W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Masturbacja opóźnia wytrysk?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • mezczyzna985
    Świętoszek
    • Jul 2010
    • 1

    Masturbacja opóźnia wytrysk?

    Witam. Mam pytanie. Czy jeśli nie będę się masturbował (a zaprzestałem kilka miesięcy temu) to będę miał szybszy wytrysk przy stosunku seksualnym, niż gdybym się co jakiś czas masturbował?

    Pozdro.
  • Holy inquisitor
    Erotoman
    • Aug 2009
    • 756

    #2
    zależy od egzemplarza, na to nie ma reguły

    Skomentuj

    • fotogeniczny
      Seksualnie Niewyżyty
      • Dec 2009
      • 351

      #3
      powal sobie trochę i tak mniej więcej około tydzień przed stosunkiem przestań...
      Złudność istnienia zbiegu okoliczności, codziennie pomaga rano wstać...

      Skomentuj

      • ar3k92
        Seksualnie Niewyżyty
        • Jun 2009
        • 326

        #4
        Stary, na to nie ma ogólnej reguły. Jeśli lubisz to wal a jeśli jesteś młody i nie masz doświadczenia to i tak na początku będziesz szybciej dochodził
        "everybody lies..."

        Skomentuj

        • qaz12
          Świętoszek
          • Mar 2009
          • 44

          #5
          Jesli walisz regularnie i masz dluzsza przewrwe i gwarantuje ze spuscisz sie szybciej niz zaczniesz, ale z drugiej strony wiekszy orgazmPrzynajmniej ja tak mam;d

          Skomentuj

          • colgate
            Świętoszek
            • Oct 2006
            • 4

            #6
            wal sobie zdrowo.
            generalnie wydaje mi sie jednak, ze odrobine jest sie zdrowszym seksualnie jezeli masturbacji sie NIEnaduzywa. natomiast przelicznika wale=szybciej koncze, nie wale=moge dluzej nie ma.

            Skomentuj

            • Adonnis
              Banned
              • Feb 2009
              • 234

              #7
              opóźnia!? ja uważam że raczej przyspiasza i to bez woli petenta hehe - leje zanim mu baba wystawi kobiałkę

              Skomentuj

              Working...