Klub prawiczkowo dziewicowy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Karl_Heine
    Świętoszek
    • Sep 2011
    • 21

    Kilka randek z dwiema różnymi dziewczynami. Ale nie chciały niczego więcej na tym etapie. A ja doszedłem do wniosku, że na dłuższą metę to zupełnie nie to i nie ciągnąłem tego dalej.

    Skomentuj

    • piok
      Świętoszek
      • Feb 2009
      • 45

      chlopaki nie martwcie sie. nie nalezy rozbudzac milosci za predko. ona sama do was przyjdzie. mi do 25 roku zycia kompletnie nic sie nie dzialo. a potem regularnie co roku sie zakochiwalem w kobietach. raz czulem ekstaze az zrenice sie rozszerzaly. innym razem iskry skakaly z oczu do oczu, plonalem potem jak pochodnia. a jeszcze innym czulem adrenaline, az cale cialo drzalo...
      ... i koniec koncow zrobilem to w wieku 30 lat z ta od adrenaliny.

      Skomentuj

      • Scaramanga
        Perwers
        • Dec 2010
        • 849

        Bez urazy, ale się przekonać nie da. Nie dla tego, że uważam Ciebie za kogoś zatwardziałego, ale zwyczajnie dla tego, że każdy przeżywa wszystko na swój sposób. Jakbym mógł pogadać ze sobą młodszym to doradziłbym sobie więcej luzu i mniej gadania zapożyczonych głupot. Trzymanie się niektórych mitycznych zasad sprawiło mi więcej problemów niż pożytku.

        Skomentuj

        • Karl_Heine
          Świętoszek
          • Sep 2011
          • 21

          Napisał piok
          chlopaki nie martwcie sie. nie nalezy rozbudzac milosci za predko. ona sama do was przyjdzie. mi do 25 roku zycia kompletnie nic sie nie dzialo. a potem regularnie co roku sie zakochiwalem w kobietach. raz czulem ekstaze az zrenice sie rozszerzaly. innym razem iskry skakaly z oczu do oczu, plonalem potem jak pochodnia. a jeszcze innym czulem adrenaline, az cale cialo drzalo...
          ... i koniec koncow zrobilem to w wieku 30 lat z ta od adrenaliny.
          Wybacz, ale czekanie do 30-ki to jednak jest porażka

          Skomentuj

          • Sturmtiger
            Świętoszek
            • Nov 2015
            • 12

            Ja też jestem prawikiem 23 lata. Nie ciągnie mnie do seksu jakoś specjalnie ale bym chciał mieć pannę. Ostatnio kupowałem w aptece różne rzeczy i odniosłem wrażenie jakbym wpadł w oko farmaceutce, (ale wiadomo to mogła być i kurtuazja wobec klienta) tak czy siak nie poderwała mnie a ja wróciłem do domu z niczym i uprawiam dalej samotność.

            Skomentuj

            • G1ZmO
              Świętoszek
              • Aug 2009
              • 12

              Podbijam wątek! Wciąż dzierżawiąc status zielonego w wieku... 22 lat(niebawem).

              Skomentuj

              • Sollat
                Erotoman
                • Feb 2010
                • 629

                Napisał G1ZmO
                Podbijam wątek! Wciąż dzierżawiąc status zielonego w wieku... 22 lat(niebawem).
                I to według Ciebie jakieś osiągnięcie?
                https://archiveofourown.org/users/DarkSollat

                Skomentuj

                • G1ZmO
                  Świętoszek
                  • Aug 2009
                  • 12

                  A czy ja tak napisałem?

                  Skomentuj

                  • Siarczan_Potasu
                    Seksualnie Niewyżyty
                    • Sep 2014
                    • 330

                    90% przypadków w tym wątku dotyczy mężczyzn. Niedowartościowani, samotni faceci, którymi tak naprawdę się pogardza. Szczególnie widać tę pogardę u kobiet. Panienki wolą byczków, którzy im oporządzają stajnie niż normalnych gości.
                    Strasznie to smutne, ponieważ brak zaspokojenia podstawowych potrzeb wpływa negatywnie na życie mężczyzn w innych kategoriach.

