Natura seksualna

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • SCF
    Świętoszek
    • Oct 2018
    • 13

    Natura seksualna

    Witam

    Ostatnio mam wiele przemyslen dotyczacych seksualności. Tak jak pisalem w ostatnim temacie kręcą mnie kobiece stopy. Ale nie tylko bo tez po czesci dominacja kobiet. Mam jednak wrażenie że jestem zawieszony miedzy fetyszyzmem a ulegloscią. Np nie kreci mnie w ogole footjob czy spuszczanie się na stopy natomiast ich dotykanie lezenie pod nimi masowanie lizanie czy trqmpling uwielbiam. Jednak sam trampling to tylko boso i z golym cialem zebym je cale widzial i mogl dotykac. Nie jest dla mnie do przyjecia trampling w butach czy tymbardziej w szpilkach - nie lubie bólu. Oatatnio wpisalem sobie haslo femdom i zaczalem przegladac filmiki - wiekszosc mi się nie podobala. Od razu mnie odpycha czarna skóra facet czolgajacy sie na czworaka pasy cnoty maski czy kopanie worka mosznowego.
    Podoba mi sie facesitting czy w oglle jak ktos naciska na moj brzuch np poprzez siadanie na nim czy polozenie na niego nogi /nóg. Mam wrwzenie jakby w nim bylo jakies miejsce erogenne. Podoba mi sie strasznie seks oralny (moglbym jej poeacic godzinami) a szczegolnie w pozycji ze partneka siedzi a ja klecze przed nia albo jak ona siada mi okrakiem na twarzy wiec sa to ulegle aspekty. Natomiast wiazanie wydaje sie fajne natomiast nie fantazjoalem o nim. Zakladanie sztucznego xzlonka przez kobietw od razu mnie odrzuca i nie dalbym sobie go wkladac w tylek. W zwyklym seksie bardzo zaczela mnie krecic pozycja na jezdzca i troche za szybko w niej dochodze zaczynam obmacywac partnerke po ciele czuje jak mnie dotka prsy kazdym lądowaniu i juz po sprawie.
    Nie wiem wiec jak to jest bo kiedys nazywalem sie po prostu fetyszysta stop a niekiedy uleglym. Ale mam wrazenie ze mam tylko troche z tego i troche z tego. Jak wy myslicie mozna stac na ppgrqniczu obu ? Jest takie cos mozliwe ? Slyszalem tez ze praedziwy ulegly bedzie sie zgadzal na to co wymysli kobieta dominujaca. Jak sobie to przeanalizowalem to w takim razie moze sobie wymyslic ze mi zalozy klamry na sutki a to juz by mi nie odpowiadalo raczej wolalbym realizacje swoich wymyslonych scenariuszy.
    Ciekawa rzecza tez jest u mnie to ze fantazje potrafie miec silne a jak przychodzi co do czego to rzeczywistosc nie jest juz taka przebarwiona. Np fantazjowalem o stopach a jak zaczalem je lizać to bylo fajnie ale inaczej niz myslalem ze bedzie. Jak fantazjowalem o lezeniu pod nimi na podlodze to jak to zrealizowalem to tez bez wielkich fajerwerkow. A np facesitting okazal sie taki se. Czy wy tez tak macie ?
    Jstem ciekaw opinii
Working...