W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Czy kobieta akceptujaca oral traci w oczach?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • tabula rasa
    Erotoman
    • Jul 2005
    • 640

    #61
    Napisał Sasanka
    moim zdaniem sex tylko po "bozemu" to dopiero zboczenie
    jak miło to słyszeć
    Jestem przeciwny aborcji,bo jak życie pokazuje,wyskrobano nie tych co trzeba

    Skomentuj

    • Moro
      Świętoszek
      • May 2006
      • 37

      #62
      KRĘCICIE SIĘ... w kółko...

      Droga Natalio,
      Musisz sobie zadać pytania: Czy chcę się zbliżyć do niego aż tak blisko? Następnie na pytanie: Czy Mi się to spodoba? Później: Czy będę wstanie robić to często?

      Jeśli jesteś gotowa na krok do przodu to się nie martw o jego zdanie, ale zrób to tylko wtedy, gdy naprawdę będziesz uważać to za przyjemne (choć trochę) dla Ciebie. Z pewnością są mężczyźni którzy nie lubią tego rodzaju pieszczot, ale jestem pewny że to jest mały odsetek -- powinno mu się spodobać(patrz podpis). Jeśli tak to masz problem bo będzie Cię ciągle męczył.

      Sam jestem w związku z dziewczyną którą można uznać, iż jest w podobnej sytuacji rodzinnej, jest spokojna, bardzo kobieca, subtelna, delikatna... ale tylko na codzień, w kontaktach z innymi ludzmi, zaś nasze życie seksualne jest raczej odważne, tacy jesteśmy i to się nam obojgu podoba.

      Też musicie znaleźć wspólną drogę, pieszczoty które uznacie za przyjemne i odpowiednie, jeśli nie chcecie współżyć. A nie znajdziecie ich nie próbując. Nie możesz się martwić "Co On sobie o Mnie pomyśli?" Bo nie ma prawa myśleć źle, jesteście razem więc musi Cię szanować. Jeśli nie szanuje twojego zachowania, to się zastanów czy to ten chłopak?!

      P.S Wydaje mi się, że jeśli sprawiasz wrażenie ( przepraszam jeśli Cię to urazi, ale to odpowiednie słowo) "grzecznej dziewczynki", to może On się boi sam zrobić krok do przodu, a pragnie tego z całego serca (takie były moje początki), może stara się być po prostu miły.

      Jeśli sobie coś pomyśli to przestanie jak poczuje dotyk twoich warg.
      Biedactwa... Większość mężczyzn jest właśnie taka, nieporadna życiowo.
      Zakochaliby się nawet w owcy, kozie lub kurze... gdyby akurat ją *******ili.

      Parafraza cytatu z książki "Życie podziemne mężczyzny" a. Michał W. Pistolet

      Skomentuj

      • PSJ
        Ocieracz
        • Dec 2016
        • 198

        #63
        Kobieta która nie akceptuje oralu traci w oczach :/

        Skomentuj

        Working...