Tantra - joga miłości

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Malinka_a
    Perwers
    • Feb 2011
    • 1219

    #16
    Napisał Robinson
    Na pewno trzeba sobie uzmyslowic, ze wolniej i delikatniej moze oznaczac o wiele intensywniej.
    ja już sobie to uzmysłowiłam, jeszcze zanim się dowiedziałam co to tantra i powiem wam, że - jak ktoś ma dużo czasu, spokoju, prywatności - to takie coś jest bardzo, bardzo przyjemne. doznania potrafią być niemal tak intensywne, a czasem bardziej, niż gdy robimy to szybko i mocno, bo po prostu na dłużej pozostaje to uczucie, jakby przyjemność ogarnęła całe moje ciało i umysł

    coraz bardziej mnie ta tantra interesuje. ale nigdzie w necie tego nie znalazłam, wszędzie tylko można się na kursy zapisać. jedyny e-book jaki wyszukałam, jest w formacie, którego mój program nie obsługuje.
    widać, że lubisz seks, bo ciągle o tym gadasz
    jesteś tak słodka, wiesz, to Twoja najgorsza wada
    bo w środku jesteś gorzka, jak gorzka czekolada

    Skomentuj

    • Kathy
      Ocieracz
      • Nov 2011
      • 125

      #17
      Napisał Robinson
      Jak następnym razem będę czytał to dam linki
      To lepiej nie kombinuj i wklej gdzie trzeba

      Nie było, nie klarownie, znam takich co potrafią gorzej i potem -bełkot- wychodzi ()

      Napisał Robinson
      Różnicę kulturowe. Ja ich zupełnie nie akceptuje, ale nie odrzucam praktycznych wskazówek płynących z samej sztuki kochania.
      E, Panie Robinson specjalnych znawców to nie trzeba żeby zobaczyć, że ciut przeinaczasz istotę sprawy. Praktyczne wskazówki jak to określasz są w pewien sposób powiązane właśnie z tymi różnicami. Wybacz ale to właśnie zobaczyłam i starałam się zrozumieć przez te kilka części. Pomyślałam jedynie że może dało by się to jakoś "uprościć" nie odzierając żywcem, znaleźć złoty środek. Ale taki zupełny brak akceptacji? Może nie oglądaliśmy tych samych filmików.

      Ok, wprowadzasz modyfikacje. Sam? Czy wtedy to nadal tantra?

      Napisał Robinson
      Możesz sie podzielić?

      Może, mogę- jak domyślę do końca, na razie się boję (not today, no i to takie tam dziwactwa )

      Czyli... zaawansowany laik jesteś ? To trzeba było tak od razu a ja myślałam że tu nawracać będziesz

      Napisał Robinson
      wiec kobiete nalezy dotykac, muslac, lizac, ssac, przygryzac, przytulac - wiele by pisac

      Jak ty o tantrze piszesz to ja chyba w innej kolejce po oczy i uszy stałam
      Dobra do gryzienia nie dotarłam, rozumiem jest tam to wszystko. Ale czemu donoszę wrażenie że skupiasz się "nie na tym co trzeba"- sprowadzasz tantrę do ... ćwiczeń? Nie tylko o intensywności itd tam mówili Widzisz w tym seks ok. niech ci będzie ja zobaczyłam go tam również ale jako coś innego. Pierwsze słowa? Delikatność, zmysłowość, połączenie dwojga ludzi nie tylko ciałem ale i... "umysłem" ? (no dobra, dośpiewaj sobie bo nie znajduję w tej chwili dobrego określenia) ;Seks jako narzędzie duchowego rozwoju, wyższy poziomi szczęścia- o tym tam mowa. (oczywiście bazujemy w tym momencie na tych konkretnych materiałach- pewnie gdzie indziej jeszcze inaczej to wyjaśniają)

