Pieszczoty piersi

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • brzoskwineczka
    Perwers
    • Sep 2009
    • 824

    #16
    Daj jej sygnał, że chciałbyś potrzymać za cyca, że tak kolokwialnie się wyrażę. Możesz też powiedzieć, że masz ochotę ją dotknąć. Że jesteś ciekawy. Grunt to się nie bać, a jej pokazać, że jest ładna i atrakcyjna.
    Z pieszczot piersi. Fajny jest delikatny masażyk. Mocniejsze uciski po prostu bolą. Fajne jest smyranie zarostem. Pocałunki poza brodawkę i w brodawkę. Przytulanie się. Niezobowiązujące muśnięcia i głaskanie.
    Mój ulubieniec jeszcze lubi mi potrząsnąć biustem, dotknąć palcem jak czegoś nieznanego i ssać brodawki - ale to lepiej zostawić jak będziesz miał pewność, że kobieta na to Ci pozwoli
    Teraz przede wszystkim spokojnie. Bez pośpiechu. Może sama Ci położy Twoją dłoń na swoim biuście?
    ...:::tylko spokój może nas uratować:::...

    "Postępujemy tak, bo uważamy, że nasze błędy lepiej jest ukryć pośród masy innych. Tak jak grzech lepiej ukryć wśród wielu innych grzechów." prof. J. Bralczyk

    Skomentuj

    • swawolna_n
      Erotoman
      • Nov 2009
      • 503

      #17
      Po prostu spróbuj i dotknij. Z samego tego powodu nie pomyśli, żeś napaleniec, co z nią tylko dla seksu spędza czas.

      Możesz jej też wyszeptać do uszka, że niesamowicie kręcą Cię jej piersi, że marzysz, żeby je pieścić albo, że chciałabyś jej pieszczotami piersi sprawić przyjemność, coś w tym guście.

      Nie ma się czego obawiać. Sama pewnie tego chce i może wstydzi się Cię o o poprosić.
      "Mężczyźni myślą o seksie co 5 minut,
      a kobiety cały czas, tylko mają podzielną uwagę."

      Skomentuj

      • seyduo
        Świętoszek
        • May 2010
        • 3

        #18
        idź na całość, moja np. uwielbia jak je ściskam jak to mówi, to ją podpala.. czasem aż się dziwie, że jej to nie boli

        Skomentuj

        • Banani
          Świętoszek
          • May 2010
          • 2

          #19
          Po pierwsze witam Po drugie mam mniej więcej podobny dylemat jak kolega Merkury... Zastanawiam się jak je dotykać, żeby mojej kobiecie sprawiało to przyjemność... Mocno, lekko, okrężnie?? Bardzo proszę o pomoc moja dziewczyna jest z tych u których ciężko zdobyć "kolejną bazę" jak to ktoś nade mną napisał, więc jak już mogę to chce jej pokazać, że może być to przyjemne... Dodam, ze wszystko musi odbywać się przez stanik, więc jakieś pocałunki niestety odpadają :/
          Pozdrawiam i proszę o odpowiedź

          Skomentuj

          • Karookarolina
            Perwers
            • May 2009
            • 1050

            #20
            odpusc sobie, watpie, żeby przez stanik dawało to przyjemnosc, bo jak złapiesz mocniej to mozesz dostac po twarzy. Juz lepsze od macania przez stanik sa pocalunki w szyje, bardziej rozpalają i sprawiają przyjemność.
            Najbardziej dziwacznym ze wszystkich zboczeń seksualnych jest zachowanie wstrzemięźliwości.

            Może nie najładniejsza, ale w łóżku nadrabiam.

            Skomentuj

            • fikumiku
              Świntuszek
              • Mar 2010
              • 52

              #21
              Napisał Karookarolina
              odpusc sobie, watpie, żeby przez stanik dawało to przyjemnosc, bo jak złapiesz mocniej to mozesz dostac po twarzy. Juz lepsze od macania przez stanik sa pocalunki w szyje, bardziej rozpalają i sprawiają przyjemność.
              Dobrze gada!!!

              Zdradzę trochę sekret - ale co tam... może pomóc młodziakowi to czemu nie.

              Metoda jest następująca.

              Musisz wyczaić moment, żebyście byli w dyskretnym otoczeniu ale nie w łóżku - np. możecie podziwiać zachód słońca, gwiazdy, nową meblościankę - whatever

              Panna sobie stoi, a kolega staje sobie za jej plecami i może ją np. niewinnie objąć w pasie, lub oprzeć dłonie na biodrach.

              Następnie zaczynasz lekko ocierać się policzkiem o szyję i kark. Później całować, jak nie będzie oponowała - to jechane dalej.

              Całowanie szyi i obszaru za uszami (ale nie tuż za uchem tylko niżej już na karku).

              I teraz gwóźdź programu - lekkie złapanie zębami za kark, na środku na wysokości ostatniego kręgu szyjnego i przygryzanie trochę po prawej stronie, trochę po lewej. Całowanie ale czasami takie "zarysowanie" zębami.

              W tym czasie można kontrolnie sprawdzić uda panienki. (idealnie żeby miała jakąś krótką spódniczkę na gołe nogi) Jedzie się dłońmi od bioder wzdłuż w dół - ale po zewnętrznej stronie - nie ma wtedy podejrzeń, że dobierasz się jej do majtek - można tak dojechać do pół uda, i sprawdzamy - ma gęsią skórkę - czy nie...

              Jak ma - a w 90% przypadków powinna - to jechane do góry.

              Bioderka, brzuszek - szyja i kark cały czas w obróbce.
              Jeszcze moment i jesteś pod cyckami... jeżeli będzie przejawiała objawy podkręcenia to - pierwszy krok - wjechać dłonią na pierś trochę pouciskać... no i dalej to już powinno być "z górki"

              Wersja lajtowa to pieszczenie cycków od tyłu. Jeżeli pozwoli na tyle, to za moment pozwoli na wjazd pod bluzkę.

