Ts - Kobieta i mężczyzna po zmianie płci

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Outlaws13
    Perwers
    • Oct 2011
    • 1332

    #31
    tez mam duzo empati w sobi i nie hejtuje, troszke za stary na to jestem. Inna sprawa ze lubie im wytykac prawde a nie tak jak Wy litowac sie i glaskac po ramieniu ze wszystko ok. Taka moja zaleta. Ale Twoja postawa mi sie podoba, ciekawe jak bysmy sie w realu dogadali, ja zawsze jestem soba i moja postac tu jest identyczna z Jarkiem realnym. Skarb
    "Kto łatwo przytakuje, rzadko słowa dotrzyma.". Lao Cy

    sorki za brak polskich znaków ale często piszę z telefonu a w moim brak

    Skomentuj

    • Outlaws13
      Perwers
      • Oct 2011
      • 1332

      #32
      nie do konca Kolezanko, akoro takie wszystko ok to co Cie powstrzymuje od zwiazku z taka osoba, od uprawiania seksu, oni sa tacy sami ja my( nie dla mnie)
      prawda nazywam to ze krzysiek grodzki nie jest kobieta i nigdy nia nie bedzie, noszenie kiecki nie czyni z niego kobiety a ni uciecie penisa i silikon w cyckach. Pomijam juz fakt ze sa jednostki na ktor mozna sie naciac, dlatego w dzisiejszych czasach jestem za opcja wkladania reki miedzy nogi a dopiero pytanie sie o imie. Po raz kolejny Ci napisze, niech oni sobie zyja szczesliwie ale jesli tego pedu pustej tolerancji sie powstrzyma to Ty , Ja bedziemy mniejszoscia a wedy kamienie w dlon i do ataku. Troche sie wyglupiam teraz ale obraz powinnas miec, nie jestem zlym czlowiekiem i mam spore poklady tolerancji ale nie rozdaje jej na lewo i prawo. Masz buziaka w serce.

      Demokracja polega na tym ze mniejszosc czy chce czy nie to dopasowuje sie do wiekszosci i zyje ich wyborami. Skoro myslisz inaczej to moze np w kolejnych wyborach nie prezydentem bedzie ten kandydat ktory mnial najmniejsza liczbe glosow. ......
      Last edited by Outlaws13; 11-07-13, 12:26.
      "Kto łatwo przytakuje, rzadko słowa dotrzyma.". Lao Cy

      sorki za brak polskich znaków ale często piszę z telefonu a w moim brak

      Skomentuj

      • Outlaws13
        Perwers
        • Oct 2011
        • 1332

        #33
        To w końcu płeć sie określa po dowodzie czy po tym co ma sie w głowie? Miał już dowód na krzyska wystawiony, rozumiem że jak będzie chciał być teraz np, bernardynem to wystarczy mu wystawić rodowód i temat załatwiony. Teraz to Ty Koleżanko poległaś na tym co sama napisałaś. I cały czas o tym pisze, ze jakieś fanaberie sie ****ą w głowie i dziwne zachcianki.Sama sobie zaprzeczasz
        Zdanie o demokracji ma wiele wspólnego z tematem bo ukazuje kolejność ludzi w szeregu. Nie 10%, nie słuchaj biedronia
        Nie dajesz mi pracować
        "Kto łatwo przytakuje, rzadko słowa dotrzyma.". Lao Cy

        sorki za brak polskich znaków ale często piszę z telefonu a w moim brak

        Skomentuj

        • NuckyThompson
          Świntuszek
          • May 2013
          • 70

          #34
          Napisał why not.
          Skoro wg Ciebie trans są normalnie, dlaczego więc nie mogę mieć dzieci ?! Czy nie lepiej by dziecko z domu dziecka wychowywane było przez dwoje kochających je ludzi aniżeli w grupie, gdzie traktowane jest jak piętnaścioro innych?
          A skąd założenie, że te 15 dzieci nie jest dobrze traktowane ? A skąd założenie, że para transów, gejów miałaby być taka kochająca i cudowna dla tego dziecka ? Ostatnio mieliśmy kilka przykładów gejów którzy adoptowali dzieci po to żeby je później gwałcić i wystawiać je dla innych pedofilów :/
          Co do samej adopcji trans/gej to nawet jeśli miałaby być to normalna rodzina to napiszę w skrócie dlaczego mnie to nie pasuje.

          Geje, którzy wywodzą się z tradycyjnych rodzin bardzo często podkreślają, że czuli się zagubieni, że nie mieli z kim o tym porozmawiać, sami odsuwali się od innych przez to że nikt ich nie mógł zrozumieć ble ble ble ogólnie dzieciństwo lipa.

          Biorąc pod uwagę procent gejów którzy rodzą się na świecie, kto o zdrowych zmysłach chce w 99,9% przypadków zgotować taki tragiczny los dziecku ? Bo skoro gej nie potrafi dopasować się często do rodziny hetero tak samo het*******ualny człowiek będzie w ciągłej walce z naturą, bo przecież w domu jest tata i tata, i tata tatę pieprzy to co jest ze mną nie tak że ja wolę panie ?

