Starsze kobiety

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kurczakwa
    Seksualnie Niewyżyty
    • Jul 2010
    • 256

    Czemu ja mam lekko ponad 30 i bardzo mi się podobają kobiety w tym wieku.
    gg 24183013 pisz śmiało

    Skomentuj

    • outgoing
      Perwers
      • Apr 2009
      • 807

      A mnie kręcą starsze kobiety. W sumie to nie wiem dlaczego bo zawsze miałem dobry seks z kobietami w okolicach mojego wieku. W sumie tylko raz spałem ze sporo starszą od siebie kobietą o 15 lat. Natomiast od tego czasu się jakoś nie składa żeby jakąkolwiek starszą kobietę poznał.
      Last edited by outgoing; 29-04-11, 12:06.
      The problem with dating dream girls is that they have a tendency to become real.

      Skomentuj

      • AllieM
        Świntuszek
        • Apr 2011
        • 92

        O Chryste.. wracam do domu, chowam matkę do szafy i zamykam na klucz, żeby jej jeszcze jacyś młodzi fetyszyści nie dopadli, bo ładna. A tak na serio, to mnie na przykład pociągają trochę starsi faceci, do tej pory tylko całowałam się ze starszym facetem (o jakieś 7 lat), ale było niesamowicie, o niebo lepiej od chłopaków w moim wieku, całował tak, że aż nogi się uginały.. jak pomyśle, jaki musiał być w łóżku.... nie miałam okazji spróbować, bo wtedy jeszcze grzeczna dziewczynka byłam, ale jednak jest prawda w tym, że starsi są lepsi

        Skomentuj

        • Motywatore
          Erotoman
          • Jun 2006
          • 639

          Napisał AllieM
          O Chryste.. wracam do domu, chowam matkę do szafy i zamykam na klucz, żeby jej jeszcze jacyś młodzi fetyszyści nie dopadli, bo ładna. A tak na serio, to mnie na przykład pociągają trochę starsi faceci, do tej pory tylko całowałam się ze starszym facetem (o jakieś 7 lat), ale było niesamowicie, o niebo lepiej od chłopaków w moim wieku, całował tak, że aż nogi się uginały.. jak pomyśle, jaki musiał być w łóżku.... nie miałam okazji spróbować, bo wtedy jeszcze grzeczna dziewczynka byłam, ale jednak jest prawda w tym, że starsi są lepsi
          Jak jest wolna, to niech zaszaleje. Będzie mogła się koleżankom pochwalić że ma np. 20-letniego kochanka.
          Od razu wymłodnieje...
          To będą jej zazdrościć.

          Skomentuj

          • AllieM
            Świntuszek
            • Apr 2011
            • 92

            Napisał Motywatore
            Jak jest wolna, to niech zaszaleje. Będzie mogła się koleżankom pochwalić że ma np. 20-letniego kochanka.
            Od razu wymłodnieje...
            To będą jej zazdrościć.
            Tata jeszcze żyję

            Skomentuj

            • Motywatore
              Erotoman
              • Jun 2006
              • 639

              To albo szafa, albo pas cnoty...
              ;-)

              na szczęście nie ma jeszcze takiej mody,
              żeby starsze wyrywał młody

              Skomentuj

              • malywariat
                Świętoszek
                • Feb 2011
                • 27

                niektóre starsze panie są o niebo bardziej sexsowne od tych młodych:-)) jak widzę czasami mamę i córkę to oglądam się za mamą
                co jest przyjemniejsze od orgazmu??
                wysikać się po 8 piwach!

                Skomentuj

                • Enzo Moore
                  Świętoszek
                  • Sep 2010
                  • 8

                  mi się podoba moja sąsiadka ma około 40 lat jak na nią patrze jak jest wystrojona do pracy bądź jak idzie na jakąś imprezę to aż ciężko mi się opanować z chęcią zabrał bym się za nią.
                  Jednym słowem starsze dojrzałe kobiety bardzo mi się podobają oczywiście te zadbane

                  Skomentuj

                  • gianmarco
                    Świętoszek
                    • Jun 2011
                    • 28

                    Okreslenie starsze wymaga sprecyzowania....ja czasem wpadam na seks do Pani ktora ma 57 lat i robimy to jak stare dobre malzenstwo.....zawsze jej mowie, ze na 60 urodziny tez to bedziemy robic-)))) podnieca mnie chyba sama mysl, ze to emerytowana kobieta czyli jakas nutka perwesrsji

                    Skomentuj

                    • Outlaws13
                      Perwers
                      • Oct 2011
                      • 1332

