W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Kurtki i płaszcze ze śliskiego i błyszczącego materiału

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kurtkowo
    Świntuszek
    • Dec 2013
    • 79

    Napisał krzysiek1538
    witam wszystkich dawno mnie niebylo widze duzo fajny zdjec pozdrawiam w nowym roku wszystkich ja dostalem od zonki czadowy plaszczyk rozowo fioletowy z paskiem super za prae dni pkaze zdjecia wam
    Moja żona zastawia sie nad tym płaszczem, dokładnie na aukcji all....o z tymi samymi identycznymi zdjeciami co wkleiles.
    Pozdro.

    Skomentuj

    • n3bfan
      Seksualnie Niewyżyty
      • Nov 2010
      • 216

      Ten Reserved byl jeszcze produkowany w wersji czarno-żółtej. Niezły ale szkoda, że nie zapinany pod szyją

      Skomentuj

      • marqm88
        Banned
        • Jan 2011
        • 20

        Witam Was wszystkich, bo po tak długim milczeniu trzeba się przywitać

        Lukas1506: Czy ta czerwona kurtka nie była przypadkiem dostępna pod koniec 2013 w Realu?... Coś mi się kojarzy kolor i fason.... Generalnie widzę, że lubisz czerwone mięciutkie typowo nylonowe kurtki i ..... szukam właśnie takiej, bo moja obecna jest na wyczerpaniu. Proszę doradź mi gdzie mogę takową dostać w klasycznym pikowanym fasonie

        Aha i jeszcze jedno: kiedy i co się stanie z tą fioletową kurtką z zepsutym zamkiem opisaną kilka stron temu?

        Glanznylon: Witam. To prawda, że generalnie na zachodzie te "tendencje nylonowe" są bardziej popularne niż w naszym zaściankowym kraju. Bardzo dużo źródeł, jak zauważyłem, pochodzi od naszych niemieckich sąsiadów. Mnie osobiście podobają się rzeczy/kurtki pokryte PCV ale tylko i wyłącznie podobają (z wyglądu). W dotyku drażni mnie ta "gumowana" powierzchnia. No, ale.... gusta - tego się nie ocenia

        POzdro!

        Skomentuj

        • teranowa
          Seksualnie Niewyżyty
          • Jan 2011
          • 249

          Napisał kurtkowo
          Owszem to jest zdjęcie mojej żony, ale to zdjęcie moja żona umieściła kiedyś na portalu modowym i pewnie ktoś skopiował sobie i wkleił jak to przecież bywa.
          Jeśli jest tak jak mówisz to ktoś sobie niezłe jaja robił na tym forum. Nonstop tematy typu czy białe kozaczki i różowa kurtka są dobre na dyskotekę żeby powyrywać chłopaców. Tak z 3-4 konta się przewinęły z jej zdjęciami, a że wygląda ładnie to mam całą galerię

          Aczkolwiek dziwne bo ksywki - milutkowa, justare czy weronusia przewijały się przez forum i równolegle np szafe,pl z tymi samymi zdjęciami więc troche to dziwne...


          Lukas kurtka fajna, o ile dobrze kojarzę to były sprzedawane w Auszołomie jakiś czas temu.

          Glanznylon witamy na pokładzie. Ja jakoś nie odważyłem się nigdy iść między ludzi w kurtkach damskich. Sam mam jedną krótką męską puchówkę z fajnego materiału to w niej chodzę na codzień. Mam dla Ciebie prezent zdjęciowy spodoba Ci się.

          Samodzielnie w dalszym ciągu zakochany jestem w Kamaieu, totalny *******ec. Uwielbiam ich wygląd.

          Oprócz tego ciekawie wygląda w płaszcz firmy JOLINA. Może za jakiś czas uda się kupić, narazie chcę skompletować wszystkie kolory Kamaieu i marzy mi się płaszcz z bigstara granatowy Ortalmen ma taki ale bardzo rzadko pojawia sie do sprzeedania....
          0statnio edytowany przez teranowa; 15-12-14, 13:24.

          Skomentuj

          • Ortalmen
            Ocieracz
            • Feb 2009
            • 148

            Witam Wszystkich a w szczególności nowo przybyłych!!!.

            Nadrobiłem właśnie zaległości od listopada.

            Glanz Nylon bardzo się cieszę że doszedłeś do nas. Kiedyś sam zastanawiałem się nad zakupem takiej kurteczki tyle że w wersji męskiej. Były w Niuyor....erze. chyba dwa lata temu. Jedna z moich koleżanek ma taką też z NY tez gdzieś z przed roku. Ta kurtka bosko na niej wygląda i niewiem jak sprawić żeby była moja.
            Powiedz mi jeszcze te nylonowe kurtki które nosisz na mieście to damskie czy męskie?

            Krzysiek ten nowy nabytek który kupiła ci żona ten różowo fioletowy jest piękny sam bym taki chciał Jeśli możesz to napisz gdzie można taki kupić.

            Ja już beę stałym gościem na tym forum ponieważ od wczoraj mam w nowym miejscu wi fi.

