W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Masturbacja w samochodzie

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Hunter23
    Świętoszek
    • Jul 2010
    • 1

    #46
    w aucie dosyć często ale nie podczas jazdy ale w sumie każde miejsce jest dobre żeby sobie ulżyć

    Skomentuj

    • malco
      Świętoszek
      • Feb 2012
      • 20

      #47
      Pierwszy raz waliłem konia w aucie jadąc na trasie. W finale musiałem dać ostro po hamulcach i zjechać na pobocze, gdyż miałem wrażenie, że nie panuję nad kierownicą i zaraz roztrzaskam się o drzewo. Potem wiele razy wliłem podczas jazdy, ale przed finałem zatrzymywałem auto i kończyłem gdzieś w przydrożnym zagajniku.

      Skomentuj

      • dawiddawid90
        Świętoszek
        • Feb 2011
        • 11

        #48
        Ja kiedyś odwożąc siostre (tata dał samochód) w drodze powrotnej zatrzymałem się na poboczu i sciągnałem spodnie i bokserki, góre zostawiłem ubraną, przejechałem w ten sposób przez sporo kilometrów aż w końcu zatrzymałem się na poboczu i patrzyłem jak samochody mnie mijają, co mnie strasznie jarało... zabawa trwała do momentu aż jakiś samochód się za mną zatrzymał.. spanikowałem ale jednocześnie spuściłem się niespodziewanie z podniecenia (nie dotykająć fiuta nawet ręką).. sporo miałem czyszczenia później...

        p.s. auto które zatrzymało się za mną tylko dlatego bo kierowca wyszedł zapalić..

        Skomentuj

        • pabwaw
          Świętoszek
          • Jun 2012
          • 1

          #49
          ja to robię conajmniej dwa razy dziennie, jeżdze po warszawie
          jak ktoś chciałby pozaglądać do auta w trakcie zabawy to mozemy sie gdzieś umówić

          Skomentuj

          • prowincjusz
            Banned
            • Nov 2009
            • 1

            #50
            taka mała przestroga...

            Skomentuj

            • Maryja_dziewica
              Perwers
              • Nov 2011
              • 902

              #51
              No to kolejna fantazja wpada na listę - zwalić facetowi w trakcie jazdy Loda bałabym się robić w takich warunkach.
              "Ideały są jak gwiazdy. Jeśli nawet nie możemy ich osiągnąć, to należy się według nich orientować."

              Skomentuj

              • przyjaciel40
                Perwers
                • Jul 2010
                • 1116

                #52
                a dlaczego bałabyś się Ja jechałem z kobietą, która była tak napalona na zrobienie mi loda w czasie jazdy, że niewytrzymała rozpięła mi rozporek wyjęła na wierzh i zaczęła sać ale przed wytryskiem stanęłem na drodze na światłach awaryjnych i wysssała mi do ostartniej kropelki potem wytarła do czysta i pojechaliśmy dalej............
                Nie dyskutuję z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

                Skomentuj

                • ProLukas
                  Świętoszek
                  • Apr 2012
                  • 3

                  #53
                  Czego tu sie bać ? w U.S.A i Wielkiej Brytanii wszstkie kobiety to robią

                  Skomentuj

                  • nimfomanka_21
                    Ocieracz
                    • Jan 2012
                    • 129

                    #54
                    Ja często robię loda mojemu facetowi kiedy on prowadzi auto. Ostatnio w korku bawiłam się jego fiutkiem a kierowca tira przez szyber dach miał świetny widok na to co robimy, ale to mnie jeszcze bardziej jaralo jak patrzył
                    Nie odkładam marzeń,
                    odkładam na marzenia ㄟ(ツ)ㄏ

                    Skomentuj

                    • Lilith_666
                      Seksualnie Niewyżyty
                      • Nov 2011
                      • 386

                      #55
                      Kiedyś jak wracaliśmy z wakacji,zaczęłam się nim bawić w trakcie jazdy.Polecam,fajna sprawa.No i poker face na światłach-bezcenny widok. Masa sprzątania po wszystkim,ale warto.;]
                      "Lepiej skończyć w pięknym szaleństwie niż w szarej,nudnej banalności i marazmie."
                      Witkacy

                      Skomentuj

                      • basior

                        #56
                        Zdarzało się że partnerka zabawiała się moim sprzętem w czasie jazdy, a i sam jak korki czy trasa to się nim pobawię.

                        Skomentuj

                        • morfi12
                          Banned
                          • Aug 2009
                          • 20

                          #57
                          Ja często to robie. Po stresujacym dniu w pracy dobrze rozładować napięcie w trakcie jazdy. Ostatnio w ubiegłym tygodniu zdarzyło mi się zatrzymać za samochodem który chciał skręcić w lewo, ale czekał aż z naprzeciwka będzie wolną droga, to jakaś wioska była z 1 ulicą i chodnikami po bokach. No więc czekam i masuje sobie mojego sterczacego przyjaciela. Po paru chwilach odwracam głowę w prawo i widze 2 starsze panie myślę koło 60-70 lat jak stoją z rozdziawionymi gebami i patrzą mi przez okno. Wyszły pewnie przed domy pogadac, a tu taka niespodzianka. Trochę niezreczna sytuacja, bo uciekać nie ma gdzie bo przedemna auto, za mną auto droga wąska jak to na wsi więc stoję i wale konia z babciami za oknem. Trwało to może około minuty. Mam nadzieje że babcią ciśnienie za bardzo nie skończyło i nie odchorowaly tego. Jeśli tak to z góry przepraszam

                          Skomentuj

                          • dawiddawid90
                            Świętoszek
                            • Feb 2011
                            • 11

                            #58
                            Ostatnio zacząłem jezdzic samochodem po miesci ze sciagnietymi spodniami z fiutem na miescie, jakos mnie to bardzo zaczelo jarac.

                            Zastanawiam sie teraz czy policja moglaby mnie zatrzymac i ukarac z tego powodu? wiecie moze cos na ten temat?

                            Skomentuj

                            • morfi12
                              Banned
                              • Aug 2009
                              • 20

                              #59
                              Mysle ze dopoki nie wyjdziesz z falusem z auta w centrum, to raczej nie. Zawsze mozesz sie tlumaczyc ze musiales spierniczac od kochanki bo maz wrocil i gaci nie zdazyles zabrac

                              Skomentuj

                              • lolo82
                                Świętoszek
                                • Feb 2009
                                • 46

                                #60
                                powrócę do tematu. Wczoraj jak jechałem samochodem po mieście to zwalilem. ubrany byłem w dresy wiec nie było problemu, był tylko problem z mokrą plamą

                                Skomentuj

                                Working...