              W zależności od "tupetu" i przebojowości - można pomasować od przodu cipkę - dostęp do "guziczka" jest wtedy bezproblemowy. Jak laska pozwoli na to, to za moment kolana jej zmiękną i jechane - dać jej poczuć na pośladkach że sprzęt stoi, spódniczka do góry i.... oj chyba się zapędziłem

              W końcu tu chodziło o dobranie się do cycków...

              Jak by doszło do realizacji to proszę o zdanie raportu czy porada była skuteczna

              Skomentuj

              • St.Anger
                Świętoszek
                • Feb 2009
                • 34

                #22
                No no to żeś fikumiku pojechał

                Ja ze swojej strony mogę dodać, że jeżeli ma cienką bluzeczkę to już samo dotykanie górnych części piersi może być przyjemne. Najlepiej rób takie linie czubkiem palca z lewej strony do prawej i w ten sposób możesz się coraz bardziej zbliżać w stronę sutków. A nuż się jej spodoba i dostaniesz się pod stanik

                Skomentuj

                • Banani
                  Świętoszek
                  • May 2010
                  • 2

                  #23
                  Dzięki za poradę fikumiku coś z tego wybiorę i na pewno zastosuję co do guziczków.. eh... raczej nie ma szans- przynajmniej na razie niestety :/ a jeśli chodzi o szyję- wiem, że ona to lubi i często z tego korzystam, ma wtedy gęsią skórkę :p zrobię jak mówicie- odpuszczę sobie "pieszczoty" przez stanik, bo ona pewnie nic nie czuje, a jak wezmę za mocno to może ją to boleć. Jeszcze raz dzięki

                  Skomentuj

                  • Karookarolina
                    Perwers
                    • May 2009
                    • 1050

                    #24
                    Jakby mi się facet wgryzł w szyje to bym skonała ze smiechu i nici z romantycznego klimatu, ale fikumiku niezle powiedział, probuj Jego sposobow, tylko nie wgryzaj się w szyję
                    Najbardziej dziwacznym ze wszystkich zboczeń seksualnych jest zachowanie wstrzemięźliwości.

                    Może nie najładniejsza, ale w łóżku nadrabiam.

                    Skomentuj

                    • fikumiku
                      Świntuszek
                      • Mar 2010
                      • 52

                      #25
                      Napisał Karookarolina
                      Jakby mi się facet wgryzł w szyje to bym skonała ze smiechu i nici z romantycznego klimatu, ale fikumiku niezle powiedział, probuj Jego sposobow, tylko nie wgryzaj się w szyję
                      Ej... a co ty się tak stanowczo wypowiadasz? Jakim doświadczeniem w podkręcaniu panienek i technikami dobierania się im do cycków możesz się pochwalić, co?

                      To, że Tobie niekoniecznie odpowiada "wgryzanie" to wcale nie znaczy, że innym nie.

                      Może założymy wątek na ten temat? U mnie 100% partnerek z którymi to stosowałem podkręcało się i to bardzo.

                      Oczywiście kwestia techniki no i okoliczności... nie ukrywam, że przygryzanie połączone z mocnymi pchnięciami w cipkę albo tyłeczek pewnie działa lepiej

                      No ale generalnie ja tą pieszczotę akurat zdecydowanie polecam
                      Trzeba najpierw delikatnie, a później to po prostu z wyczuciem coraz mocniej - i w ten sposób ustalić miejsca i siłę. Ale na pewno nie powoduje to wybuchów śmiechu - to mi się nie zdarzyło...

                      Skomentuj

                      • nochybaty

                        #26
                        Pytaj Shinigamiego ;D jemu to dobrze wychodziło ;D

                        Skomentuj

                        • Adonnis
                          Banned
                          • Feb 2009
                          • 234

                          #27
                          oczywiście przede wszystkim merdanie sutek - to zawsze niezawodne, ale dalej ssanie i ciućkanie, można czasem poklepać - zalezy jaka kobieta... można ciągnąć, są takieeee...

                          niektóre od razu chcą by im włożyć pataszona i klepać ile wejdzie! sorry, takie są! ja lubię jak najbardziej wziąć w dłonie i porządnie wymiętosić - no muszę poczuć babę, bo mi nie stanie na sto procent!

                          lubię też osobiście, gdy jej cyce dygndają jak rucham...
                          i krzyczy och i ach... łapię wtedy przypadkowo i znęcam się ...

                          ona piszczy nie, nie nie! a na końcu jeśli nie chcemy w pipcię...
                          to najlepiej na cyce lubimy spermę...

                          Skomentuj

                          • Sollat
                            Erotoman
                            • Feb 2010
                            • 629

                            #28
                            Kultura językowa co niektórych na tym forum mnie przeraża.
                            https://archiveofourown.org/users/DarkSollat

                            Skomentuj

                            • Karookarolina
                              Perwers
                              • May 2009
                              • 1050

                              #29
                              Napisał fikumiku
                              Ej... a co ty się tak stanowczo wypowiadasz? Jakim doświadczeniem w podkręcaniu panienek i technikami dobierania się im do cycków możesz się pochwalić, co?
                              Jestem biseksualna

                              Ja lubie lekkie sciskanie ich i glaskanie, dopiero pozniej facet sobie moze się mocniej nimi pobawic, potarmosic, posciskac
                              Najbardziej dziwacznym ze wszystkich zboczeń seksualnych jest zachowanie wstrzemięźliwości.

                              Może nie najładniejsza, ale w łóżku nadrabiam.

                              Skomentuj

                              Working...