W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Prezerwatywa jak uzyc pierwszy raz ? :(

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Sama słodycZ
    Erotoman
    • Jun 2005
    • 482

    #16
    Rainie Ty to jestes ... jesli nie zapomni zdjac skarpetek to taka sytuacj anie powinna sie zdarzyc chyba ze... :>
    Gdy przestanie bić mi serce... funkcjonować mózg... przykryj dłonią moje zdjęcie.
    Poczujesz życia puls... zapragniesz mnie spowrotem, łzy spadną na ziemie. Zdusić w sobie ból? Wiesz... znam to pragnienie...

    Skomentuj

    • lacrime
      Świętoszek
      • Jun 2005
      • 20

      #17
      Dobra chlopaki, dziewczyny spoko zazartowalem sobie tylko hehe ale najlepsze jest to ze myslalem ze jaja sobie z tego zrobicie i zrobiliscie ale dywagacja na poziomie hahahahahaha. Pozdrawiam bardzo serdecznie
      Ochrzczono mnie ... Prowokacją. Intryga to moje drugie imie ...

      Skomentuj

      • YoungStallion
        Perwers
        • Jul 2005
        • 1184

        #18
        Kup sobie na poczatek durexy ktore maja na opakowaniu napis "easy on". O ile pamietam elite takie byly. Nie jestem pewien czy to ten model bo dawno nie uzywalem gumek.
        Miłego ruchania
        "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
        Stanisław Lem

        Skomentuj

        • lacrime
          Świętoszek
          • Jun 2005
          • 20

          #19
          hahahha ja uzywam Durexy ale nie easy on aczkolwiek dzieki za rade
          Ochrzczono mnie ... Prowokacją. Intryga to moje drugie imie ...

          Skomentuj

          • Sama słodycZ
            Erotoman
            • Jun 2005
            • 482

            #20
            lacrime... ale co ze niby defekacje zrobilismy ?? hyhy
            Gdy przestanie bić mi serce... funkcjonować mózg... przykryj dłonią moje zdjęcie.
            Poczujesz życia puls... zapragniesz mnie spowrotem, łzy spadną na ziemie. Zdusić w sobie ból? Wiesz... znam to pragnienie...

            Skomentuj

            • Bamboocha
              Świntuszek
              • May 2005
              • 67

              #21
              Napisał Sama słodycZ
              widze ze otrzymales instrukcje... ale mam dla Ciebie rade... taka wskazowke bo czasem panowie o tym zapominaja.... nie zapomnij : ZDJAC SKARPETEK !!
              Co racja, to racja
              Sex w skarpetkach to jak domowa kąpiel w czepku pływackim. Niby nie przeszkadza, ale jakoś nie pasuje do scenerii. Ja zawsze zdejmuje ze spodniami.

              BTW: Jakby ktoś nie zauwarzył... WRÓCIŁEM!!
              You`re essential to me
              You`re the air I breathe
              I believe if you ever leave me
              I`d probably have no reason to be.

              Skomentuj

              • Sama słodycZ
                Erotoman
                • Jun 2005
                • 482

                #22
                bamboocha moim ostatnim podrygiem na BT przed wskoczeniem do wanny bedzie wyrazenie aprobaty dla Twojej aprobaty mojej wypowiedzi.. oj chyba zaczynam bredzic papapa kolorowych snow 4 all users
                Gdy przestanie bić mi serce... funkcjonować mózg... przykryj dłonią moje zdjęcie.
                Poczujesz życia puls... zapragniesz mnie spowrotem, łzy spadną na ziemie. Zdusić w sobie ból? Wiesz... znam to pragnienie...

                Skomentuj

                • DajMiTęNoc
                  Perwers
                  • May 2005
                  • 1153

                  #23
                  jesli to uzywana prezerwatywa umyj dobrze szczotka druciana taka do butelek puźniej weź rure od odkurcza naciagnij na nia prezerwatywe i zwin jesli zwiniesz to jz bedziesz wiedział jak rozwinac a co do skarpetek to wogole sa ****a nie wygodne ja tam chodze po domu bez skarpetek nogi sie nie poca co sie rowna z tym ze i nie smierdza wiec jest git pozatym oddychaja i odpoczywaja bez skarpetek
                  Świat jest komedią dla tych, którzy myślą i tragedią dla tych, którzy czują

                  Skomentuj

                  • Sama słodycZ
                    Erotoman
                    • Jun 2005
                    • 482

                    #24
                    bo wiesz... skarpety to wynalazek chinczykow ktore uciskaja i doprowadzaja do tego ze wystepuje niedokrewienie i konieczna jest amputacja ciach stopy pozniej do kolana ciach...
                    a ja kupuje te ich tanioche uciskowa i po przyjsciu do domu ciach zyletka i mam zdrowe skarpetki bezuciskowe..
                    Gdy przestanie bić mi serce... funkcjonować mózg... przykryj dłonią moje zdjęcie.
                    Poczujesz życia puls... zapragniesz mnie spowrotem, łzy spadną na ziemie. Zdusić w sobie ból? Wiesz... znam to pragnienie...

                    Skomentuj

                    • Jakub
                      Perwers
                      • Jun 2005
                      • 702

                      #25
                      A ja myślałem że skarpetki są po to aby ciepło w stoby było no jak widać przez 18 lat wciskali mi jakiś bajer

                      Skomentuj

                      • DajMiTęNoc
                        Perwers
                        • May 2005
                        • 1153

                        #26
                        no tak plus 37 na dworzu a ty chodzisz w skarpetkach po ty by było ci cieplo:>??
                        Świat jest komedią dla tych, którzy myślą i tragedią dla tych, którzy czują

                        Skomentuj

                        • Jakub
                          Perwers
                          • Jun 2005
                          • 702

                          #27
                          nie no bez przesadyzmu, latem żadko kto chodzi w skarpetkach

                          A mi chodziło tak ogólnie po co są skarpetki

                          Skomentuj

                          • DajMiTęNoc
                            Perwers
                            • May 2005
                            • 1153

                            #28
                            moim zdaniem po to by nogi smierdziały, żeby bylo nie wygodnie, żeby nogi sie meczyły a zima po to by jak buty przesiakna od sniegu nogi szybciej zamarzały gdy skarpetki sa mokre a minus 10 na dworzu
                            Świat jest komedią dla tych, którzy myślą i tragedią dla tych, którzy czują

                            Skomentuj

                            • Sama słodycZ
                              Erotoman
                              • Jun 2005
                              • 482

                              #29
                              DajMiTeNoc ee tam skarpetki to przydatna rzecz i pozatym jak sie w zime otwiera okno i ucieka do lozeczka pod kolderke i nie ma kto ogrzac Ci stopek to bez skarpetek bywa ciezko
                              Gdy przestanie bić mi serce... funkcjonować mózg... przykryj dłonią moje zdjęcie.
                              Poczujesz życia puls... zapragniesz mnie spowrotem, łzy spadną na ziemie. Zdusić w sobie ból? Wiesz... znam to pragnienie...

                              Skomentuj

                              • Rojza Genendel

                                Pani od biologii
                                • May 2005
                                • 7704

                                #30
                                Rozumiem sens istnienia skarpetek wełnianych i frotte zimą, zaś bawałnianych wiosną i jesienią. Nie rozumiem jednak ani skarpetek ze sztucznych włókien, ani jakichkolwiek noszonych do sandałow.
                                Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                                Skomentuj

                                Working...