Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Fetysz
Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Link do wątku Wygląd
Old 19-12-12, 20:16   #226
krzysiek1538
Guest
 
Postów: n/a
o kim ty piszesz panowie poszukuje wzystko co biale kurtki plaszcze ja cos widzieliscie za normalno cene to dajcie znac zmieniam wszystko na biale wyprzedaje wszystko co kolorowe a dzisaj wyrawelem to z umnie na miejscu za 15 zl
Attached Images
File Type: jpg io09i.jpg (23,1 KB, 39 views)
File Type: jpg iu8u9.jpg (18,1 KB, 28 views)

Ostatnio edytowany przez krzysiek1538; 19-12-12 at 20:27.
  Reply With Quote
Old 20-12-12, 16:03   #227
milutkowa
Banned
 
Zarejestrowany: Oct 2012
Postów: 40

Płeć: Kobieta
A co masz do sprzedania? Mysle nad jakims wiekszym grubym plaszczem z kapturem zebym mogla kilka pod spod zalozyc i z duzym kapturem zeby inne kaptury schowac zeby wygladalo na miescie jak bym miala jeden grubszy plaszcz.
milutkowa jest offline   Reply With Quote
Old 21-12-12, 00:27   #228
teranowa
Seksualnie Niewyżyty
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Postów: 249

Płeć: Mezczyzna
Ortalmen ja myślę że jedyne co w tym roku na czym można zawiesić oko to ten płaszczyk z bigstara, kurtka puchowa z handm. Chociaż kameje z nowej kolekcji też jest całkiem niezły, wygląda jak modyfikacja tego znanego ale spoko.
Attached Images
File Type: jpg 2_auchan_gazetka87217_20121003.jpg (127,4 KB, 48 views)
File Type: jpeg 2886102919.jpeg (50,2 KB, 44 views)
File Type: jpg 468669_0902_f.jpg (250,4 KB, 29 views)

Ostatnio edytowany przez teranowa; 15-12-14 at 00:22.
teranowa jest offline   Reply With Quote
Old 21-12-12, 13:03   #229
n3bfan
Seksualnie Niewyżyty
 
Zarejestrowany: Nov 2010
Postów: 216

Płeć: Mezczyzna
A mi właśnie nowy camaieu i płaszcze z auchana odpadają, bo nie są zapinane pod szyją. No nie lubię jak kaptur jest tylko zakładany i nie można go pod szyją zapiąć. Chyba że jest na stałe, futro ma "wywijane" do środka i wtedy jest bardzo głęboki.
n3bfan jest offline   Reply With Quote
Old 21-12-12, 20:57   #230
krzysiek1538
Guest
 
Postów: n/a
czesc witam wlasnie juz mam zony zakupy doszly dzisiaj nawet moga byc szczegolnie dwie mi sie spodobaly a jedna to rewelacja dzisiaj jest moja
  Reply With Quote
Old 21-12-12, 22:40   #231
Ortalmen
Ocieracz
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Postów: 148

Płeć: Mezczyzna
Krzysiu zazdroszczę ci!
Ja próbuję upolować ten płaszczyk BigStarra ale nigdzie go nie mogę dostać. Coś mi się zdaje że będzie tak samo jak z tym płaszczykiem NNikkee acg którego też nigdzie nie mogę dostać.

n3bfan podpisuję się pod tym że tegoroczny Camajeu jest słaby poprzednie wersje były o niebo lepsze.

Pozdrawiam wszystkich
Ortalmen jest offline   Reply With Quote
Old 22-12-12, 17:20   #232
Ortalmen
Ocieracz
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Postów: 148

Płeć: Mezczyzna
Może ktoś potrzebował puch na jakąś poduszkę czy jaśka a płaszczy był podniszczony to wykorzystał sam puch.