      Co do fizyczności to się zgodzę

      A reszta- się rozmarzyłeś

      I tak o to "dwoje" zielonych ludzi sobie "pogadało"
      1) Dzisiaj jest lepsze niż wczoraj
      "Ssij a droga, mleczna będzie twoja" :-D
      * **cztery Dorosłe litery To IDEAŁ** *
      "Nie z kim ,a jak"

      Skomentuj

      • Robinson
        Erotoman
        • Sep 2011
        • 515

        #18
        Napisał Malinka_a
        ja już sobie to uzmysłowiłam, jeszcze zanim się dowiedziałam co to tantra i powiem wam [...]
        Pamietaj ze w tantrze jest tez miejsce na trening - midenicy wlasnie. Jak sie okazuje jest ona bardzo ale to bardzo wazna podczas igraszek. Zreszta trening oddechowy, mentaly (partnerka i partner staja sie jednoscia przez ktora przeplywa i krazy energia)

        Napisał Malinka_a
        coraz bardziej mnie ta tantra interesuje
        Ja sie zainteresowalem tym gdy chcialem przejsc na wyzszy poziom rozkoszy. Chcialem tez poprawic swoje mozliwosci w lozku, zeby dac o wiele wicej swojej kobiecie

        Napisał Malinka_a
        nigdzie w necie tego nie znalazłam, wszędzie tylko można się na kursy zapisać. jedyny e-book jaki wyszukałam, jest w formacie, którego mój program nie obsługuje.
        Niestety tantra to biznes. Jest wiele kursow, ktore sa platne. Nikt nie chce sie tej wiedzy zbyt latwo pozbywac na rzecz innych. Sam kiedys kupilem e-booka "Arkana seksu - ekstaza i jednosc". Nie jest to co prawda o samej tantrze, ale nadaje wlasciwy kierunek dla poszukiwan A warto.

        Skomentuj

        • Kathy
          Ocieracz
          • Nov 2011
          • 125

          #19
          "tantrze" (...) "igraszek"
          Chodziło mi o przyrównanie tantry, do czegoś błahego, lekkiego. Coś czego nie traktujemy "poważnie"

          "partnerka i partner staja sie jednoscia przez ktora przeplywa i krazy energia "
          Ot, i ładnie powiedziane

          "Niestety tantra to biznes"
          Nie sama "tantra" nią jest, pomimo że jest niejako traktowana przedmiotowo, poprzez "sprzedaż" wiedzy o niej, nadal stanowi wartość samą w sobie. Biznes oparty o tantrę- nie jest jedynym tego typu. Gdyby była jeszcze dalej, "uduchowiona", można by się wtedy pozbyć, podejścia do niej jedynie jako do biznesu. Powiedzieli byśmy wtedy być może Religia. -Tak to sobie uroiłam.

          Sam kiedys kupilem e-booka "Arkana seksu - ekstaza i jednosc"
          Czy warto sięgnąć, po tą konkretną pozycję?

          "(...) kierunek dla poszukiwań A warto"
          Poszukiwać zawsze warto.
          Last edited by Kathy; 04-12-11, 23:04.
          1) Dzisiaj jest lepsze niż wczoraj
          "Ssij a droga, mleczna będzie twoja" :-D
          * **cztery Dorosłe litery To IDEAŁ** *
          "Nie z kim ,a jak"

          Skomentuj

          • Robinson
            Erotoman
            • Sep 2011
            • 515

            #20
            Napisał Kathy
            [...] specjalnych znawców to nie trzeba żeby zobaczyć, że ciut przeinaczasz istotę sprawy. Praktyczne wskazówki jak to określasz są w pewien sposób powiązane właśnie z tymi różnicami.
            Nie ukrywam, ze przeinaczam. Probuje wyciagnac dla siebie esencje tego co jest w tamtej kulturze. Nie wydaje mi sie ze musze w tym celu importowac ja w calosci...

