Kurtki i płaszcze ze śliskiego i błyszczącego materiału

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Ortalmen
    Ocieracz
    • Feb 2009
    • 148

    #61
    Kokoko a z jakiego materiału są te sukienki?
    To satyna czy coś innego?

    Jakiej szukać do łóżka żeby była najlepsza?

    n3bfan: masz rację że ten płaszczyk nie ma wszystkich tych zalet co downtrenh Nikee dlatego ja też szukam dale bo nie chcę kopiować tych samych materiałów.

    Skomentuj

    • kokoko6
      Ocieracz
      • Jun 2012
      • 146

      #62
      @Ortalmen niby są "winylowe" czy cos ale to jest jakis zwykly materiał a z zewnatrz ma mocno błyszczącą gładka warstwe (nie sciera sie) i wygladaja naprawde fajnie, kiedys zamowilem podobna i byla malo blyszczaca ale ostatnie zamowienie mnie zaskoczylo miło głównie użytkownika szokmoda_pl czy cos tymbardziej ze wylicytowane za grosze polecam tez naturalny lateks bo skoro podobaja Wam sie blyskotki to lateks po nablyszczeniu doprowadzi Was do wrzenia

      ps. to jedna z nich: http://allegro.pl/sexi-mini-sukienka...723897482.html w rl błyszczy bardziej i jest bardziej "wetlookowa"
      Last edited by kokoko6; 24-10-12, 16:30.

      Skomentuj

      • n3bfan
        Seksualnie Niewyżyty
        • Nov 2010
        • 216

        #63
        Problem tylko w tym że te najtańsze to lycra gumowana z różnym skutkiem. Czasem jest to naprawdę fajny materiał, czasem badziewnie wygląda już z daleka o tym jakie w dotyku nie wspominając. Latex niestety to spore koszty. Tania kiecka pod dwie stówy podchodzi, catsuit prawie cztery a markowy około tysiąca i więcej
        Z kolei tanie kombinezony z PVC są mało elastyczne bo strasznie grube. Szukam właśnie jakiegoś w cenie ok 100-150 ale żeby był z możliwie cienkiego materiału.

        Skomentuj

        • milutkowa
          Banned
          • Oct 2012
          • 40

          #64
          Oto moja nowa złota kurteczka.
          Last edited by milutkowa; 25-10-12, 15:33.

          Skomentuj

          • n3bfan
            Seksualnie Niewyżyty
            • Nov 2010
            • 216

            #65
            Czy to nie czasem jeden ze starszych modeli h&m? Druga i trzecia fota najfajniejsze. Czy ten kaptur ma ściągacz?

            Skomentuj

            • kokoko6
              Ocieracz
              • Jun 2012
              • 146

              #66
              Milutkowa widze ze masz sporą kolekcje, powiedz mi czy jesteś fanką błyskotek czy robisz to dla swojego faceta? ;>

              Skomentuj

              • shiny
                Świętoszek
                • Jun 2011
                • 4

                #67
                Dzięki PM od n3bfan przypomniałem sobie o was A że kolekcja fajowych kurtek mi się powiększa to obiecuję obfotografować wszystko i zamieścić tu. Niech mi tylko ktoś powie jak tu jest z albumami, wrzucać do albumu czy lepiej gdzieś i zamieścić link ?

                Ostatnio troche bardziej interesowalem się tematem bondage, ale kurtek z głowy to chyba nie da mi się wybić

                Skomentuj

                • n3bfan
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Nov 2010
                  • 216

                  #68
                  Proponuję żeby każdy wrzucił do swojej galerii foty tego co ma albo miał/miała w kolekcji. Oczywiście można też zrobić album z poszukiwanymi modelami albo takimi o jakich się marzy. Wystarczą oczywiście foty samych kurtek lub płaszczy. Chyba że ktoś się chce w nich pokazać

                  Skomentuj

                  • Ortalmen
                    Ocieracz
                    • Feb 2009
                    • 148

                    #69
                    Jestem jak najbardziej za i popieram!!!

                    Skomentuj

                    • puchowy
                      Świętoszek
                      • Apr 2010
                      • 3

                      #70
                      Wkońcu zbliża się najbardziej lubiany okres przez nas -zima. Ja od kilku dni wieczorami ubieram się w płaszcze i spaceruje na zewnątrz. Do płaszczy zakładam pikowane kozaki, pikowaną torebkę, szaliczek i na spacer.

                      Skomentuj

                      • fioletowykaptur
                        Świętoszek
                        • Oct 2012
                        • 27

                        #71

                        Skomentuj

                        • n3bfan
                          Seksualnie Niewyżyty
                          • Nov 2010
                          • 216

                          #72
                          Napisał puchowy
                          Wkońcu zbliża się najbardziej lubiany okres przez nas -zima. Ja od kilku dni wieczorami ubieram się w płaszcze i spaceruje na zewnątrz. Do płaszczy zakładam pikowane kozaki, pikowaną torebkę, szaliczek i na spacer.
                          Super, ja by się nie odważył Tylko w domu Dzisiaj z kolei jak są 3 stopnie to wreszcie wyszedłem w normalnej zimowej kurtce. Oczywiście puchowa i z połyskiem.
                          Wczoraj jeszcze było na nią za ciepło więc tylko puchowy bezrękawnik z kapturem ale już i tak było fajnie, szczególnie jak wracając założyłem kaptur i zapiąłem go wysoko.

                          Skomentuj

                          • Ortalmen
                            Ocieracz
                            • Feb 2009
                            • 148

                            #73
                            Witaj fioletowy kaptur miło że do nas wpadłeś!
                            Bardzo fajna kurteczka z tego linka sam bym chętnie przymierzył.
                            Jeśli możesz to napisz coś więcej o sobie.

                            Skomentuj

                            • puchowy
                              Świętoszek
                              • Apr 2010
                              • 3

                              #74
                              Nie ma się czego obawiać. Spaceruje w miejscach gdzie wydaję mi się że nikt mnie nie zna a raczej nie pozna.

                              Skomentuj

                              • n3bfan
                                Seksualnie Niewyżyty
                                • Nov 2010
                                • 216

                                #75
                                Ale to mimo wszystko trzeba mieć odwagę żeby nawet między obcych ludzi wyjść w damskim płaszczu. Nawet jak szczelnie zapięty kaptur, kozaki i torebka dla niepoznaki

                                Skomentuj

                                Working...