Masturbacja a stosunek

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • tequilla
    Świętoszek
    • May 2005
    • 1

    Masturbacja a stosunek

    Mam pytanie. Mam 18 lat i nie wiem czy moja ciągła masturbacja może mi w jakiś sposób przeszkodzić w pierwszym stosunku.
  • useless
    Świętoszek
    • May 2005
    • 2

    #2
    Ja tam nie wiem bo jeszce takiego przezycia tez nie mialem, ale wg mnie jesli tylko przed stosunkiem nie bedziesz GO meczyc, wzglednie jesli nie masz problemow z kontrolowaniem sie i widzac ja naga nie bedziesz walic zamiast brac sie do dziela, to innych negatywnych wplywow onanizmu na pierwszy stosunek nie dostrzegam.
    Co prawda czytalem kiedys ze masturbacja to rodzaj lenistwa, przez ktore nie mamy motywacji do dzialania ale ja tam uwazam ze to dobry sposob zeby nie zostac zawczesnie tatusiem

    Skomentuj

    • Bender
      Administrator
      • Feb 2005
      • 3026

      #3
      Jest jeszcze jeden poglad, ale nie wiem czy jest to potwierdzone naukowo.
      Poprzez masturbacje utrwala sie nawyk jak najszybsego osiagania orgazmu. Moze to powodowac pozniejsze za wczesne wytryski...
      Dlatego tez staraj sie jak najdluzej odwlekac czas orgazmu nawet do ponad 1h
      Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
      Billy Crystal

      Skomentuj

      • rafi171
        Świntuszek
        • May 2005
        • 74

        #4
        Popieram wypowiedz Bendera. Masturbacja w stosunku nic raczej nie przeszkadza ale jeśli częśto "walisz gruche" to moze to spowodować wczesniejsze zakonczenie tego co najlepsze Ale naukowo wiem ze jest udowodnione ze jezeli jakiś czas przed stosunkiem np. wieczorem z laską sie bedziesz seksił to jak rano sobie zrobisz sam dobrze to opóźni to twój wieczorny finish. Powodzonka
        KaŻdy patrzy na to inaczej ale ja zawsze tolerancyjnie...............

        Skomentuj

        • DajMiTęNoc
          Perwers
          • May 2005
          • 1153

          #5
          Napisał tequilla
          Mam pytanie. Mam 18 lat i nie wiem czy moja ciągła masturbacja może mi w jakiś sposób przeszkodzić w pierwszym stosunku.

          - no mozesz sie spuscic w gacie jak tylko cie dotknie
          - albo moze ci nie stanac bo za bardzo sie przyzwyczaisz do reki i sex z kobieta nie bedzie dawał ci satysfakcji
          Świat jest komedią dla tych, którzy myślą i tragedią dla tych, którzy czują

          Skomentuj

          • Rojza Genendel

            Pani od biologii
            • May 2005
            • 7704

            #6
            Stanąć może, ale jak przyjdzie co do czego, to sam będzie musiał dokończyć... bo zawsze robi to w podobny sposób.
            Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

            Skomentuj

            • muchacha
              Świntuszek
              • May 2005
              • 80

              #7
              nie masturbuj sie przypadkiem tuz przed zblizeniem bo wtedy nic z tego moze nie wyjsc
              vanitas vanitatum et omnia vanitas...

              Skomentuj

              Working...