W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Metody anty dla facetów

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Yoshua
    Perwers
    • Mar 2007
    • 1374

    #16
    Kiedyś słyszałem, że ze względów medycznych w przypadku mężczyzn nie można "wyłączyć" płodności na chwilę - przynajmniej na obecnym poziomie technologii.
    I wlasnie tak jest. Wszelkie medyczne kuracje jakie testowano mialy albo zbyt dlugtrwale efekty uboczne, byly za drogie, badz za malo pewne. Jeszcze długa droga zanim coś się w tej kwestii zmieni.
    " - Fajny masz korek od wanny.
    - Taki tam...
    - ...Ale gra empetrójki"

    Skomentuj

    • red_painterka
      Perwers
      • Sep 2009
      • 997

      #17
      Napisał Yoshua
      Jeszcze długa droga zanim coś się w tej kwestii zmieni.
      Poczekaj, aż skończę studia
      Nie masz co robić? Zrób pieniądze!

      Ignorance is bliss.

      Skomentuj

      • Karookarolina
        Perwers
        • May 2009
        • 1050

        #18
        Czytałam a owszem, czytalam rozne sondy na ten temat. Ja nie jestem femistka, ale razi mnie po oczach to, ze wiekszosc moich kolezanek bierze tabletki dlatego, że facet ich namawiał, czasem wręcz kazał. Dla kobiet tabletki tez mają efekty uboczne. Uwazam, że mozna się cieszyc seksem nie ingerując w swoje zdrowie.

        Pytając wiekszosc takich facetow, ktorzy wymuszaja na kobiecie branie tabletek czy sami by sie zabezpieczali majac w swojej swiadomosci skutki uboczne, dla dobra "ogółu" to powiedzieli, że nie. Kiedys się bardziej interesowałam tematem, bo chciałam jakos przeciwdziałac temu, że faceci nakazuja tabsy swoim kobietom. Jesli kobieta jest swiadoma i bierze na wlasna odpowiedzialnosc, bez nacisku ze strony faceta jest ok.

        Jak juz pisałam, mozna sie cieszyc seksem bez ingerowania w swoje zdrowie i płaczu na starosc.
        Najbardziej dziwacznym ze wszystkich zboczeń seksualnych jest zachowanie wstrzemięźliwości.

        Może nie najładniejsza, ale w łóżku nadrabiam.

        Skomentuj

        • anduk
          Koci administrator
          • Jan 2007
          • 3900

          #19
          Pytając wiekszosc takich facetow, ktorzy wymuszaja na kobiecie branie tabletek czy sami by sie zabezpieczali majac w swojej swiadomosci skutki uboczne, dla dobra "ogółu" to powiedzieli, że nie.
          Tzn. rozumiem, że albo akceptowaliby wtedy gromadkę swoich dzieci albo zmienili by kobietę na taką która chce się zabezpieczać??
          If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

          Skomentuj

          Working...