestosownie. nazwyasz osoby kotre nie robia tego z milosci ****ami. piszesz ze ludzie sa debilami. i nadal uwazasz sie za tolerancyjnego...cyrk na kółkach

      Skomentuj

      • Xiu
        Seksualnie Niewyżyty
        • Feb 2009
        • 278

        zarzucasz ze ludzie nie przyjuja twoich argumentow
        nie
        zarzucam, że ktoś mnie obraża, za moje poglądy.

        a sam nie potrafisz postarac sie zrozumiec ze ktos kto robi inaczej niz ty wcale nie musi postepowac zle czy niestosownie.
        nie obrażałem nikogo za poglądy, a za zachowania - miej na uwadze to, że są tutaj również ludzie, którzy nie uprawiają seksu bez zobowiązań, mimo to tolerują go, a to już są same poglądy. polemizowałem z takimi osobami i z tym, że coś tolerują? nie przypominam sobie.

        poza tym, chyba normalne że jak czegoś nie próbowałem lub nie spróbuję, to uważam to za złe lub niestosowne :/ nie wiem co w tym nadzwyczajnego.

        nazwyasz osoby kotre nie robia tego z milosci ****ami.
        a Michael Jackson nie jest pedofilem, on tylko lubi dzieci. a kobieta, która na każdej dyskotece w brudnym kiblu zdejmuje majtki za każdym razem przed innym facetem - nie jest puszczalska - ona po prostu lubi seks .wybacz złośliwość :]. pomijając drastyczność tych porównań, musisz przyznać, że da się zauważyć w nich pewne analogie. moim zdaniem osoby które robią to tylko dla zaspokojenia potrzeb, są k.......ami, a że lubią seks to już inna kwestia, bo można lubić seks i uprawiać go ze stałym partnerem. chcą to robić? niech robią, ja zdania nie zmienię, bo uważam że jest słuszne i dość mądre w swojej prostocie. a dlaczego już napisałem.

        Ja tam lubie sie pobzykac i tydzien z kims fajnym bez zobowiazan i naprawde nie czuje potrzeby, zeby sie komus z tego tlumaczyc i przekonywac do swoich racji. Kazdy ma prawo miec swoje zdanie. A ze kolega Xiu uwaza mnie i kobiety postepujace podobnie za dziwki - no to juz jego prawo.
        a myślisz, że jak Cię traktuje facet, z którym masz przygody seksualne? jak Dziewicę Orleańską tudzież inną królewnę?
        duża część mężczyzn po prostu bierze jak dają, ale z taką kobietą nigdy by się nie związali na stałe - właśnie ze względu na liczne przygody seksualne. no cóż, uważam że mają rację.

        nie żebym próbował kogoś obrazić, po prostu spójrzmy na tą sprawę realistycznie.

        no i po co na g...no nakładać ładne opakowanie? żeby ktoś naiwny pomyślał, że to cukierek?

        ależ ja rozumiem Twój 'punkt widzenia', niemniej jednak to co napisałaś nadal nie jest dla mnie powodem, żeby uznać to za coś co jest ok i używać innych słów niż te, które przychodzą mi do głowy jako określenie tego co robisz, a Ty już pewnie wiesz jakie to słowa.
        Last edited by sister_lu; 13-10-16, 19:56.

        Skomentuj

        • rozyczka70
          Erotoman
          • Mar 2007
          • 656

          ...w tej przegadywance jestem w 80% za Chica a w pozostałych za Xiu ...i nie żeby wielbić jednego, a ganić drugiego - ot, mój punkt widzenia
          Rozyczka
          vel
          Szukający Myśliciel

          Skomentuj

          • brzydki27

            ...w tej przegadywance jestem w 100 % za Xiu a w pozostałych za Chicą ...i nie żeby wielbić jednego, a ganić drugiego - ot, mój punkt widzenia


            ale i tak dalej będę robił swoje

            Skomentuj

            • rozyczka70
              Erotoman
              • Mar 2007
              • 656

              brzydki27 to plagiat!!! Jak Cię złapię, to przez kolano i w pupsko!
              Rozyczka
              vel
              Szukający Myśliciel

              Skomentuj

              • peter84
                Ocieracz
                • Feb 2009
                • 174

                Nosz można się zbulwersować Chica - ja tam podzielam Twój sposób myślenia i z postu na post aż smiesznie się czyta zawziętość Xiu.. Owszem swoje zdanie na temat lasek puszczających się tu i tam mam ale to chyba normalne skoro dziewczyna robi to często, bez zahamowań i prawie publicznie.. Nie mam natomiast nic do tego jeżeli ktoś ma swoje zasady i pragnienia i poprostu je realizuje - jego sprawa, jego przyjemność itp. Co nam do tego? Wiele już podobnych rzeczy czytałem ale napiszę to jeszcze raz - po co się oszukiwać i zmuszać do czegokolwiek - jeżeli się ma na coś ochotę (w tym przelotny seks na czystych zasadach) to czemu nie?
                Xiu - Ty będziesz sobie gadać, rozpaczać jakie to złe i niedobre i co o takich osobach myslisz, a te osoby nawet się nie obejrzą, wyszaleją, zrobią co zechcą i kto będzie miał z tego życia więcej Ile można w kółko to samo..

