Ja i dwóch aktywów

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • mikuni
    Świętoszek
    • May 2010
    • 5

    Ja i dwóch aktywów

    Witam
    Jutro mam spotkanie ja jako pas i dwóch aktywów jeden ma grube 20 cm a drugi ma 17 cm , nie wiem jak się przygotować boję się że będzie boleć , chcem żeby wzięli mnie na dwa baty. Mieliście podobne sytuacje ?? Może coś doradzicie jak się przygotować co zrobić żeby nie bolało i ogulnie ???

    Z góry dzięki
  • kokoko6
    Ocieracz
    • Jun 2012
    • 146

    #2
    niezła prowokacja
    1. jestes facetem jak maja Cie wziac na 2 baty?
    2. jutro jest 2 dzien swiat a wydaje mi sie ze nawet dla osoby ktora ich nie obchodzi to jest dziwne xD

    Skomentuj

    • badacz
      Ocieracz
      • Oct 2009
      • 156

      #3
      Napisał kokoko6
      niezła prowokacja
      1. jestes facetem jak maja Cie wziac na 2 baty?
      2. jutro jest 2 dzien swiat a wydaje mi sie ze nawet dla osoby ktora ich nie obchodzi to jest dziwne xD
      jutro jest 1 dzień Świąt dzisiaj jest Wigilia to się nie liczy jako Święto ale Whatever... każdy liczy inaczej
      co do tematu to możliwe jest żeby 2 facetów wzieło kolesia na 2 baty... tj 2 fiutki w dupce w jednym czasie... wystarczy w necie popatrzeć... autorowi proponuje dużo wezelinki i popersika i niezłej zabawy może troszkę pobioli ale za to jaką później przyjemność będzie
      --->>>DaNgEruSe<<<---
      ...Ja Nie Jestem Dziwny...Ja Jestem Z Edycji Limitowanej...

      Skomentuj

      • mikuni
        Świętoszek
        • May 2010
        • 5

        #4
        No to co z tego że są święta, jak czlowiek ma czas i ochotę to nic nie przeszkadza

        No właśnie chciałbym wiedzieć jak się przygotować bo mają dość duże penisy 17 i 20 cm i są grube, o popku się trochę naczytałem i się boję z deka nie wiem jak na to mogę zareagować choć powiedzieli że niuchnę i będzie okej a co do nawilżenia to nie lepszy jest żel ?? miałeś kiedyś dwa w sobie ??

        Skomentuj

        • badacz
          Ocieracz
          • Oct 2009
          • 156

          #5
          Napisał mikuni
          No to co z tego że są święta, jak czlowiek ma czas i ochotę to nic nie przeszkadza

          No właśnie chciałbym wiedzieć jak się przygotować bo mają dość duże penisy 17 i 20 cm i są grube, o popku się trochę naczytałem i się boję z deka nie wiem jak na to mogę zareagować choć powiedzieli że niuchnę i będzie okej a co do nawilżenia to nie lepszy jest żel ?? miałeś kiedyś dwa w sobie ??
          niestety nie miałem takiej przyjemności tylko jednego 17cm i było spoko... oprór był oczywiście ale później to bajeczka nie mieliśmy żelu ani wazelinki i poszło na ślinę... żel będzie chyba lepszy jednak... popek to Ci powiem że to fajna sprawa ale helikopter przy tym zawsze zaliczam kręci się w głowie ale uczucie jest przyjemne jak się boisz to nie próbuj lepiej , ja się bałem ale niuchnąłem najpierw bardzo delikatnie zobaczyć co to i jak się będę czuł... trochę pokręciło albo spoko było i potem mocniej niuchnąłem oooo wtedy helikopterek w głowie niezły był ale i o wiele fajniej i błogo się czułem.... kilka chwil i wróciłem do reala ... możesz coś innego sobie na rozluźnienie wziąć... wypij se jakiegoś drinka mocniejszego
          --->>>DaNgEruSe<<<---
          ...Ja Nie Jestem Dziwny...Ja Jestem Z Edycji Limitowanej...

          Skomentuj

          • mikuni
            Świętoszek
            • May 2010
            • 5

            #6
            słyszałem że na ślinę jest czasem lepiej niż na żel czy wazeliną, robiłeś to z gumką czy bez bo bez chyba jest łatwiej ?? hmm a napruć się alkocholem to może już nie być tak fajnie

            Skomentuj

            • Motywatore
              Erotoman
              • Jun 2006
              • 639

              #7
              Swego czasu po "łódzkie pogotowie" można było zadzwonić.

              Dawkę Pavulonu, do tego podaną miejscowo i wystarczy do końca świata.