          Skomentuj

          • Outlaws13
            Perwers
            • Oct 2011
            • 1332

            #35
            oberwie Ci sie .....homofobie
            Popieram
            "Kto łatwo przytakuje, rzadko słowa dotrzyma.". Lao Cy

            sorki za brak polskich znaków ale często piszę z telefonu a w moim brak

            Skomentuj

            • NuckyThompson
              Świntuszek
              • May 2013
              • 70

              #36
              Może nie jestem takim 100% homofobem bo dopóki sami się zapinają to mnie to nie obchodzi. Ale jak się biorą za adopcje to mnie ch... strzela

              Skomentuj

              • Outlaws13
                Perwers
                • Oct 2011
                • 1332

                #37
                Jestem zdania ze dokonując pewnych wyborów powinno się ponosić konsekwencje idące za tym, homo eliminuje możliwość posiadania dzieci
                "Kto łatwo przytakuje, rzadko słowa dotrzyma.". Lao Cy

                sorki za brak polskich znaków ale często piszę z telefonu a w moim brak

                Skomentuj

                • barmetr
                  Perwers
                  • Feb 2009
                  • 1399

                  #38
                  Dla prawdziwego mężczyzny kobietą jest wyłącznie osoba, która urodziła się dziewczynką. Tylko taka osoba wzbudzić może moje pożądanie. Dziewczynki rodzą się także dlatego, by po kilkunastu latach ich wygląd, zachowanie, a także ten ledwie wyczuwalny i najczęściej ukryty pod perfumami zapach pobudzał mężczyzn. Takie przeznaczenie ma dla nas natura, nie powinno się tego zmieniać.
                  Osoby, które zmieniły lub chcą zmienić płeć, to osoby chore. Ludzie pragnący zmiany płci potrzebują właściwej terapii psychologicznej, a w przypadku niektórych mężczyzn być może konieczna jest nawet pomoc psychiatryczna.

                  Skomentuj

                  • why not.

                    #39
                    Napisał NuckyThompson
                    A skąd założenie, że te 15 dzieci nie jest dobrze traktowane ? A skąd założenie, że para transów, gejów miałaby być taka kochająca i cudowna dla tego dziecka ? Ostatnio mieliśmy kilka przykładów gejów którzy adoptowali dzieci po to żeby je później gwałcić i wystawiać je dla innych pedofilów :/
                    Nie założyłam, że dzieciaki z domów dziecka są źle traktowane. Ale chyba sam przyznasz, że 'miłość', którą są obdarzane nie będzie taka sama jak w domu z dwojgiem rodziców.
                    Nie założyłam, że w rodzinie gejowskie itp. dziecko będzie szczęśliwsze aniżeli w domu dziecka. To luźna myśl..

                    Poza tym nie ma gwarancji szczęśliwości dziecka w tzw. normalnej rodzinie. Przykład przez Ciebie podany jest absolutnie niezasadny ze względu na to, że o takich przypadkach (gwałtach) słyszy się również w rodzinach het*******ualnych.
                    A to, że słyszałeś o gejach-pedofilach to tylko kwestia odpowiedniego nagłośnienia sprawy.

                    Skomentuj

                    • NuckyThompson
                      Świntuszek
                      • May 2013
                      • 70

                      #40
                      Napisał why not.
                      Nie założyłam, że dzieciaki z domów dziecka są źle traktowane. Ale chyba sam przyznasz, że 'miłość', którą są obdarzane nie będzie taka sama jak w domu z dwojgiem rodziców.
                      Nie założyłam, że w rodzinie gejowskie itp. dziecko będzie szczęśliwsze aniżeli w domu dziecka. To luźna myśl..

                      Poza tym nie ma gwarancji szczęśliwości dziecka w tzw. normalnej rodzinie. Przykład przez Ciebie podany jest absolutnie niezasadny ze względu na to, że o takich przypadkach (gwałtach) słyszy się również w rodzinach het*******ualnych.
                      A to, że słyszałeś o gejach-pedofilach to tylko kwestia odpowiedniego nagłośnienia sprawy.
                      Zgadza się, to luźny przykład był. Niemniej jednak nie możesz temu zaprzeczyć, że tragiczna większość dzieci będzie się czuła nieswojo w rodzinie homoseksualnej. To zdanie to broń której jeszcze nikt oficjalnie nie użył w debatach na temat adopcji przez pary homoseksualne jednak to kwestia czasu żeby ktoś wpadł na ten sam pomysł co ja. Oni prawie w każdym wywiadzie, debacie mówią o tym, że nie znaleźli w rodzinie zrozumienia. Mówią też, że homoseksualizm to nie choroba, tego się nie leczy takim się jest od urodzenia. Zatem dlaczego chcą skazać ogromną większość dzieci, które od urodzenia są het*******ualnymi ludźmi, na los podobno do swojego ? Niezrozumienie w rodzinie...

                      Skomentuj

                      • why not.