                Skomentuj

                • Xiu
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Feb 2009
                  • 278

                  a gdzie ja 'rozpaczam'?
                  pier.... jak potłuczony - to ilu ludzi ktoś przeleci w życiu nie jest wyznacznikiem tego czy ma więcej z życia. dla mnie więcej - to mieć ukochaną osobę i kochać się tylko z nią.

                  jak ktoś ma ochote coś robić to pewnie że niech robi, ale jak chce o tym podyskutować na forum czy gdziekolwiek to musi sobie zdawać sprawę z tego, że chciejstwo czy ochota niekoniecznie jest tu argumentem, żeby uznać że coś jest ok, a po drugie - zawsze ktoś będzie czemuś przeciwny. odbieranie komuś możliwości wyrażania zdania jest conajmniej nietolerancyjne, co jest hipokryzją przy jednoczesnym nawoływaniu o tolerancję.

                  możecie sobie mnie wyśmiewać, mam to gdzieś - wyrażam moje zdanie na tematy na które chce je wyrażać i w formie w jakiej mam ochotę to robić. a jeżeli ktoś ma na coś ochotę, to przecież trzeba to tolerować, nieprawdaż?

                  Skomentuj

                  • brzydki27

                    obraźliwą część posta usunięto - jez.


                    jak bede miał jeszcze jakieś wątpliwości przed seksem z nieukochaną osobą to po prosze cie o rade, licze na ciebie Xiu! <3 :*:*
                    Last edited by jezebel; 16-03-09, 21:37.

                    Skomentuj

                    • Xiu
                      Seksualnie Niewyżyty
                      • Feb 2009
                      • 278

                      dla większości normalnych ludzi - jestem tylko człowiekiem, który wyraża swoje zdanie, bo ma do tego prawo.

                      a że niektórzy nie potrafią się pogodzić z moim zdaniem tak bardzo, że aż potrzebują mnie obrazić... to już nie mój problem .

                      Skomentuj

                      • brzydki27

                        zabolało coś? masz prawo nazywać ludzi ****ami a my mamy prawo nazywać cie wirtualnym płaczkiem bo pewnie w swoim towarzyskie siedzisz cicho z podwinięta kitą gdy koledzy pukają jakieś laski ale tu na internecie pierwszy szczekasz
                        Last edited by Gość; 16-03-09, 20:55.

                        Skomentuj

                        • Tajger
                          Erotoman
                          • Jun 2007
                          • 403

                          Napisał Xiu
                          dla większości normalnych ludzi - jestem tylko człowiekiem, który wyraża swoje zdanie, bo ma do tego prawo.
                          inni tez maja prawo wyrazac swoje zdanie na twoj temat ;> ...

                          3 zasada dynamiki newtowa - akcja <> reakcja proste jak budowa cepa ;>


                          Napisał Xiu
                          a że niektórzy nie potrafią się pogodzić z moim zdaniem tak bardzo, że aż potrzebują mnie obrazić... to już nie mój problem .
                          a tutaj sie mylisz , bo sprawa dotyczy nie mnie , nie brzydkiego tylko twojej jakze ograniczonej egzystencji na tym forum ;> ..
                          I Dont Really Knows What "sorry" means

                          Skomentuj

                          • Xiu
                            Seksualnie Niewyżyty
                            • Feb 2009
                            • 278

                            brzydki, każdą kolejną twoją wypowiedź będę zgłaszał do moderatora.

                            przypomnę może jak brzmi temat:
                            Co myślicie o sexie bez zobowiązań??? Spotykają się oboje i poprostu kochają sie dla przyjemności, bez zobowiązań. Skomentujcie to. Mi się podoba.
                            a nie - co myślisz na temat tych, którzy się tutaj wypowiadają.


                            pozdrowienia .

                            Skomentuj

                            • evika
                              Perwers
                              • Nov 2006
                              • 1083

                              Dokładnie, Xiu. Dlatego też przydałoby się, zebyś i Ty dokładnie wczytał się w temat. Nie ma tu zapytania, co myślisz o ludziach uprawiających seks bez zobowiazań.

                              Skomentuj

                              • Xiu
                                Seksualnie Niewyżyty
                                • Feb 2009
                                • 278

                                no tak, bo przecież seks bez zobowiązań może mieć miejsce bez udziału ludzi...

                                o tym nie pomyślałem!

                                Skomentuj

                                Working...