              Na swojej kobiecie przetestowałem że najlepiej:
              -trochę wina,
              -zastosować lubryfikant,
              -przygotować palcami- jeden, potem dwa,trzy. Jak jak już trzeci wchodzi to nie będzie problemów.
              -parę klapsów w tyłek (grzeczne dziewczynki takich rzeczy nie robią)
              Piekący tyłek trochę "rozprasza uwagę".

              Innym razem kazałem kobiecie wcześniej aby włożyła sobie korek analny i czekała z nim na moje przybycie.
              To dobrze rozciąga i nie ma presji.

              Skomentuj

              • badacz
                Ocieracz
                • Oct 2009
                • 156

                #8
                Napisał mikuni
                słyszałem że na ślinę jest czasem lepiej niż na żel czy wazeliną, robiłeś to z gumką czy bez bo bez chyba jest łatwiej ?? hmm a napruć się alkocholem to może już nie być tak fajnie
                z gumką i bez i tak dobrze było i tak ale on za to w gumie nie miał takiej satysfakcji więc przeważnie było bez!!! na ślinkę najczęściej nie mówie o upruciu się alkoholem tylko naopić się drinka lub 2 i żeby troszkę się rozluźnić a nie 2 czy 3 buteleczki
                --->>>DaNgEruSe<<<---
                ...Ja Nie Jestem Dziwny...Ja Jestem Z Edycji Limitowanej...

                Skomentuj

                • mikuni
                  Świętoszek
                  • May 2010
                  • 5

                  #9
                  motywatore właśnie powiedzieli że rozlużnią i językiem i palcami, a np olejek do masażu nie będzie lepszy niż żel czy coś w tym stylu słyszałem że jeszcze jest dobrze wazelinkę wcisnąc i można jechać, no a co do bolącego tyłka to myślę że po dwóch na raz będzie mnie na następny dzień ostro bolał . Badacz a co do sexu bez gumki to jak dochodził w tobie to nie bolało ?? prawdopodobnie jutro albo pojutrze się z nimi spotkam i się trochę obawiam ale jak najlepiej chcem się przygotować więc każda rada jest cenna .

                  Skomentuj

                  • Motywatore
                    Erotoman
                    • Jun 2006
                    • 639

                    #10
                    A miałeś już w tyłku chociaż jednego, że pchasz się na dwóch na raz?

                    Jak nie masz doświadczenia, to ci dupę uszkodzą.


                    Bez gumy? To w pakiecie z uszkodzoną dupą możesz załapać jakieś choroby.
                    No ale młody jesteś, masz czas na leczenie...


                    Olejek do masażu? A to ma być masaż czy ruchanie?
                    Jak to drugie to do tego służą lubryfikanty.
                    Są bardzo wydajne i zapewniają dobry poślizg.

                    Skomentuj

                    • badacz
                      Ocieracz
                      • Oct 2009
                      • 156

                      #11
                      ja to robiłem tylko i wyłącznie bez gumki z najlepszym kumplem i wiedziałem ze niczego nie złapie od niego a on ode mnie... tu mieliśmy te 100% pewności... jak dochodził we mnie to było najlesze doznanie jak czułem jak jego sperma się w mojej dupci rozlewa cieplutka taka uwielbiałem to... mnie osobiście nic nie bolało ale nie wiem czy z 2 to tak łatwo pójdzie... najwyżej niej na zmianę Cię wykorzystają jeden trochę i za chwile drugi... i jak już się rozciągniesz po tym to wtedy niech spróbują naraz wejsć nie używałem olejku do masażu więc nie wiem jak działa... wiem że na masełko idzie gładko ... ślina i tak jest najlepsza ale zaopatrz sie w wazelinkę albo żel do tego przeznaczony tak na wszelki jakby mało było
                      --->>>DaNgEruSe<<<---
                      ...Ja Nie Jestem Dziwny...Ja Jestem Z Edycji Limitowanej...

                      Skomentuj

                      • ankka84
                        Erotoman
                        • Feb 2009
                        • 491

                        #12
                        dwa na raz @_@?
                        oj..dużo nawilżenia...bardzo dużo.

                        ja bym się bała ale ja tam się nie znam xD

                        Skomentuj

                        • hardkor
                          Ocieracz
                          • May 2007
                          • 112

                          #13
                          najpierw jeden niech cię przeleci i razem z fiutem palce wkłada to może bardziej się rozciągniesz.

                          Skomentuj

                          • Dopefiend
                            Seksualnie Niewyżyty
                            • Aug 2012
                            • 188

                            #14
                            Do autora tematu; opowiedz nam jak było....

                            Skomentuj

                            • Betina
                              Erotoman
                              • Mar 2011
                              • 596

                              #15
                              Zabawa pewnie była tak przednia, chopak nieźle się rozerwał i zapomniał o topiku
                              "Używajcie polskich znaków. Jest różnica czy komuś zrobisz ŁASKĘ czy LASKĘ." - prof. Bralczyk

                              Skomentuj

                              Working...