W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Dziwne plamienie ;/

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • brzoskwineczka
    Perwers
    • Sep 2009
    • 824

    #16
    Mam od trzech cykli coś podobnego. Nie są to takie brązowe plamienia [choć i te się zdarzają], ale bardziej krwawe śluzy, śluzy żółte bardzo obfite. Dwa cykle temu i cykl temu pojawiły się one w dwóch ostatnich dniach brania Syndi i trwały jeszcze kolejny dzień lub dwa. W obecnym cyklu [jestem w połowie blistra] krwawienia te się nasiliły. No może krwawienie to dużo powiedziane, ale bardzo intensywnie zabarwiony na czerwono śluz. Kilkukrotnie również zdarzały się bóle brzucha, raz podczas stosunku, bardzo silny. I nasiliły się bóle miesiączkowe.
    Miesiąc temu wykonany test ciążowy był negatywny.

    I moje pytanie jest takie - czy to jest jakaś anomalia wynikająca z branych tabletek [biorę je od około roku] czy coś wskazujące na rozwój nadżerki [a ta wiadom nasila upławy - choć nie brudzenia]? Czy warto przyspieszyć wizyte u lekarza czy mogę z tym jeszcze pochodzić 3 miesiące [bo wtedy planowana jest wizyta u doktora zuo]?
    ...:::tylko spokój może nas uratować:::...

    "Postępujemy tak, bo uważamy, że nasze błędy lepiej jest ukryć pośród masy innych. Tak jak grzech lepiej ukryć wśród wielu innych grzechów." prof. J. Bralczyk

    Skomentuj

    Working...