            Napisał Kathy
            Wybacz ale to właśnie zobaczyłam i starałam się zrozumieć przez te kilka części. Pomyślałam jedynie że może dało by się to jakoś "uprościć" nie odzierając żywcem, znaleźć złoty środek. Ale taki zupełny brak akceptacji? Może nie oglądaliśmy tych samych filmików.
            j.w.: tak wlasnie staram sie robic. Ale np. seks grupowy odpada i to z kilku powodow. Np. chocby dlatego jestem juz z kobieta ktora kocham...

            Napisał Kathy
            Ok, wprowadzasz modyfikacje. Sam? Czy wtedy to nadal tantra?
            Zapewne nie jest to juz ta sama tantra.

            Napisał Kathy
            Czyli... zaawansowany laik jesteś ? To trzeba było tak od razu a ja myślałam że tu nawracać będziesz
            Nie czuje sie na silach Ale bardzo chetnie poznam zdanie innych.

            Napisał Kathy
            [...] Ale czemu donoszę wrażenie że skupiasz się "nie na tym co trzeba"- sprowadzasz tantrę do ... ćwiczeń?
            Uwazam, ze cwiczenia sa bardzo wazne. Nie tylko w tantrze zreszta. Spora czesc tych materialow poswiecona jest roznym cwiczeniom wlasnie: oddech, miednica, miesnie ogolnie, zespolenie duchowe - te elementy nalezy cwiczyc.

            Napisał Kathy
            Nie tylko o intensywności itd tam mówili Widzisz w tym seks ok. niech ci będzie ja zobaczyłam go tam również ale jako coś innego. Pierwsze słowa? Delikatność, zmysłowość, połączenie dwojga ludzi nie tylko ciałem ale i... "umysłem" ? (no dobra, dośpiewaj sobie bo nie znajduję w tej chwili dobrego określenia) ;Seks jako narzędzie duchowego rozwoju, wyższy poziomi szczęścia- o tym tam mowa. (oczywiście bazujemy w tym momencie na tych konkretnych materiałach- pewnie gdzie indziej jeszcze inaczej to wyjaśniają)
            Moze masz racje. Ja natomiast jestem zainteresowany przejeciem z tantry umiejetnosci przezywania rozkoszy jak najdluzej. Jesli zespole sie z kobieta cialem i duchem - niech tak bedzie, bardzo chetnie. Nie zamierzam przenosic sie w pelni do obcj mi kultury. Ale wyluskac najlepsze pierwiastki...

            Napisał Kathy
            A reszta- się rozmarzyłeś
            No pomarzyc rzecz piekna

            Napisał Kathy
            I tak o to "dwoje" zielonych ludzi sobie "pogadało"
            No ale wlasnie chodzilo mi o przedyskutowanie

            P.S. Kiedy pisalem odpowiedz to widze, ze tez napisalas conieco. Jednak nic z tego nie zrozumialem

            Skomentuj

            • Kathy
              Ocieracz
              • Nov 2011
              • 125

              #21
              Poprawiłam poprzedni post

              "Nie ukrywam, ze przeinaczam. Probuje wyciagnac dla siebie esencje tego co jest w tamtej kulturze. Nie wydaje mi się ze muszę w tym celu importować ja w calosci..."

              Tylko, że zastanawiałam się jak wiele, można z niej "okroić". Tak aby nie stracić, istoty tego czym jest (tu by pewnie trzeba zadać sobie jeszcze jedno pytanie- nie pytaj- retoryczne to było) Lub z drugiej strony, nie zagalopować się, nie przestraszyć że to takie "nie nasze" lub po prostu inne.
              Tak czy inaczej, jeśli można uszczknąć z tego coś dla siebie, to i tak

              "Ja natomiast jestem zainteresowany przejeciem z tantry umiejetnosci przezywania rozkoszy jak najdluzej. Jesli zespole sie z kobieta cialem i duchem - niech tak bedzie, bardzo chetnie. Nie zamierzam przenosic sie w pelni do obcj mi kultury. Ale wyluskac najlepsze pierwiastki..."