            Pozdrawiam Wszystkich
            Ortalmen

            Skomentuj

            • teranowa
              Seksualnie Niewyżyty
              • Jan 2011
              • 249

              Opowiem Wam o moim ostatnim trafieniu. Moja "ŚWIADOMA" przygoda z kurtkami "na poważnie"zaczęła się w 2007 roku od tej czerwonej kurtki, której nigdy nie miałem i widziałem ją tylko na zdjęciach.
              Ostatnio wchodzę na alledrogo w poszukiwaniach nowej kurtki patrzę a tam ten płaszcz.
              Także po latach poszukiwań kupiłem kurtkę od której chyba się wszystko zaczęło. Oczywiście jak dotarła to czar prysł i nie jest ani fajna, ani ciekawa ani działajaca na mnie w wiadomy sposób...
              Załączone Pliki
              0statnio edytowany przez teranowa; 15-12-14, 13:27.

              Skomentuj

              • Ortalmen
                Ocieracz
                • Feb 2009
                • 148

                Teranowa: Ta historia jest niesamowita. Po tylu latach to jest po prostu szok!
                Ja też szukam Tych kurtek z tygrysem lub orłem na plechach dwustronnych i nigdzie nie można ich trafić. Tak samo szukam fioletowego Niiikkkeee acg bulaward i też go już nikt nie wystawia. Teraz nadzieja do mnie wraca po tym co napisałeś może i mnie się uda.
                Pozdrawiam Wszystkich i wszystkim życzę takich poszukiwań zakończonych sukcesem

                Skomentuj

                • thec
                  Świętoszek
                  • Mar 2011
                  • 1

                  Witam, śledzę temat od samego początku jak powstał, ale wolę czytać niż pisać.
                  Jednak może się przyda coś takiego: http://bradnsammi.com/gallery_directory.html - wiele galerii wetlook & muddy z wykorzystaniem kurtek, płaszczy itp.
                  Pozdrawiam.

                  Skomentuj

                  • sliski
                    Świętoszek
                    • Jan 2014
                    • 2

                    thec, genialne zdjecia

                    Skomentuj

                    • Ortalmen
                      Ocieracz
                      • Feb 2009
                      • 148

                      Lukas mnie się podoba ta zielonkawa i ta czerwona z drugiego zdjęcia od lewej.
                      Moja sąsiadka z bloku przed laty miała taką srebrną jak ta twoja zielonkawa. W końcu stwierdziła że ją wyrzuca a ja na to że niedługo się zbieram to mogę wyrzucić oczywiście się zgodziła. A ja miałem z tą kurteczką kilka fajnych seansów. Niestety wtedy mieszkałem jeszcze z rodzicami i musiałem ją wywalić bo bałem się odkrycia jej w mojej kanapie

                      Ja też niedługo pokarzę swoje nowe nabytki.
                      Pozdrawiam
                      Ortalmen

                      Skomentuj

                      • kurtkowo
                        Świntuszek
                        • Dec 2013
                        • 79

                        Panowie czy podobają się wam dziewczyny w kurtkach z kapturami na głowie, bo mnie bardzo, a szczególnie moja żonka, która prawie zawsze ma kaptur założony jak gdzieś wychodzimy albo do seksi zabaw to wtedy ma na maxa zaciągnięty i nieraz mi się podobnie "odwdzięcza".

                        A jak jest u was?

                        Skomentuj

                        • n3bfan
                          Seksualnie Niewyżyty
                          • Nov 2010
                          • 216

                          Dla mnie kaptur na głowie to podstawa. Z tego względu praktycznie nie interesują mnie kurtki bez kapturów i kobiety w takich kurtkach. Zdarzają się wyjątki ale sporadycznie. Kobieta z kapturem na głowie w matowej kurtce wygląda dla mnie o wiele bardziej atrakcyjnie niż w błyszczącej bez. No chyba że to błyszczący trencz ;-)
                          Ortalmen, witaj z powrotem, czekamy na foty nowości! :-)
                          A propos glanznylon to jestem jak najbardziej za z tym, że osobiście raczej zostawiłbym to do zabaw w domu albo wypadów do lasu bez świadków. Szczególnie kombinezony i długie płaszcze ;-) Ogólnie mam jedną kurtkę, ultralight, która mocno dosyć się błyszczy ale to nie jeszcze typowy glanznylon.
                          0statnio edytowany przez n3bfan; 26-01-14, 18:46.

                          Skomentuj

                          • Outlaws13
                            Perwers
                            • Oct 2011
                            • 1332

                            No to teraz macie Panowie żniwa, musiałem
                            "Kto łatwo przytakuje, rzadko słowa dotrzyma.". Lao Cy

                            sorki za brak polskich znaków ale często piszę z telefonu a w moim brak

                            Skomentuj

                            • teranowa
                              Seksualnie Niewyżyty
                              • Jan 2011
                              • 249

                              Napisał Outlaws13
                              No to teraz macie Panowie żniwa, musiałem

                              Dokładnie tak! Jedyny powód dla którego lubię zimę

                              Skomentuj

                              • Outlaws13
                                Perwers
                                • Oct 2011
                                • 1332

                                Chyba zarobię na Was bo mam tony taniej odzieży z wysp
                                "Kto łatwo przytakuje, rzadko słowa dotrzyma.". Lao Cy

                                sorki za brak polskich znaków ale często piszę z telefonu a w moim brak

                                Skomentuj

                                Working...