W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Ile miales/as lat, podczas pierwszego razu...

Collapse
Ten wątek jest przyklejony.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • MyszkaZ
    Erotoman
    • Dec 2005
    • 535

    Ja mialam 19 czy 20lat, to byl dzien po moich urodzinach, mialam dola, ze jeszcze tego nie robilam mimo wielu zwiazkow...Coz, mloda i glupia, poszlam na imreze, pijana przespalam sie z doroslym facetem(mial kolo36lat). Nie mowie, gosc byl ok, ale bolalo. Potem spotkalismy sie jeszcze kilka razy - tylko na seks... Glupia sprawa tak to zrobic, ale z drugiej strony sie ciesze, bo gdy poznalam moje kochanie przynajmniej nie czylam juz tego bolu. A ze on byl prawiczkiem, to moglibysmy oboje sie przestraszyc
    PS. On mial 24 lata, i jak juz gdzies wspomnialam, bal mi sie o tym powiedziec zeby mnie nie odstraszyc. Teraz nie wyobrazam sobie nikogo innego w lozku!!!
    Even though she seems so high
    He knows that she can't fly
    and when she falls out of the sky
    He'll be standing by

    Skomentuj

    • watch_me
      Świętoszek
      • Nov 2005
      • 5

      hmm ja mialam 21 lat czyli niedawno
      a moje Kochanie 35
      wszystko bylo jak byc powinno nie zaluje i nigdy nie bede zalowac bo bardzo kocham swoje Kochanie.... bylo cudnie
      Wierzę, że wyobraźnia jest mocniejsza niż wiedza, że mit jest mocniejszy niż historia,
      że to, o czym się marzy, ma większą moc niż fakty,że nadzieja zawsze triumfuje nad doświadczeniem,że śmiech jest..

      Skomentuj

      • Piotro_Free
        Świętoszek
        • Jan 2006
        • 1

        <wow> Ja jeszcze sie nie kochałem a mam 17 lat w tym roku bedzie 18 i mam straszną ochotę ale i pietra...:/ może jakaś rada od specjalisty??

        Skomentuj

        • gucio5tys
          Perwers
          • Dec 2005
          • 1075

          wszyscy się dupczą w tak mlodym wieku... chyba popadne w kompleks <_< q;
          Alkohol - typowy rozluźniacz języka
          "Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba." Janusz Korwin-Mikke
          Przeglądarka internetowa ze słownikiem ortograficznym!!

          Skomentuj

          • madlen21
            Świętoszek
            • Dec 2005
            • 26

            Aż mi głupio! Mam 21 lat i nadal jestem dziewicą i dobrze mi z tym! Co to sie porobiło żeby w wieku 15 czy 16 lat już zaczynać?? To przecież jeszcze dzieci!!

            Skomentuj

            • bombelek88
              Ocieracz
              • Jan 2006
              • 133

              ja tam mialam rowniez 17 jak niektorzy ale bylo bardzo przyjemne i milo to wspominam
              K o c h a m M o j e g o S k a r b a N a j m o c n i e j N a Ś w i e c i e

              Skomentuj

              • yataman
                Świętoszek
                • Nov 2005
                • 29

                Yatamanek 18 latek

                A jednak - 18 late - wiek kiedy już dojrzałem prawnie hehehhe
                ,,Kocham tylko tych co na to zasłużyli"

                Skomentuj

                • madlen21
                  Świętoszek
                  • Dec 2005
                  • 26

                  21 latek

                  Skomentuj

                  • drift
                    Świętoszek
                    • Jan 2006
                    • 2

                    tuz przed 18-tymi urodzinami , ona byla miesiac mlodsza pijani bylismy oboje dosc ostro , ona dosdzla 3 razy a ja nie moglerm skonczyc (pewnie przez alkochol) , to byl totalny spontan

                    Skomentuj

                    • jenz
                      Świętoszek
                      • Jan 2006
                      • 12

                      Ona 35 ja 24 w parku latem na lawce. Bylo....cieplo
                      Nie zaluje...wlasciwie zaluje ze tak pozno. Ale wiecej tak poprosze
                      six deegres of separation

                      Skomentuj

                      • Wichser
                        Świętoszek
                        • Jan 2006
                        • 1

                        dupczyc sie umiecie ale bezblednie pisac to nie.

                        Skomentuj

                        • gucio5tys
                          Perwers
                          • Dec 2005
                          • 1075

                          all right
                          Alkohol - typowy rozluźniacz języka
                          "Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba." Janusz Korwin-Mikke
                          Przeglądarka internetowa ze słownikiem ortograficznym!!

                          Skomentuj

                          • TRS Broskow
                            Perwers
                            • Dec 2005
                            • 961

                            Napisał Wichser
                            dupczyc sie umiecie ale bezblednie pisac to nie.
                            A ty co? Granatem od pługa oderwany? Regulamin sobie poczytaj ****ko leśny!

                            Skomentuj

                            • Krzyś
                              Świętoszek
                              • Jan 2006
                              • 31

                              21 i pół roku - trzy dni temu, w sobotę, tak konkretnie. W sąsiednim pokoju krzątała się gospodyni z rodzinką (jako że moja partnerka wynajmuje u kogoś pokój), a my cichcem drzwi na klucz i hajda do łóżka. Musieliśmy uważać, żeby zbytnio nie nahałasować.

                              Skomentuj

                              • Wodzirej87
                                Świętoszek
                                • Jan 2006
                                • 10

                                Ja miałem... 15 o ile sie niemyle...a moja partnerka miała 16 A był tak se wogule sex z nią to była takis e.. znaczy wtedy za****ście mi sie podobał Ale z następną to... o taaaaak.. było dużo lepiej.. A dodam ze to był dla nas obojga pierwszy raz A spaliśmy ze sobą wsumie to z 10 razy i pszespaliśmy sie po 3 miesiącach znajomości

                                To sie w****łem.. teraz czytam wszyscy koło 18 - 20 klat pierwszy raz.. zaraz wyjdzi eż eja jakiś erotomat.. a moż ei tak
                                0statnio edytowany przez sister_lu; 24-03-09, 04:11.

                                Skomentuj

                                Working...