              No i chwali ci się. Tylko Robinsonie, nie chodzi mi od razu, o przenoszenie obcej kultury. Chodzi mi raczej o to, że jest w tym coś więcej, niż "cielesność" przy której się upierasz. Jest owszem, ale wydaje mi się że można by/ warto by- czerpać z tego nie tylko coś takiego jak ćwiczenia, i dłuższą przyjemność. Choć jeśli ktoś skorzysta "tylko" z tego, to i tak pewnie dużo.

              "No pomarzyc rzecz piekna"
              Wiem
              1) Dzisiaj jest lepsze niż wczoraj
              "Ssij a droga, mleczna będzie twoja" :-D
              * **cztery Dorosłe litery To IDEAŁ** *
              "Nie z kim ,a jak"

              Skomentuj

              • Malinka_a
                Perwers
                • Feb 2011
                • 1219

                #22
                Napisał Robinson
                Pamietaj ze w tantrze jest tez miejsce na trening - midenicy wlasnie. Jak sie okazuje jest ona bardzo ale to bardzo wazna podczas igraszek. Zreszta trening oddechowy, mentaly (partnerka i partner staja sie jednoscia przez ktora przeplywa i krazy energia).
                widzisz, tylko że u mnie to wyszło naturalnie, pomiędzy mną a moim chłopakiem. myślę, że wadą tego typu rzeczy z neta jest właśnie to, że ludzie oczytają się super wskazówek i zapominają o naturalności, wolności, uczuciu, byciu sobą - skupiają się na sztywnym trzymaniu przeczytanych regułek. wtedy może wyjść sztywno, coś w stylu "kochanie, teraz napisali, że masz mnie gryźć. ale nie tutaj, pisali, że masz mnie gryźć tam!" itp. w tym wszystkim powinno się kierować swoimi i partnera potrzebami, uczuciami. mi się na przykład wizja ćwiczeń nie podoba, uważam to za zbędne, więc nie będę się zmuszać. i tak myślę, jak ktoś nie jest przekonany, to nie powinien próbować na siłę, żeby w łóżku było lepiej. w łóżku będzie lepiej, gdy obie osoby będą czuły się swobodnie, zrozumiane, spełnione. a nie przymuszone do jakiś dziwnych rzeczy, bo partner coś w necie wyczytał. ale to tylko moje luźne spostrzeżenia.
                widać, że lubisz seks, bo ciągle o tym gadasz
                jesteś tak słodka, wiesz, to Twoja najgorsza wada
                bo w środku jesteś gorzka, jak gorzka czekolada

                Skomentuj

                • Robinson
                  Erotoman
                  • Sep 2011
                  • 515

                  #23
                  Napisał Malinka_a
                  widzisz, tylko że u mnie to wyszło naturalnie, pomiędzy mną a moim chłopakiem. myślę, że wadą tego typu rzeczy z neta jest właśnie to, że ludzie oczytają się super wskazówek
                  Rozumiem Twoje zdanie. Mysle jednak, na swoim przykladzie, ze cwiczenia miesni kegla oraz inne pozyteczne rady nie przychodza z natura... Ale nic na sile: najwazniejsze byc soba.

                  Napisał Malinka_a
                  i zapominają o naturalności, wolności, uczuciu, byciu sobą
                  No to prawda: jest takie zagrozenie.

                  Napisał Malinka_a
                  [...]skupiają się na sztywnym trzymaniu przeczytanych regułek.
                  No cala sztuka, zeby tak nie bylo...

                  Napisał Malinka_a
                  wtedy może wyjść sztywno, coś w stylu "kochanie, teraz napisali, że masz mnie gryźć. ale nie tutaj, pisali, że masz mnie gryźć tam!"
                  E tam: to juz wyolbrzymianie...