                        #41
                        Napisał NuckyThompson
                        Zgadza się, to luźny przykład był. Niemniej jednak nie możesz temu zaprzeczyć, że tragiczna większość dzieci będzie się czuła nieswojo w rodzinie homoseksualnej. To zdanie to broń której jeszcze nikt oficjalnie nie użył w debatach na temat adopcji przez pary homoseksualne jednak to kwestia czasu żeby ktoś wpadł na ten sam pomysł co ja. Oni prawie w każdym wywiadzie, debacie mówią o tym, że nie znaleźli w rodzinie zrozumienia. Mówią też, że homoseksualizm to nie choroba, tego się nie leczy takim się jest od urodzenia. Zatem dlaczego chcą skazać ogromną większość dzieci, które od urodzenia są het*******ualnymi ludźmi, na los podobno do swojego ? Niezrozumienie w rodzinie...
                        Dziecko, które np. wychowywane jest w patologicznej rodzinę uznaje taki model za zupełnie normalny. Więc w momencie gdy byłoby ono wychowywane w rodzinie gejowskiej nie stanowiłoby to dla niego odchylenia od normy. To społeczeństwo warunkuje poglądy na pewne sprawy.
                        Nie twierdzę, że geje/lesbijki powinni koniecznie mieć prawo do adopcji ... bo sama jeszcze przerabiam w sobie pogląd na ten temat. Niemniej jednak skoro to nie choroba (wg mnie) co stanowi problem? Nadal nie do końca przemawiają do mnie argumenty podobne do Twoich.

                        I kolejna rzecz.. Niezrozumienie wynika zapewne z tego, że homoseksualiści boją się otwarcia na osoby bardzo im bliskie i tym samym ogarnia ich strach przed odrzuceniem, czyż nie?

                        Skąd więc ZAŁOŻENIE, że owo dziecko będzie skazane na niezrozumienie? To naprawdę kwestia podejścia, odpowiedniego nastawienie, przekazania informacji ...

                        Skomentuj

                        • camma2
                          Seksualnie Niewyżyty
                          • Dec 2012
                          • 231

                          #42
                          trans, homo, zoofil, nekrofil.... nie mogą wychowywać dzieci !
                          dlaczego ? bo nie mogą ich splodzic, a skoro nie mogą to nie jest im to pisane.
                          nic nie mam do tego co ludzie w domach robią, ale adopcja przez nich jest conajmniej nie na miejscu.
                          Kobieta nie goni za mężczyzną, bo kto widział,żeby pułapka goniła mysz

                          Skomentuj

                          • NuckyThompson
                            Świntuszek
                            • May 2013
                            • 70

                            #43
                            Z wypowiedzi gejów można wywnioskować, że uważają co 10 osobę za homoseksualistę lub nawet więcej. Boję się troszkę o to, że będą starać się "narzucić" dziecku ten homoseksualizm, przez jak to ładnie nazywają "otwarcie się na swoją naturę". Co z tego wyniknie ? Nie wiadomo.

                            Inna sprawa, to dlaczego w normalnie funkcjonującym społeczeństwie, 99,9% dzieci ma mieć mamę i tatę a jeden dzieciaczek dwóch ojców ?

                            Kolejna sprawa, brnąc w tym kierunku za 50 lat nie będzie miał kto się nami opiekować...

                            A jeszcze kolejna to jeśli geje chcą mieć dziecko, niech je sobie zrobią. Jeśli lekarz po badaniu stwierdzi, że jest coś na przeszkodzie, co w normalnym przypadku nie byłoby problemem proszę bardzo. Tak jak w przypadku par hetero które nie mogą mieć dzieci. Adoptujcie. Ale najpierw niech spróbują mieć dziecko a jak się nie uda (fuck yeah) to niech zasięgną opinii specjalisty. Jeśli cokolwiek stoi naturze na przeszkodzie, niech adoptują... a nie czekaj... natura stoi na przeszkodzie...

                            I jak ktoś wcześniej ładnie zauważył. Rządy demokratyczne to nie rządy równouprawnienia. Rządy demokratyczne to rządy większościowe a zdecydowana większość jest na nie. W Polsce to nie przejdzie. I brawo dla Rosji która jako pierwszy kraj w Europie ZAKAZAŁA propagowania homoseksualizmu.

                            Skomentuj

                            • why not.

                              #44
                              Ok, zgadzam się z pierwszymi argumentami, ale...

                              ... propagowanie propagowaniem, adopcja adopcją. Dla dwie niezależne sprawy.

                              Skomentuj

                              • Outlaws13
                                Perwers
                                • Oct 2011
                                • 1332

                                #45
                                Naprawdę wierzę w ludzi, szkoda tylko że większość myśli tak jak My a boi się z takimi poglądami ujawniać bo zaraz będą homofobami. I dobrze, zabijać ich nie trzeba ale nie wolno pozwolić rozwijać się tej szopce ******kiej. Nie każdy może i nie każdy powinien mieć dzieci.
                                "Kto łatwo przytakuje, rzadko słowa dotrzyma.". Lao Cy

                                sorki za brak polskich znaków ale często piszę z telefonu a w moim brak

                                Skomentuj

                                Working...