Ja lubię chodzić do jednego ze sklepów kosmetycznych na R bo tam ostatnio przewijają sie tabuny dziewczyn czasem w całkiem fajnych płaszczykach lub kurteczkach.
Pozdrawiam Wszystkich
Ortalmen jest offline   Reply With Quote
Old 23-12-12, 08:48   #233
n3bfan
Seksualnie Niewyżyty
 
Zarejestrowany: Nov 2010
Postów: 216

Płeć: Mezczyzna
Pewnie skasowali żeby się nikomu nie przydało, są tacy ludzie Ktoś dzisiaj rano ma wolne i szaleje w domu?
n3bfan jest offline   Reply With Quote
Old 23-12-12, 10:22   #234
kokoko6
Ocieracz
 
Zarejestrowany: Jun 2012
Postów: 146

Płeć: Mezczyzna
w swoim profilu w swojej galerii mam kurtki mojej dziewczyny, co o nich myslicie? w rzeczywistości obie mocno błyszczą i są dla mnie nieziemsko podnicające, mialem okazje dobierać się do ukochanej gdy nie zdążyła zdjąć kurtki, było bosko, a Wy próbowaliście / robiliście to z kobietą ubraną w fajną kurtkę?
kokoko6 jest offline   Reply With Quote
Old 23-12-12, 11:23   #235
Ortalmen
Ocieracz
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Postów: 148

Płeć: Mezczyzna
Pewnie że tak robiłem i to nieraz.
Moja żona tego nie lubi w kurtkach ale co niektóre koleżanki czy poprzednie moje partnerki nie miały żadnych oporów.

A Ty koko zrobiłeś to z dziewczyną od a do z w kurteczce?
Nie miała oporów?
Ortalmen jest offline   Reply With Quote
Old 23-12-12, 11:40   #236
kokoko6
Ocieracz
 
Zarejestrowany: Jun 2012
Postów: 146

Płeć: Mezczyzna
to bylo tak, ze wrocilismy z zakupów i od razu się na nia rzucilem i zdjelem tylko spodnie.. z 2 razy tak bylo, i raz jak jej powiedzialem ze chcialbym zeby mnie "pomasowala" w kurtce to zrobila mi loda ubrana w kurtke, w obydwu sytuacjach niby to robiła dla mnie ale widziałem lekki grymas powiedzialem jej ze snil mi sie normalny seks z nia w kurtce i czesto jej mowie ze jest w niej mega sexy i mam nadzieje ze kiedys mnie milo zaskoczy, szkoda ze tego fetyszu nie podziela, dobrze ze chociaz stara sie to rozumiec ;>

o i troche martwi mnie to ze ja zawsze zaspokajam jej pragnienia i ma naprawde dobry seks ze mna, a takie trudne jest zrobienie ze mną tego 1 na 10 razy po mojemu, a egoistą nie jestem i to nie są kosmiczne wymagania
kokoko6 jest offline   Reply With Quote
Old 23-12-12, 23:57   #237
Ortalmen
Ocieracz
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Postów: 148

Płeć: Mezczyzna
Cytat:
Napisał kokoko6 Zobacz post
to bylo tak, ze wrocilismy z zakupów i od razu się na nia rzucilem i zdjelem tylko spodnie.. z 2 razy tak bylo, i raz jak jej powiedzialem ze chcialbym zeby mnie "pomasowala" w kurtce to zrobila mi loda ubrana w kurtke, w obydwu sytuacjach niby to robiła dla mnie ale widziałem lekki grymas powiedzialem jej ze snil mi sie normalny seks z nia w kurtce i czesto jej mowie ze jest w niej mega sexy i mam nadzieje ze kiedys mnie milo zaskoczy, szkoda ze tego fetyszu nie podziela, dobrze ze chociaz stara sie to rozumiec ;>

o i troche martwi mnie to ze ja zawsze zaspokajam jej pragnienia i ma naprawde dobry seks ze mna, a takie trudne jest zrobienie ze mną tego 1 na 10 razy po mojemu, a egoistą nie jestem i to nie są kosmiczne wymagania

Nawet nie wiesz jak Cię rozumiem!

