Petting z siostrą

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • mirakla
    Perwers
    • Feb 2005
    • 805

    #16
    siostra powinna byc dla obiektem aseksualnym...takie jest moje zdanie, bo gdyby to była czynnośc naturalna to nie rodziły by się chore dzieci ze związków kazirodczych
    I hope I'll understand some day, what's the meaning of this crazy game...

    Skomentuj

    • Bender
      Administrator
      • Feb 2005
      • 3026

      #17
      Napisał reziu
      A mi wydaje się mimo wszystko ze jest to zgodne z natura
      Zle Ci sie wydaje - istenieje cos takiego jak efekt Westermarcka - osoby z ktorymi sie wychowalismy sa dla nas aseksualne.
      Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
      Billy Crystal

      Skomentuj

      • tjeN
        Seksualnie Niewyżyty
        • Jul 2005
        • 201

        #18
        Nie w każdym przypadku ta blokada działa. Jak czują do siebie pociąg i nie doprowadzi to do ciąży to niech się zabawiają.

        Skomentuj

        • reziu
          Świętoszek
          • Nov 2005
          • 27

          #19
          Bender a czy efekt ten nie dotyczy osób które wychowały się z nami od 3-5 roku życia??(przyznam ze pierwszy raz słysze o takim mechanizmie i chetnie dowiedziałbym sie czegos wiecej) a co jesli mamy brata-siostre młodszego o 6 lat??nie przeczę uwarunkowaniom psychologicznym jednak takie rzeczy sie zdarzaja, czy to znaczy ze ta teoria ma luki??? ale siostra-brat, to osobniki przeciwnej płci i mozna odczuwać pociag seksualny...

          Mirakla
          dla mnie "potworki" ze związków kazirodczych to mit. Jasne, istnieje zwiekszone prawdopodobieństwo kumulacji niekorzystnych alleli genów w przypadku długotrwałego i wielokrotnego krzyżowania w najbliższej rodzinie, natomiast w przypadku jednego takiego stosunku jest to moze minimalnie bardziej prawdopodobne niz u osób niespokrewnionych. Tak własnie jest u zwierząt, a my od nich wiele się nie różnimy pod względem gentyki i dziedziczenia.

          pozdrawiam

          Skomentuj

          • LazyWriter
            Seksualnie Niewyżyty
            • Oct 2006
            • 259

            #20
            Napisał Kiki
            W naszej kulturze jest to sprzeczne. A pamiętacie z historii co było za starożytnych (np. w Egipcie).

            Swoją droga, dlatego pewnie się stoczyli na dno. I pokonały ich bardziej rozwinięte kultury (nie kazirodcze). :-)
            Masz na mysli cos konkretnego? Np. Imperium Rzymskie najezdzane bylo przez poldzikich agresorow z dluugimi brodami - barbarzyncow wlasnie. Tak, tak - tych barbarzyncow, ktorzy tlukli maczugami rzezby i puszczali z dymem biblioteki. Gdzie tu mowa o "bardziej rozwinietej kulturze"?
            Pozdrawiam!
            Carpe dentum...
            Szukalem filmu "Waleria i tydzien cudow" - thx SunKwo!

            Skomentuj

            • tjeN
              Seksualnie Niewyżyty
              • Jul 2005
              • 201

              #21
              reziu: ta blokada jest przez cały czas. Mam siostrę i to bardzo atrakcyjną ale dla mnie jest kompletnie aseksualna. Możesz popytać ludzi i zobaczysz że duża większość tak ma.

              Skomentuj

              • tjeN
                Seksualnie Niewyżyty
                • Jul 2005
                • 201

                #22
                Zajęta ;]

