W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Sex shop

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Jakikolwiek
    Świętoszek
    • Jan 2013
    • 5

    Sex shop

    Witam. Nie znalazłem odpowiedniego tematu, więc zakładam ten. Jaki sex shop internetowy polecacie? Liczy się dla mnie duży wybór i dyskrecja. Może być PW. Z góry dzięki za odpowiedź.
  • Jakikolwiek
    Świętoszek
    • Jan 2013
    • 5

    #2
    Ok, dzięki

    Skomentuj

    • katis
      Świętoszek
      • Feb 2016
      • 1

      #3
      Allegro to dobry pomysł. Bardzo duży wybór. Osobiście korzystam z allegro i sklepów w necie, ale zawsze wybieram produkty uznanych marek. Nie warto oszczędzać na kupowaniu rzeczy, które mają dać przyjemność.

      Skomentuj

      • DrugiODlewej
        Świętoszek
        • Feb 2016
        • 8

        #4
        Osobiście zamawiałem na allegro mają tam wszystko czego szukałem a nawet i więcej

        Skomentuj

        • OwIeCzKa
          Erotoman
          • Nov 2005
          • 444

          #5
          Napisał DrugiODlewej
          Osobiście zamawiałem na allegro mają tam wszystko czego szukałem a nawet i więcej
          Hehehe mam to samo odczucie kiedy szperam po allegro - że mają więcej niż potrzebuje
          I zawsze czymś mnie zaskoczą
          Społeczeństwo, społeczeństwo
          Dyscyplina, posłuszeństwo
          Psychopaci i zboczeńcy
          Społeczeństwo, społeczeństwo

          Skomentuj

          • xavn
            Świętoszek
            • Sep 2019
            • 2

            #6
            Nie ma się co wstydzić

            Jeżeli chodzi o zakupy tego typu to czasami warto iść osobiście. To żaden wstyd, przynajmniej dla mnie. Też miałem opory iść ale przecież jestem facetem i nie mogę pękać. W ten sposób kupiłem np. komplet do basm służący do całkowitego przytwierdzenia partnerki do łóżka.

            Oczywiście przez internet też robiłem zakupy. Tu polecam kierować się rozsądkiem, silikon medyczny i mniej atrakcyjny pułap cenowy (w sensie nie biorę tego co najtańsze) okazały się dobrym wyznacznikiem i do dziś wszystko jest w dobrym stanie.

            Zakupy na allegro oczywiście, tam można znaleźć swój ulubiony lokalny sklep i potem go odwiedzić

            Skomentuj

            • Giorgio07
              Świętoszek
              • Sep 2018
              • 8

              #7
              Allegro

              Skomentuj

              • breathed
                Seksualnie Niewyżyty
                • Aug 2005
                • 269

                #8
                Trafiłem w sieci na taki sex shop z 69 w nazwie - kto chce ten znajdzie a reklamy nie będę robić.
                Wybór może nie rzuca na kolana ale dla każdego coś miłego się znajdzie. Chyba, że ktoś jest ma lvl expert to wtedy może być ciężko
                Ceny dość atrakcyjne a pierwszy zakupiony tam masażer leczący histerię (tak się te cholerstwa na początku nazywały) leci już na trzecim zestawie baterii i nie widać po nim zmęczenia. Parę innych zabawek się też nieźle spisuje a za chwilkę dotrze kolejna partia

                Przesyłki dyskretnie zapakowane.

                Skomentuj

                • kumkacz
                  Świntuszek
                  • Oct 2006
                  • 78

                  #9
                  również polecam ten z 69 w nazwie natomiast zamawiając musisz uważać czy produkt jest oryginalnie zapakowany, często sexshopy odsprzedają zabawki z zwrotów w rozplombowanych lub zastępczych opakowaniach. Warto zwrócić też uwagę na zagraniczne sex shopy, mają ciekawszy wybór akcesorii dla zboczuchów Jeżeli Cię interesuje mogę polecić na priv

                  Skomentuj

                  Working...