Niestety kobiety takie już są moja nienawidzi robić tego w kurtkach a co dopiero mówić żeby robiła loda tez nie chce. Ona uważa że ogólnie seks jest obrzydliwy i tyle.

Dlatego wiem co czujesz.
Ortalmen jest offline   Reply With Quote
Old 24-12-12, 00:22   #238
kokoko6
Ocieracz
 
Zarejestrowany: Jun 2012
Postów: 146

Płeć: Mezczyzna
Cytat:
Napisał Ortalmen Zobacz post
Nawet nie wiesz jak Cię rozumiem!

Niestety kobiety takie już są moja nienawidzi robić tego w kurtkach a co dopiero mówić żeby robiła loda tez nie chce. Ona uważa że ogólnie seks jest obrzydliwy i tyle.

Dlatego wiem co czujesz.
kurde skoro tak uważa i nie lubi seksu to problem może leży gdzie indziej... a moja po prostu chyba mimo checi zadowolenia mnie uwaza ze to "dziwne" dla mnie to bez roznicy czy zalozy ponczochy, sukienke, gorset czy kurtke wazne zeby blyszczala a kurtki sa jakos wyjatkowo fajne
kokoko6 jest offline   Reply With Quote
Old 24-12-12, 00:36   #239
teranowa
Seksualnie Niewyżyty
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Postów: 249

Płeć: Mezczyzna
Cytat:
Napisał RedJane Zobacz post
Ogłoszenie duszpasterskie: z tematu wyleciały właśnie z mojej ręki przepychanki Kozaka i reszty. Wyleciały całkowicie, bo źle kliknęłam i wywaliłam je na amen, zamiast zostawić ukryte. Sorry, to nie było w planie :/
I bardzo dobrze, dziękować niechaj Bóg Ci w dzieciach wynagrodzi, a po świętach wszystko w cycki pójdzie
teranowa jest offline   Reply With Quote
Old 24-12-12, 15:57   #240
krzysiek1538
Guest
 
Postów: n/a
panowie i panie zycze wam zdrowych i wesolych swiat bozego narodzenia

Ostatnio edytowany przez krzysiek1538; 24-12-12 at 16:09.
  Reply With Quote
Old 24-12-12, 16:05   #241
Nolaan
Guest
 
Postów: n/a
Cytat:
rzycze
Boże, miej litość i z racji urodzin ześlij opamiętanie
Wszystkiego dobrego, Panowie. Przede wszystkim zaś sprawnie działającej autokorekty w przeglądarkach
  Reply With Quote
Old 25-12-12, 15:27   #242
kokoko6
Ocieracz
 
Zarejestrowany: Jun 2012
Postów: 146

Płeć: Mezczyzna
czerwona fajna
kokoko6 jest offline   Reply With Quote
Old 25-12-12, 21:50   #243
Ortalmen
Ocieracz
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Postów: 148

Płeć: Mezczyzna
teranowa: Zmartwię Cię niestety w Sylwestra będzie tak samo jak w święta i ma być 5 na plusie.
Ta czerwona kurteczka jest całkiem fajna mnie też zaczyna się podobać. Jak możesz to napisz na jej temat coś więcej.

A może ktoś dostał jakąś fajną kurteczkę na święta?
Ortalmen jest offline   Reply With Quote
Old 26-12-12, 13:03   #244
teranowa
Seksualnie Niewyżyty
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Postów: 249

Płeć: Mezczyzna
Widziałem dzisiaj na żywo ten granatowy płaszczyk z bigstarra. Jest genialny, dużo grubszy od camajeu, materiał też jakby lepszy gatunkowo bardziej śliski i zdecydowanie bardziej błyszczący. Trzeba by upolować taki.

