W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Połykanie spermy

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • zbocz3k
    Świętoszek
    • Oct 2014
    • 35

    Napisał xxxktosia
    Ale po co patrzeć wstecz? Tu i teraz jest ważne!!!
    I to Ci się chwali Tylko nie poprzestawaj na laurach

    Skomentuj

    • xxxktosia
      Świętoszek
      • Oct 2014
      • 8

      Jakie laury ? już miałam 5 lat tych jak to napisałeś laur Teraz to tylko sex sex sex połykanie , masowanie, od tyłu od przodu itd W końcu muszę nadrobić stracone lata , a i królewicza mego wynagrodzić za cierpliwość .
      Powiem Wam tak bzykajcie sie bo życ wiecznie nie będziemy a to taka frajda rozkosz przyjemność mmmmmmmm !

      Skomentuj

      • Lija
        Seksualnie Niewyżyty
        • Mar 2011
        • 277

        aha i po 5ciu latach nagle nastąpiła zmiana -zaczelas wszystko lubic-cud!-prawdziwy cud

        Skomentuj

        • xxxktosia
          Świętoszek
          • Oct 2014
          • 8

          Może i cud skoro tak uważasz heheh . Nie bede Ci opisywała mojego życia co i jak ale lekko nie było resztę sama sobie wytłumacz. Myśle że jesteś jeszcze bardzo młodziutka
          Wszystko przychodzi z czasem , doświadczenie , większa swoboda nie tylko na codzień w zyciu ale i w łóżku też. Dlatego tutaj jestem szukam urozmaicenia mojego życia erotycznego i dzielę się z wami moimi przeżyciami

          Skomentuj

          • Lija
            Seksualnie Niewyżyty
            • Mar 2011
            • 277

            hahha dziekuje -uznaje za komplement -w moim wieku usłyszeć młodziutka
            Owszem wszysko przychodzi z czasem ,doswiadczenie -zgadzam sie,ale 5 lat po ślubie -to musiałaś być bardzo młodziutka i niedoswoadczona kiedy wychoidziłąś za mąż
            Moje pokolenie nie musi czekać do 50+ ,zeby korzystać z zycia

            Skomentuj

            • TransDziwka
              Świętoszek
              • Oct 2014
              • 4

              uwielbiam połykac sperme z miseczki i w ttrakcie obciągania być opluwana wyzywana bitta kutasem po twarzy

              Skomentuj

              • lejcyn01
                Świntuszek
                • Sep 2013
                • 72

                Z tego co mi opowiada partnerka to zazwyczaj jest slodka, czasem zdarza sie ze jest cierpka, zalezy to pewnie o trybu życia, stresu no i oczywiscie diety. Na poczatku miala pretensje do mnie, ze strzelilem jej w usta, teraz polyka bez najwiekszego problemu, a kiedy cos wypadnie z ust na moje cialo to zlizuje, tak samo dokladnie wylizuje ptaszka. Taki widok bardzo pobudza

                Napisał malzenstwomlode
                Lubię jak mąż strzela do moich ust ale nie połykam. Wypluwam na biust i bawię się wtedy swoimi piersiami. Za to uwielbiam jak liże moją cipkę za raz po seksie.
                Z natury jestem wzrokowcem wiec nieziemsko musi wygladac taka zabawa sperma... musze podrzucic pomysl mojej ukochanej
                Lizania dziurki zaraz po jeszcze nie praktykowalem... ale wszystko przede mna

                Skomentuj

                • milaania
                  Świętoszek
                  • Feb 2015
                  • 21

                  jak już mam w ustach spermę to nie widzę różnicy w tym czy wypluwam czy połykam i tak czuje ten smak. Raz lepszy raz gorszy, wiadomo zależy od faceta

                  Skomentuj

                  • alienik
                    Ocieracz
                    • Jan 2014
                    • 132

                    Mozambik, jak skonczyszwjej ustach to powiedz ze Cie kreci jak dziewczyna bawi ie sperma i po problemie

                    Skomentuj

                    • james_blond
                      Ocieracz
                      • Aug 2014
                      • 167

                      Spróbowałem swojej, bo chciałem... jest całkiem spoko.

                      Skomentuj

                      • milaania
                        Świętoszek
                        • Feb 2015
                        • 21

                        james_bond to zawsze zależy od tego co jesz no i preferencji smakowych. Są kobiety, które lubią a inne nie, nie ma reguł

                        Skomentuj

                        • Kathy
                          Ocieracz
                          • Nov 2011
                          • 125

                          Sądze, że umiejętność czytania nie idzie przeważnie w parze z umiejętnością Myślenia.
                          1) Dzisiaj jest lepsze niż wczoraj
                          "Ssij a droga, mleczna będzie twoja" :-D
                          * **cztery Dorosłe litery To IDEAŁ** *
                          "Nie z kim ,a jak"

                          Skomentuj

                          • cocojumb
                            Świętoszek
                            • Mar 2015
                            • 3

                            Mój mężczyzna uwielbia gdy wystawiam język i czekam na jego spermę patrząc mu w oczy. A ja uwielbiam to robić! Zawsze przed połykiem jeszcze troszkę się nią bawię i rozkoszuję w te dni kiedy jest idealny smak (bo nie zawsze jest).

                            Skomentuj

                            • mientus
                              Erotoman
                              • Feb 2019
                              • 616

                              Obecna polyka co tylko naprodukuje, kazda ilosc. Bywaly takie weekendy ze bylem "zdojony" do cna.

                              Skomentuj

                              • marzena s.
                                Świntuszek
                                • Nov 2015
                                • 62

                                Ja połykam zaraz po tym, jak skończy Muszę spróbować tych zabaw ze spermą, które opisujecie

                                Skomentuj

                                Working...