W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Human Toilet

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Melzar
    Świętoszek
    • Sep 2013
    • 1

    Human Toilet

    I co wy na takie igraszki?
  • Analingus
    Świętoszek
    • Dec 2015
    • 13

    #2
    Moim marzeniem jest znaleźć się pod kobietą, o tak!
    Ale może być to jedynie weganka, ponieważ sam nie jadam mięsa ani nabiałów, a od tego kupa niesmaczna jest.

    Mój pierwszy kontakt degustacyjny był podczas zabaw z byłą dziewczyną, była otwarta na palcówkę analną co było dla mnie pewną nowością. Kiedy głębiej włożyłem jej palec, po raz pierwszy poczułem stolca opuszkiem. Pobawiłem się trochę, było miło. Potem udałem się do łazienki, ale zanim umyłem - zdecydowałem się posmakować brązowego miodku Gorzkawy w smaku, ale smakuje lepiej niż pachnie.

    Sikanie na twarz już miałem kilkakrotnie, ale nic więcej. Myślę że bym spróbował
    Ale powtarzam raz jeszcze, kupka tylko od weganki.
    [Śra kuppha-sikami-podliva]

    Skomentuj

    • DSD
      Perwers
      • Jan 2010
      • 1275

      #3
      Napisał Analingus
      Ale może być to jedynie weganka, ponieważ sam nie jadam mięsa ani nabiałów, a od tego kupa niesmaczna jest
      No proszę, człowiek całe życie się uczy - istnieje cały gradient smaków odchodów, a niektóre są chyba nawet smaczne?
      'Jeszcze nigdy w historii tak wielu nie miało do powiedzenia tak niewiele' (o Internecie znalezione w Internecie)

      Skomentuj

      • Analingus
        Świętoszek
        • Dec 2015
        • 13

        #4
        Napisał DSD
        a niektóre są chyba nawet smaczne?
        Owszem, mogą być smaczne, jak na kupę.

        Póki co najlepsza jaka mi podeszła była po kalafiorze; wilgotna, jasna, o lekko puszystej konsystencji, słodkawa.

        Badanie jak smakuje po czym, jest wciągające
        Staram się każdej spróbować choć łyżeczkę.

        Owszem, przyznaję, zapach może trochę przeszkadzać, ale w smaku jest już lepiej.
        [Śra kuppha-sikami-podliva]

        Skomentuj

        • nalex
          Banned
          • Nov 2015
          • 18

          #5
          Bardziej preferuję mazać się tym co wychodzi z kobiecej dupci, ale spróbowałbym i tego. Ale bez połykania, tylko "odbiór" kupy z kobiecej dupci w usta, obfity stolec to za dużo do przełknięcia, w swoim życiu kosztowałem stolec dwóch moich starszych sióstr, jedna specjalnie zostawiała w toalecie takie prezenty dla mnie, a druga tzw. MILF z szeroką seksowną dupcią przypadkowo nie spuściła wszystkiego w toalecie i miałem okazję spróbować i dotknąć jej produkcji, a robi fantastyczne, maziste, kleiste, cuchnące brązowe kupy, niestety więcej się to nie powtórzyło.
          0statnio edytowany przez nalex; 18-02-16, 21:19.

          Skomentuj

          Working...