W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Prośba o radę- gdzie zabrać dziewczynę na 1 randkę?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Cicho_sza
    Erotoman
    • Apr 2012
    • 668

    #31
    To ja jeszcze poradzę: jak nie umiesz dobrze jeździć, to nie proponuj odwiezienia po randce
    Jestem śliczna, higieniczna, przy tym silna niczym tur
    Rozkoc***ę w sobie chłopców, za mną poszliby pod mur
    Bo jestem sprytna i wybitna
    Romantyczna także jesteś jak chłopięcy chór.

    Skomentuj

    • Barb3
      Świętoszek
      • Jan 2014
      • 4

      #32
      Do kina najlepiej, na coś co może podobać się obojgu, albo do jakiejś nietypowej knajpki, czy ja wiem.

      Skomentuj

      • Mirabela
        Świętoszek
        • Aug 2013
        • 9

        #33
        Barb3 - kino fajne, ale nie na pierwszą randkę. Wtedy wolę się spotkać np. na piwo i pogadać. Ale już na drugą, trzecią kino, albo jakieś wyjście żeby coś wspólnie porobić, to jak najbardziej.

        Chociaz, to nie była nasza ani pierwsza, ani nawet 50 randka, to fajnie się wybrać we dwoje na coś w stylu "Dzień dobry kocham cię".

        Skomentuj

        • aspo
          Banned
          • Jan 2015
          • 8

          #34
          Kwiaty to doskonały pomysł. Przychodzisz po dziewczynę, wręczasz kwiaty, wchodzicie do niej do domu, żeby włożyć kwiaty do wazonu i już nie wychodzicie.

          Skomentuj

          • wersji
            Świętoszek
            • Sep 2012
            • 10

            #35
            Fak faktem trochę czasu minęło i zapomniałem o tym temacie jak i o dziewczynie z którą się spotykałem wtedy, fajna koleżanka nic więcej za młoda jeszcze jest przynajmniej dla mnie nie ma tak poukładane w głowie. A randka wtedy przebiegła tak spacer po mieście, stary antykwariat z dużą ilością książek ( bo oboje lubimy czytać) do tego była kawiarnia i tak spędziłem z nią jakieś 4-6h. Kwiaty se darowałem tylko z tego powodu że nie mogłem znaleźć kwiaciarni a potem stwierdziłem że to głupio przy niej kupować kwiaty.
            Co do kina to mnie to jakoś nie przekonuje na początku znajomości, ja chcę tą osobę poznać, zobaczyć jak się zachowuje a nie patrzeć na film i zastanawiać się co zrobić z rękami

            Skomentuj

            • wiarus
              SeksMistrz
              • Jan 2014
              • 3264

              #36
              Młody, jak nie wiesz co robić z rękami, to chociaż nie odsmażaj starych kotletów.
              "Daruj se" stare menu i podaj coś świeżego
              I jeszcze drobiazg: czasami poczytaj coś w języku polskim; niekoniecznie z wysokiej półki, zacznij od podręczników z gimnazjum.
              "Jesteś samotny? Tak, lecz tylko w towarzystwie ludzi."
              James Jones - Cienka czerwona linia

              Skomentuj

              • ozyrys13
                Banned
                • Mar 2015
                • 24

                #37
                Zabierz panne do sądu w swoim okregu. Pokarz jej miejsce finałowe miłości. Wie związków tam sie kończy. Ten juz skazales na porażkę, znajdzie się ktoś kto nie będzie pytał tylko weźmie i wyrucha.

                Skomentuj

                • czarna chmura
                  Banned
                  • Apr 2015
                  • 47

                  #38
                  Ja bym się dała zabrać w nieromantyczne i nierandkowe miejsce. To co słodkie i romantyczne jest nudne. Niech facet ma jaja i zabierze mnie w miejsce związane z jego pasją.
                  Oczywiście nie jest to propozycja, bo mam męża, ale jakbym miała ze 20 lat mniej...

                  Skomentuj

                  • wiarus
                    SeksMistrz
                    • Jan 2014
                    • 3264

                    #39
                    To byłabyś nudną małolatą /proszę o wybaczenie, te poniżej 20/
                    Wyślij miska do SPA i jedziemy na ryby!
                    "Jesteś samotny? Tak, lecz tylko w towarzystwie ludzi."
                    James Jones - Cienka czerwona linia

                    Skomentuj

                    Working...