W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Czy oglądacie seriale?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Kalilah
    Administrator
    • Mar 2012
    • 2717

    Napisał hezrox
    A serio to zapomniałem o tym serialu a oglądałem go niedawno, ale ten akurat polecam mocno. Spodobał mi się, sama koncepcja, pomysł, w niektórych momentach mnie zaskoczył. Dobry.
    Ktoś mi gdzieś pisał, że to jeden z tych gdzie trzeba się skupić i śledzić wątek, a nie że może sobie lecieć w tle. Prawda to?
    My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

    Regulamin forum

    Skomentuj

    • hezrox
      Świntuszek
      • Sep 2010
      • 80

      Napisał Kalilah

      Ktoś mi gdzieś pisał, że to jeden z tych gdzie trzeba się skupić i śledzić wątek, a nie że może sobie lecieć w tle. Prawda to?
      No tak to zdecydowanie prawda, są też dwie różne linie czasowe które współgrają więc często jedna tłumaczy drugą itp, warto usiąść przed nim a nie obierać ziemniaki do obiadu i zerkać.
      Spójrz w niebo - jaka niewykorzystana przestrzeń...

      Skomentuj

      • Kalilah
        Administrator
        • Mar 2012
        • 2717

        Napisał hezrox

        No tak to zdecydowanie prawda, są też dwie różne linie czasowe które współgrają więc często jedna tłumaczy drugą itp, warto usiąść przed nim a nie obierać ziemniaki do obiadu i zerkać.
        No dobra, odkładam ziemniaki i się za to wezmę
        My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

        Regulamin forum

        Skomentuj

        Working...