W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Seks na łonie natury...

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Qusso
    Świętoszek
    • Jul 2010
    • 23

    Jestem za plenerem, jest w tym jakaś doza ryzyka i dodatkowych wrażeń. Niestety nie zdarzyło mi się, a chętnie bym spróbował

    Skomentuj

    • chcica
      Banned
      • Sep 2011
      • 10

      mmm mnie to kreci w plenerze. i od tylu.. ooo tak. las, laka. probowalam nie raz

      Skomentuj

      • VictoriiA
        Erotoman
        • Feb 2009
        • 683

        raz w lesie, ale traktor najechał, no i trysnął, no, klimat trysknął prysnąl cały. czekam na dzien, kiedy moją chcica weźmie góre nad lękiem przed całym robactwem, które tylko czeka aby przyatakować mnie w plenerze, póki co sterylne warunki preferuję
        The ship is safest when it is in port, but that's not what ships were built for.

        Skomentuj

        • Lord_Wiader
          Świętoszek
          • Feb 2009
          • 10

          seks w morzu - przyjemnie jednak zimno
          seks na plaży super sprawa gdy jest ciemno a dokoła chodzą ludzie
          seks na jeziorze w rowerze wodnym przycumowanym do drzewa - przyjemność nad przyjemności
          seks na polu - średnia sprawa :-/

          Skomentuj

          • afka
            Świntuszek
            • Sep 2011
            • 88

            na ławce w parku jak jest już ciemno, ale ludzie chodzą - Super
            afa

            Skomentuj

            • cmanson
              Ocieracz
              • Jul 2011
              • 185

              sex w przyplażloowej grocie na Milos...suuuper
              Nie jest miarą zdrowia, być dobrze przystosowanym do głęboko chorego społeczeństwa.

              Skomentuj

              • kamienna_79
                Świętoszek
                • Jul 2011
                • 20

                W parku w środku dnia w ustronnym miejscu. Zonk był bo akurat ktoś tam szedł
                Na trawie, w nocy, też w ustronnym miejscu - bosko, tylko trochę komary gryzą, ale zauważyłam to dopiero na następny dzień.
                Na plaży nie próbowałam. Piasek nie przeszkadza? Nie wchodzi do środka?

                Skomentuj

                • snb_girl
                  Banned
                  • Oct 2010
                  • 213

                  Na huśtawce na placu zabaw, oczywiście późnym wieczorem, kiedy dzieci brak Ambona do polowań przy lesie.

                  Skomentuj

                  • stelma0
                    Ocieracz
                    • Feb 2009
                    • 112

                    z tym seksem na łonie natury trzeba uważać. Nam się wydaje, że znalsźliśmy idealną miejscówkę a tym czasem
                    Ja tam wielu rzeczy nie wiem, czasami mogę się mylić...

                    Skomentuj

                    • Strawberry
                      Świętoszek
                      • Jun 2006
                      • 19

                      My ostatnio kochaliśmy się na jakiejś odludnej drodze w polach, ale twardo było i kolana bolały..dodatkowo pogryzły nas komary tu i ówdzie, nie wzieliśmy żelu nawilżającego i ogólnie tak średnio wyszedł ten seks na łonie natury następnym razem trzeba się lepiej przygotować i wybrać bardziej miękkie podłoże

                      Skomentuj

                      • ankka84
                        Erotoman
                        • Feb 2009
                        • 491

                        mnie partnerka ,,dorwala,, na laplaya a konkretnie w wodzie tylko na chwile i bez szalu ale moja mina bezcenna-@_@!

                        Skomentuj

                        • Szalona

                          robiliśmy to na polanie nie znalazłam w ciemnościach całej swojej garderoby

                          Skomentuj

                          • Jaskier
                            Ocieracz
                            • May 2007
                            • 185

                            w baltyku w czerwcu - wiec zimno jak cholera
                            zaczelo sie niewinnie - chciala sie podraznic w wodzie - ale okazalo sie ze w zimnej wodzie nie tylko kaczorowi staje....

                            Skomentuj

                            • marzenka5
                              Banned
                              • Jan 2011
                              • 239

                              Trzeba korzystać z łona natury, bo to ostatnie dni, kiedy jest ciepło...

                              Skomentuj

                              • Anthares94
                                Świętoszek
                                • Sep 2011
                                • 15

                                Wziąłbym jakąś dziewczynę na wielkiej łące, na której jest pełno kwiatów i dookoła latają motyle : ) Tak to ze mną jest, lubię takie ładne scenerie. Można też na wydmie na plaży o zachodzie słońca, albo w wodzie, albo na brzegu, gdzie będą na nas wpływały rozpędzone fale A ona całkowicie mi się odda i będę ją brał jak samiec, tak jak w naturze !

                                Skomentuj

                                Working...