                Przeszło 100 lat temu Edward Westermarck postawił zaskakującą tezę: ludzi nie podniecają osoby, z którymi się wychowali. W przeciwieństwie do przepiórek poznających rodzeństwo nawet wtedy, gdy chowało się oddzielnie - nie umiemy wyczuć nieznanych nam krewnych. Owszem, życie zna przypadki, gdy siostra i brat, nic nie wiedząc o swoim pokrewieństwie, zakoc***ą się w sobie na zabój. Pod jednym wszakże warunkiem - wychowywali się oddzielnie. Natura wymyśliła bowiem bardzo prostą i skuteczną regułę psychologiczną zapobiegającą wsobnoś-ci. Można ją zawrzeć w zdaniu: ?nie będziesz pożądał tych, z którymi się wychowujesz?. Założyła, że towarzyszące nam do trzeciego - piątego roku życia osoby to najpewniej bliscy krewni. Z krewnymi lepiej nie mieć potomstwa, a skoro tak, to lepiej nie uprawiać z nimi seksu. W ten sposób tworzy się awersja seksualna do najbliższych krewnych.
                Czyli analogicznie jeśli siostra/brat nie wychowywali się razem przez jakiś okres to u nich ten efekt nie wystąpił. Mogli też się wychowywać razem ale tak jakby byli nie rodzeństwem ale koleżeństwem na cześć. Myślę że w internecie da się coś jeszcze o tym wygrzebać.

                Skomentuj

                • kamilka
                  Świntuszek
                  • Feb 2006
                  • 47

                  #23
                  Moi cioteczni bracia są przystojni i atrakcyjni ale z pewnością nie zdecydowałabym się z nimi na seks. Głównie dlatego, że później krępowałabym się w ich obecności i obecności reszty rodziny. Myślę że jeżeli ktoś to robi z kimś z rodziny prędzej czy później będzie tego żałował ale może być również tak , ze oboje zapomną o tym i sprawa nie będzie istnieć. Każdy ma swoją teorię i każdy ma prawo ją mieć, więc trudno mi wytykać palcami inne osoby.

                  Skomentuj

                  • mlody92
                    Świętoszek
                    • Aug 2006
                    • 30

                    #24
                    No i znów, większość ludzi gada już o seksie z rodzeństwm, ja jednak przypominam ze tu chodzi o PETTING.

                    teraz już sam niewiem co o tym myśłeć, i nie dlatego żę większość osób jest temu przeciwna, ale dlatego zę "jedna część mnie" mówi że to nic złego, a druga, żę to obrzydliwe i w ogóle obleśne. I gdybym mial teraz okazję, praktykować coś takiego, to raczej bym tego nie wybrał
                    Zdanie poniżej jest Prawdziwe
                    Zdanie powyżej jest Fałszywe

                    Skomentuj

                    • leon
                      Świntuszek
                      • Mar 2005
                      • 53

                      #25
                      A co to za różnica czy Petting czy sex? Dla mnie nie ma żadnej bo tu dotyka cię inna osoba, twoich narządów i tu z tym że w inny sposób.

                      Skomentuj

                      • mlody92
                        Świętoszek
                        • Aug 2006
                        • 30

                        #26
                        no właśnie w inny sposób
                        Zdanie poniżej jest Prawdziwe
                        Zdanie powyżej jest Fałszywe

                        Skomentuj

                        • matiiii
                          Świętoszek
                          • Nov 2006
                          • 13

                          #27
                          Ja na przykład jak miałem ok. 7 lat zobaczyłem przez przypadek sikającą kuzynke i troche mnie podnieciła , no ale podglądanie to nie petting.
                          Last edited by matiiii; 12-11-06, 18:56.
                          kumkwat

                          Skomentuj

                          • tokkagero
                            Świętoszek
                            • Nov 2006
                            • 8

                            #28
                            młody92 - petting to też rodzaj seksu, więc nie denerwuj się że o nim piszą. Jest to aseksualne, a jeśli kogoś podnieca to chyba ma zabyrzenia.Poza tym jest to nietolerowane w cywilizowanym świecie.Pozdrawiam.
                            szaman jest wszechwiedzący

                            Skomentuj

                            • mlody92
                              Świętoszek
                              • Aug 2006
                              • 30

                              #29
                              Ja się nie denerwóje, tylko dla mnie jest to znacząca różnica.
                              Zdanie poniżej jest Prawdziwe
                              Zdanie powyżej jest Fałszywe

                              Skomentuj

                              • P&E
                                Świntuszek
                                • Nov 2006
                                • 42

                                #30
                                Poprostu chory pomysł...

                                Skomentuj

                                Working...