                    Skomentuj

                    • znowuzapilem
                      SeksMistrz
                      • Nov 2010
                      • 3555

                      Napisał Sturmtiger
                      Ja też jestem prawikiem 23 lata. Nie ciągnie mnie do seksu jakoś specjalnie ale bym chciał mieć pannę. Ostatnio kupowałem w aptece różne rzeczy i odniosłem wrażenie jakbym wpadł w oko farmaceutce, (ale wiadomo to mogła być i kurtuazja wobec klienta) tak czy siak nie poderwała mnie a ja wróciłem do domu z niczym i uprawiam dalej samotność.
                      Czyli już nie jesteś prawiczkiem. Bo aptekarka Cie wyruchała
                      Kupić leki a wrócić z niczym
                      Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

                      Skomentuj

                      • Sollat
                        Erotoman
                        • Feb 2010
                        • 629

                        Napisał G1ZmO
                        A czy ja tak napisałem?
                        No trzy kropki, jakby szykowanie czegoś dużego!

                        Żeby było jasne, nie wyśmiewam. Po prostu widziałem tu dużo starszych prawiczków.
                        https://archiveofourown.org/users/DarkSollat

                        Skomentuj

                        • E5150
                          Świętoszek
                          • Mar 2009
                          • 4

                          Napisał Siarczan_Potasu
                          90% przypadków w tym wątku dotyczy mężczyzn. Niedowartościowani, samotni faceci, którymi tak naprawdę się pogardza. Szczególnie widać tę pogardę u kobiet. Panienki wolą byczków, którzy im oporządzają stajnie niż normalnych gości.
                          Strasznie to smutne, ponieważ brak zaspokojenia podstawowych potrzeb wpływa negatywnie na życie mężczyzn w innych kategoriach.
                          Dokładnie tak. Sam to czuję, bo jestem sobą, a to w dzisiejszym świecie jest tragiczne. Dziewczynki gnają jak zdechłe ryby z prądem. Dziś żeby być sobą musisz mieć na względzie pogardę świata i społeczeństwa.
                          Ostatnio wgrałem sobie Tinder na telefon. Wrzuciłem 3 zdjęcia, takie jedno z domu na fotelu, drugie gdzieś na plenerowym koncercie a trzecie na tle drzew samej twarzy. Od paru miesięcy tylko 2 dziewczyny nawiązały konwersację, taką w sumie lakoniczną. Tragedia. Muszę kiedyś zrobić eksperyment, pożyczyć od znajomego dobre auto, ubrać garnitur i podjechać pod centrum handlowe. A wcześniej do laski podejść ubrany tak jak chodzę na co dzień - skóra, jeansy, bluza. Widziałem taki skecz w necie to laski okazywały się, niestety, tępymi dzidami.
                          Pozdrawiam.

                          Skomentuj

                          • G1ZmO
                            Świętoszek
                            • Aug 2009
                            • 12

                            @Sollat

                            Nie ma problemu

                            Zawsze pozostaje roksa, odloty, albo panie przy drogach szybkiego ruchu ale to chyba slaba opcja.

                            Skomentuj

                            • Panda<3
                              Świętoszek
                              • Jan 2015
                              • 3

                              I ja dodam swoje 3 grosze aby złamać ten porządek, że w większości to faceci cierpią na samotność. Zaczynam myśleć, że wbrew mojej świadomości moja podświadomość działa na moją niekorzyść Mam 22 lata i ledwie, że się całowałam, dość dawno już Pozdrawiam samotnych i życzę szczęścia :*

                              Skomentuj

                              • HugeEgoSoryy
                                Świętoszek
                                • Apr 2016
                                • 1

                                Też należę do tej grupy, mam 22 lata, a powód hmm ciężko znaleźć kogoś odpowiedniego kto chciałby tego samego co ja.

                                Skomentuj

                                Working...