                      Fascynacja milfem przechodzi. Kiedyś mając 18 lat byłem dwa lata z kobietą atrakcyjną która miała 33 lata i była rozwódką. Wtedy to było super i kumple mi zazdrościli,jazda ostra pod każdym względem i szkoła nie zastąpiona żadnym kinem, świerszczykami i pogawędkami z kumplami. Matka mnie ganiała za to bardzo.
                      Dziś jak na nią patrzę na ulicy to jest to babcia i w życiu bym z nią dziś nie polazł do łóżka. Wtedy ta różnica wieku nie była widoczna , ja szczeniak ona w najlepszym wieku. Dziś ja 37 ona 52 i różnica robi się powalająca. Jedynka i trójka z przodu nie robi różnicy ale trójka i piątka to już przepaść.
                      Tak że panowie na dłuższą metę taki związek nie ma szans. Różnica wieku nie ma znaczenia ale zależy w jakim wieku jesteśmy, potem robi się powalająca.
                      Dziś mam żonę milfetkę, haha
                      "Kto łatwo przytakuje, rzadko słowa dotrzyma.". Lao Cy

                      sorki za brak polskich znaków ale często piszę z telefonu a w moim brak

                      Skomentuj

                      • jan_palony
                        Świętoszek
                        • Nov 2011
                        • 6

                        Jak dla mnie dojrzałe kobiety mają to "coś" i wtedy wiek nie ma aż takiego znaczenia ( w pewnych granicach oczywiście..) nie miałbym chyba odwagi "wyrywać" kobiety po 40, ale nie ukrywam jest to mój fetysz..

                        Skomentuj

                        • Alka1976
                          Świętoszek
                          • Oct 2011
                          • 36

                          Muszę przyznać, że od kilku lat zauważyłam, że podrywanie dojrzałych kobiet staje się trendy i z rozmów przeprowadzonych z nastolatkami dowiedziałam się dlaczego. Wyliczę tu co powoduje taki stan rzeczy. Oczywiście to dotyczy tylko nastolatków, ale podejrzewam, że niektórym Panom zostaje to na późniejsze lata.

                          Chlopak ma wyższą nobilitację wśród kolegów gdy poderwie na seks dojrzałą. Jest to trudniejsze niż poderwanie młodej i dowartościowuje to ich.

                          Podrywane są jednak zwykle te dbające o swój wygląd. Czyli jest dla nich ważne by dojrzała była jednak zadbana, z ładną figurą.

                          Dojrzała jest bardziej wyrozumiała, gdy przy pierwszym kontakcie cielesnym chłopak za szybko wystrzeli. Nie wyśmieje go jak niedoświadczona rówieśnica. Są dzięki temu mniej zestresowani wkraczając w nowy świat doznań.

                          Od trzydziestki wiecej się nauczą na przyszłość.

                          Kobieta dojrzała, gdy decyduje się na seks z nastolatkiem nie będzie mówiła, że ją głowa boli, gdyż sama decydując się wie ile energii mają młodzi. O to chodzi ;-)

                          Doświadczona kobieta nie zaliczy wpadki znając swoje ciało i mając wiedzę kiedy można bez zabezpieczeń.

                          Często nastoletnie rówieśnice nie są traktowane jeszcze jako w pełni rozwinięte kobiety, więc są mniej atrakcyjne seksualnie.

                          Jest jeszcze dużo innych niuansów, ale bardziej już brane pod uwagę jako cechy danego chlopaka. Jego wartości wyniesionych z domu, czyli wychowania.
                          Te podstawowe, które wyliczylam, to są wnioski oparte na prawdziwych wypowiedziach nastolatków z którymi rozmawiałam. Oni chyba najlepiej wiedzą co ich kręci i dlaczego.

                          Skomentuj

                          • jan_palony
                            Świętoszek
                            • Nov 2011
                            • 6

                            Świetnie to ujęłaś. Twój tekst bardzo mnie uświadomił

                            Skomentuj

                            • Motywatore
                              Erotoman
                              • Jun 2006
                              • 639

                              Wielu facetów i wiele kobiet, za młodu było zakochanych w swoich nauczycielkach.
                              Teraz pojawiła się moda wśród gwiazd na takie związki i zaczyna to być trochę inaczej postrzegane.

                              Dojrzałe kobiety zaczynają dopuszczać taką możliwość.

                              Po to jeżdżą do Egiptu (film HBO Darling I lowe ju":


                              tylko ekranu proszę nie zapluć

                              Skomentuj

                              • brkt
                                Erotoman
                                • Dec 2011
                                • 714

                                Napisał Motywatore
                                Dojrzałe kobiety zaczynają dopuszczać taką możliwość.

                                Po to jeżdżą do Egiptu (film HBO Darling I lowe ju":


                                tylko ekranu proszę nie zapluć

                                Tak tylko dla porządku, żadna z występujących w tym paradokumencie osób nie jest tym za kogo się podaje(to aktorzy i aktorki). Zresztą tam nie ma na kim oka zawiesić, no chyba że którąś z dam kręcą skarpety do kolan i klapki - nasz polski znak urlopowy. Aktorki grają swoje role, które oczywiście zostały stworzone na podstawie rozmów i ankiet z kuguarami i wielbicielkami habisiów

                                Dojrzałe kobiety zawsze dopuszczały taką możliwość, teraz jest to po prostu społecznie akceptowalne w szerszym stopniu niż na przykład 10-15 lat temu gdzie mężczyzna z automatu otrzymywał status utrzymanka
                                generator losowych mądrości

                                Skomentuj

                                Working...