W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Moja seksualność (ochota na seks z mężczyzną)

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Raine
    Administrator
    • Feb 2005
    • 5250

    #16
    Sama ochota nie stanowi niczego w świetle obowiązującego prawa, przepisów i etyki.

    Wielokrotnie miałem ochotę zatłuc kogoś jego własną ręką, wyrwaną na wysokości barku. Czy to automatycznie czyni ze mnie psychopatę?


    Na oko wszystko z czasem mija, może to taka chwilowa wczuwa tylko.

    To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




    Regulamin Forum.

    Skomentuj

    • mikel84

      #17
      Co to znaczy kierunkuje na geja? Proszę wytłumaczyć mi metodę.
      Może kierunkuje w jakieś nawyki?

      Mnie jakoś nikt na nic nie kierunkował, a mój kierunek jasno określony jest od około 4-5 klasy szkoły podstawowej. inną kwestią jest, czy była samoakceptacja.
      0statnio edytowany przez Gość; 04-10-12, 18:13.

      Skomentuj

      • Motywatore
        Erotoman
        • Jun 2006
        • 639

        #18
        Napisał mikel84
        Co to znaczy kierunkuje na geja? Proszę wytłumaczyć mi metodę.
        Może kierunkuje w jakieś nawyki?

        Mnie jakoś nikt na nic nie kierunkował, a mój kierunek jasno określony jest od około 4-5 klasy szkoły podstawowej. inną kwestią jest, czy była samoakceptacja.
        Założenie jest takie że kogoś to ciekawi.
        Nie jest określony- bi, gay.
        Po prostu chce spróbować.

        Jak mu się spodoba sex analny to jako alternatywa może być strapon.

        Z oralnym, to strapon nie zastąpi realnego.

        Skomentuj

        • mikel84

          #19
          Ale mnie bardziej interesuje co dzieje się w głowie podczas "kierunkowania", a nie technika. Może na jakieś badania naukowe się powołasz, bo bardzo jestem ciekawy tego kierunkowania. Odnoszę wrażenie, że te twoje kierunkowanie ma niejako wpoić komuś do głowy bycie osobą homoseksualną, co wydaje się być totalną bzdurą.

          Skomentuj

          • darkus1
            Świętoszek
            • Nov 2012
            • 4

            #20
            Masz rację ,to jest super uczucie,mam kolegę z którym często to robimy ,on mi i ja jemu smakujemy sobie na wzajem,a nawet ja bardzo lubię często jemu smacznie brać do buzi.Nie wiem czemu ale kobiety mają praktycznie ten sam układ cipki a znowu faceci juz nie bo mają różne rozmiary,i to jest excytujące.

            Skomentuj

            • nicolle
              Świntuszek
              • Sep 2012
              • 94

              #21
              Napisał themati
              Dopóki nie spróbujesz, dopóty będzie Ci to po głowie chodzić.
              I to się nie tyczy tylko kwestii seksualności - wszystko co Cie interesuje będzie Cię interesowało tak długo, aż sam się nie przekonasz na własnej skórze.
              Dokładnie tak. Ja jestem zdania, że wszystkiego trzeba spróbować. Myślę, że znalezienie chętnej osoby też nie będzie trudne, polecam przejść się chociażby do klubu gejowskiego, na świecie nie ma bardziej otwartych istot od nich Ostatnio nawet z moim partnerem rozmawiałam o tym, że gdybyśmy wzięli sobie mężczyznę do trójkąta to mógłby on podniecać też jego.. I w sumie na samą myśl, że mój partner robi loda innemu, albo jest przez niego posuwany zrobiłam się mokra. Także, może warto też porozmawiać ze swoją kobietą ?: ))
              ' Świat jest mały. Ostatecznie, wszyscy kiedyś spotkamy się w łóżku. '

              Skomentuj

              • said
                Świętoszek
                • Dec 2012
                • 23

                #22
                to są własnie efekty pedlaskiej propagandy, a poprzedni post tyllko mnie w tym utwierdza. jakby ni to, to takim ludkom nawet by to nie przyszło do głowy. a tak priosze - zastanawiają się i niejeden spróbuje, a p edałom tylko o to chodzi, zeby ich było jak najwiecej i zatrzec granice miedzy nimi a normalnymi ludzmi. w innym teamcie widac, że nawet dzieci temu podlegają.
                Chyba stary zatrzymałeś się w epoce kamienia łupanego ze swoimi poglądami.
                Bi- to nie gej
                Gej-to nie bi
                Też jestem bi mam żonę i dwójkę dzieci i jakoś gejem nie jestem.
                Irytują mnie takie konserwatywne, przesiąknięte średniowieczem i katolickim bełkotem wypowiedzi.

                Ja bym na twoim miejscu się nie obawiał.Określiłeś się i to najważniejsze,a nawet jak ci się spodoba- nic w tym złego, urozmaicisz sobie życie seksualne.
                Lepiej spróbować i żałować niż żałować że się nie spróbowało.- akurat co do tego tematu,nie wyznaje tej zasady we wszystkim.

                Skomentuj

                Working...