W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Masturbacja a trudnośc odbycia stosunku

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • martyna1111
    Świętoszek
    • Dec 2014
    • 35

    Masturbacja a trudnośc odbycia stosunku

    ja np sie nagminnnie masturbuję sam ze sobą i wkładająć mojego penisa miedzy moje uda i z tego powodu mam problem odbycia udanego stosunku z kobietą - co radzicie mi w tej sytuacji -dodam ze jestem uzalezniony od masturbacji
  • KoneserSmaków
    Erotoman
    • Jan 2012
    • 560

    #2
    I masz na imie Martyna? to rzeczywiscie masz problem.

    Skomentuj

    • martyna1111
      Świętoszek
      • Dec 2014
      • 35

      #3
      Napisał koneser77
      I masz na imie Martyna? to rzeczywiscie masz problem.
      w rzeczywistosci jestem chłopak ale czesto fantazjuje o byciu kobieta

      Skomentuj

      • Margo82
        Perwers
        • Mar 2013
        • 937

        #4
        O fuck! Był już tu kiedyś taki jeden, "jestem chłopak ale wyobrażam sobie, że jestem księżna Kate". Czyżby rodzina?

        Odstaw rękę.
        "Obelgi to argumenty tych, którzy nie mają argumentów." Jean-Jacques Rousseau

        Skomentuj

        • martyna1111
          Świętoszek
          • Dec 2014
          • 35

          #5
          Napisał Margo82
          O fuck! Był już tu kiedyś taki jeden, "jestem chłopak ale wyobrażam sobie, że jestem księżna Kate". Czyżby rodzina?

          Odstaw rękę.
          no fajnie by było być Księżną Kate chodzi w fajnych sukniach ma super figurę

          Skomentuj

          • PowiemCiZe

            #6
            Wracając do tematu z pierwszego posta - a co to jest "problem z odbyciem stosunku"? Problem to jest wtedy jak jesteście w rolach - nadrzędno/podrzędnych względem siebie - typu - "ja się staram i boję się że mi nie wyjdzie, a Ty czekasz na gotowe i wystawisz mi ocene". Tak, wtedy można mieć problem, tylko nie wiem czy w ogóle warto taki stosunek odbywać.
            Ale jeśli nie odbywasz go z jakąś przypadkową osobą, to wtedy nie Ty masz problem, tylko WY macie problem. I jeśli potraficie bez siary większej o tym po prostu mówić, to i szybko ten problem rozwiążecie.

            Skomentuj

            • Tilia
              Erotoman
              • Feb 2005
              • 560

              #7
              "masturbuję sam ze sobą i wkładająć mojego penisa miedzy moje uda i z tego powodu mam problem odbycia udanego stosunku z kobietą - co radzicie mi w tej sytuac"]

              Ja Ci radzę wkładać kobiecie między uda.
              To kobieta wybiera mężczyznę, który ma ją wybrać.

              Kto ma cycki, ten rządzi!

              Skomentuj

              • Wuefista
                Seksualnie Niewyżyty
                • Apr 2014
                • 316

                #8
                Napisał Tilia
                "masturbuję sam ze sobą i wkładająć mojego penisa miedzy moje uda i z tego powodu mam problem odbycia udanego stosunku z kobietą - co radzicie mi w tej sytuac"]

                Ja Ci radzę wkładać kobiecie między uda.
                Ale po co? Jak można sobie

                Skomentuj

                Working...