W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Ile miales/as lat, podczas pierwszego razu...

Collapse
Ten wątek jest przyklejony.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Luk
    Erotoman
    • Feb 2006
    • 427

    Napisał LellyDivera
    Z przyjaciółką pojechałam na obóz z mocnym postanowieniem straty dziewictwa. (ale nie z byle kim kto tam się napatoczy, tylko z kimś fajnym i kto mi się będzie podobał)
    Nie zebym Cie ocenial, ale to w nawiasie jest za****ste

    Skomentuj

    • jay
      Erotoman
      • May 2006
      • 456

      eeee tam sie czepiasz dziewczyny, każdy ma prawo do tego by robić to co chce ważne by nie szkodziło to innym, a takie oddanie się z pierwszym lepszym no co rpawda takim co się jej będzie podobał to mu fajnie będzie
      .......bo życie to zabawa, ważne by umieć się bawić.....

      Skomentuj

      • LellyDivera
        Seksualnie Niewyżyty
        • May 2006
        • 291

        Luk, tak gwoli daleszego wyjaśnienia, jak byś był taki pokręcony w tym wieku co ja wtedy, to podejrzewam, że robiłbyś dużo więcej różnych dziwactw. Na dodatek przechodziłam okres myślenia o sobie, jak o nic nie wartej osobie, której nikt nigdy nie pokocha.
        Postanowiłam, że to zrobię i zrobiłam. Jakby On się nie trafił (do dziś wspominam go z dużym sentymentem i mile), to wróciłabym do domu z nienaruszoną błoną.
        Dodam jeszcze, że byłam trzeźwa.
        Jak słyszę niekiedy o niekontrolowanych defloracjach imprezowych, z kumplami za ścianą i z conajmniej 2 promilami we krwi, to tak sobie myślę, że mój wybryk był niczym w porównaniu z tym.

        Skomentuj

        • Luk
          Erotoman
          • Feb 2006
          • 427

          Napisał LellyDivera
          Luk, tak gwoli daleszego wyjaśnienia, jak byś był taki pokręcony w tym wieku co ja wtedy, to podejrzewam, że robiłbyś dużo więcej różnych dziwactw. Na dodatek przechodziłam okres myślenia o sobie, jak o nic nie wartej osobie, której nikt nigdy nie pokocha.
          Postanowiłam, że to zrobię i zrobiłam. Jakby On się nie trafił (do dziś wspominam go z dużym sentymentem i mile), to wróciłabym do domu z nienaruszoną błoną.
          Dodam jeszcze, że byłam trzeźwa.
          Jak słyszę niekiedy o niekontrolowanych defloracjach imprezowych, z kumplami za ścianą i z conajmniej 2 promilami we krwi, to tak sobie myślę, że mój wybryk był niczym w porównaniu z tym.

          alez jak juz mowilem ja Cie nie oceniam, naprawde mi to wisi

          smieszy mnie jednak to ze napisalas ze nie z przypadkowym ale z takim ktory Ci sie spodoba... Przeciez nikt nie oczekuje ze ktos bedzie uprawial sex z kims kto mu sie nie podoba, ale jakby nie patrzec byl przypadkowo poznany...

          Skomentuj

          • jay
            Erotoman
            • May 2006
            • 456

            bez sensu przeciąganie rozmowy...... miałaś ochote to sobie zrobiłaś coś chcialaś..... nikt cie za to nie krytykuje. A skoro zaczynasz się tlumaczyć to znaczy, że sama uważasz że coś mogło być, nie tak......
            .......bo życie to zabawa, ważne by umieć się bawić.....

            Skomentuj

            • LellyDivera
              Seksualnie Niewyżyty
              • May 2006
              • 291

              Jay, no pewno, że uważam, że mogło być inaczej! No wiesz, świece, kolacja i ten UKOCHANY JEDYNY. Każdy pewno chyba by tak chciał...
              Luk, nie dąsaj się, forum dyskusyjne jest po to żeby sobie podyskutować, nie?

              Skomentuj

              • jay
                Erotoman
                • May 2006
                • 456

                swiece i kolacja sa przereklamowane jak juz sie chce byc takim uczuciowym to moim zdaniem milosc sama wystarczy. nie trzeba specjalnie zamykac sie w schronie atomowym i tam byc tylko we dwoje przy tej calej kolacji. liczy sie uczucie i poczucie ze chce sie to zrobic
                .......bo życie to zabawa, ważne by umieć się bawić.....

                Skomentuj

                • Luk
                  Erotoman
                  • Feb 2006
                  • 427

                  Napisał LellyDivera
                  Luk, nie dąsaj się, forum dyskusyjne jest po to żeby sobie podyskutować, nie?
                  nie dasam sie, tylko sie smieje, z tego z moim zdaniem byl to pierwszy lepszy i dobrze o tym wiesz, a jestes tu zaklamana, nie moge na forum dyskusyjnym?

                  Skomentuj

                  • jay
                    Erotoman
                    • May 2006
                    • 456

                    widzę że tu zaraz do jakiejś walki między wami może dojść.......:d
                    .......bo życie to zabawa, ważne by umieć się bawić.....

                    Skomentuj

                    • Luk
                      Erotoman
                      • Feb 2006
                      • 427

                      e tam wisimito tylko nie chce zeby ktos mi cos przypisywal czego nie robie

                      Skomentuj

                      • jay
                        Erotoman
                        • May 2006
                        • 456

                        no rozumiem, masz racje
                        .......bo życie to zabawa, ważne by umieć się bawić.....

                        Skomentuj

                        • jay
                          Erotoman
                          • May 2006
                          • 456

                          ale ta wymiana umarła przed wczoraj
                          .......bo życie to zabawa, ważne by umieć się bawić.....

                          Skomentuj

                          • kot88
                            Świętoszek
                            • May 2006
                            • 11

                            ja byłam kilka dni przed 17 urodzinami, a jemu brakowało czterech miesięcy do 20...

                            Skomentuj

                            • monikaa
                              Świętoszek
                              • May 2006
                              • 28

                              Napisał Gumka
                              ja miałam 17 a partner 18
                              dokładnie tak

                              Skomentuj

                              • jay
                                Erotoman
                                • May 2006
                                • 456

                                tak zapytam tych co więcej i namiętniej czytają ten wątek..... pojawiły się tu osoby poniżej 13 roku zycia??
                                .......bo życie to zabawa, ważne by umieć się bawić.....

                                Skomentuj

                                Working...