Druga sprawa to zastanawiam się co się dzieje w sklepach z odzieżą zimową jak sie nie sprzeda na wyprzedaży itp czy można ją kupić za grosze?
teranowa jest offline   Reply With Quote
Old 26-12-12, 20:05   #245
Ortalmen
Ocieracz
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Postów: 148

Płeć: Mezczyzna
teranowa tego nie wiem czy można kupić za grosze ale wiem że tego płaszczyka z BS nie moge już upolować w najbliższych sklepach nie wiem dlaczego ale pewnie wysprzedali już wszystko teraz zostanie już pewnie tylko internet.

Jak możesz to napisz na priwa coś o tych gumowanych kurteczkach szczególnie o tej czerwonej którą zamieściłeś ostatnio.

A co słychać u reszty kolegów???
Ortalmen jest offline   Reply With Quote
Old 27-12-12, 12:16   #246
teranowa
Seksualnie Niewyżyty
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Postów: 249

Płeć: Mezczyzna
Ortalmen a pytałeś w sklepie bigstarra czy mogliby Ci sprawdzić gdzie w okolicy jest dostępny ten płaszczyk? Jakie w BS są warunki zwrotu? Widziałem go na żywo to jest boski.

Ostatnio edytowany przez teranowa; 15-12-14 at 00:24.
teranowa jest offline   Reply With Quote
Old 27-12-12, 14:42   #247
n3bfan
Seksualnie Niewyżyty
 
Zarejestrowany: Nov 2010
Postów: 216

Płeć: Mezczyzna
Teraz kosztuje 275 i jest dostępny tylko jako XL

przy okazji, pewnie poznacie tą panią

http://www.clips4sale.com/preview/pr...php?id=7597151

Ostatnio edytowany przez n3bfan; 27-12-12 at 17:49.
n3bfan jest offline   Reply With Quote
Old 27-12-12, 22:30   #248
Ortalmen
Ocieracz
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Postów: 148

Płeć: Mezczyzna
teranowa: Nie pytałem gdzie jest dostępny ale jutro pewnie popytam bo jestem napalony na niego!

Szkoda że ta kurteczka taka podarta ale chociaż nie będzie szkoda wyrzucić.

n3bfan: Fajnie że staniał.
Ortalmen jest offline   Reply With Quote
Old 28-12-12, 20:53   #249
specialboy
Świntuszek
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Postów: 54

Płeć: Mezczyzna
taaaak, ten jest boski (juz dawno o nim wspominałem)

http://sklep.bigstar.pl/13,women-kur...ka-477-xl.html

szkoda ze tylko nie wysyłają zamówień poza granice bo już by był mój.....
specialboy jest offline   Reply With Quote
Old 28-12-12, 21:16   #250
Ortalmen
Ocieracz
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Postów: 148

Płeć: Mezczyzna
Specialboy: Przecież może Ci go kupić jakiś znajomy i potem przesłać do Ciebie.
Nie wiem w jakim kraju obecnie przebywasz ale myślę że to jest jakieś rozwiązanie.
Co o tym sądzisz?

Szkoda też że nie wysyłają przesyłek z odbiorem na poczcie bo też bym go już miał.
Miałem dzisiaj pojeździć za nim po sklepach ale nie starczyło czasu może jutro się uda.

Dzisiaj za to widziałem fajne kurtki w chińskim markecie odzieżowym w centrum Łodzi były śliskie i bardzo błyszczące z poprzedniego sezonu kosztowały coś ok 35zł

Najbardziej się jednak ubawiłem bo nasi żółci przyjaciele podrobili już najnowsze kurtki Adasia zapinane do czubka kaptura.
Były po 80zł Niestety materiał nie przypominał tych z Aadasia.
Był bardziej matowy ale też zarazem połyskliwy.
Dlatego skończyłem z kupowaniem przez internet czegoś czego nie dotknąłem.
Pozdrawiam Wszystkich
Ortalmen jest offline   Reply With Quote
Odpowiedz
Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Fetysz

Tags
ciuszki, dresy, kurtki, ortalion, puchowa zimowa, rękaw, sperma

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
UśmieszkiOn
[IMG] kod jest On
HTML kod jest Off

Skocz do forum

--


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:16.
   Archiwum