                  Napisał Malinka_a
                  itp. w tym wszystkim powinno się kierować swoimi i partnera potrzebami, uczuciami.
                  True

                  Napisał Malinka_a
                  mi się na przykład wizja ćwiczeń nie podoba, uważam to za zbędne, więc nie będę się zmuszać.
                  Cwiczenia czesto sa zwyklymi cwiczeniami fizycznymi poprawiajacymi kondycje. Tak samo jak dieta poprawia kondycje narzadow wewnetrznych...

                  Napisał Malinka_a
                  i tak myślę, jak ktoś nie jest przekonany, to nie powinien próbować na siłę,
                  Masz racje

                  Napisał Malinka_a
                  [...] w łóżku będzie lepiej,
                  gdy obie osoby będą czuły się swobodnie,
                  Tutaj sie nie zgodze.

                  Ale mimo wszystko bardzo wam dziekuje za opinie. Dobrze jest znac opinie innych, zwlaszcza jesli sa odmienne. Daja do myslenia

                  Skomentuj

                  • Niviti i Arshad
                    Świętoszek
                    • Apr 2013
                    • 1

                    #24
                    mMasaż tantryczny i nie tylko... dla Pań, Par i Panów...

                    Witajcie...

                    Jesteśmy parą... A my jesteśmy forum, które w regulaminie ma jasno napisane coś na temat ogłoszeń i reklamy!

                    Jedną z najprzyjemniejszych rzeczy w życiu, jest dotyk...
                    Zmysłowy dotyk, który wprowadza całe Twoje ciało, całą Twoją duszę...
                    Twoje emocje w stan błogości...

                    Na początku łagodnie wchodzisz w relaks...
                    I zaczynasz zauważać jak Twoje ciało odpręża się...
                    A Ty z każda sekundą czujesz się coraz bardziej przyjemnie...
                    Następnie relaks staje się jeszcze bardziej głęboki...
                    Aż po chwili zaczynasz odczuwać jak rozpoczynasz podróż do coraz głębszej przyjemności...
                    W końcowym etapie Twoje ciało czuje niesamowite, rozkoszne, zmysłowe uniesienie...
                    które może zostać rozprowadzone po całym ciele
                    lub - jeśli masz na to ochotę - zostanie uwolnione...


                    Ciach.... reklamie mówimy nie.
                    Last edited by iceberg; 26-04-13, 17:31. Powód: usunięcie linka reklamowego

                    Skomentuj

                    • szwajcer
                      Świętoszek
                      • Jan 2012
                      • 7

                      #25
                      Rzeczywiście tekst bardzo obszerny i trudny do przyswojenia. Tutaj macie w pigułce wyjaśnione, czym jest tantra i jakie korzyści z niej płyną.
                      Last edited by Kata; 15-06-13, 21:13. Powód: Zbędny link

                      Skomentuj

                      • emeth
                        Świętoszek
                        • Jul 2013
                        • 7

                        #26
                        Czesc Wszystkim !

                        Czy ktos z facetow korzystal z masazy tantrycznych ??

                        Jak to wyglada ? Czytajac natknalem sie na informacje ze masuje sie tez miejsca intymne, wiec prawdopodobne jest to ze spowoduje to erekcje. Czy to byloby "mile widziane" ? Czy podczas takiego masazu masazystka doprowadza do konca ?

                        PS. Moj pierwszy post, wiec mam nadzieje ze bedziecie lagodni

                        Skomentuj

                        • NuckyThompson
                          Świntuszek
                          • May 2013
                          • 70

                          #27
                          Emeth... Widze siebie ze starych czasów jak to się stresowałem przed pójściem do masażystki.

                          Napiszę tak, jeśli robi masaż tantryczny, to jak się nie podniecisz to będzie raczej niemile widziane. Przy tantrycznym normalka że się podniecasz, czasem spuszczasz czasem nie, ale orgazm masz zawsze

                          Co więcej, często mimo że masażystka "z zewnątrz" wydaje się typową masażystką - fizjoterapeutką która robi też masaże relaksacyjne, to często reakcją na wzwód jest pytanie czy strefy erogenne też masujemy.

                          A już na pewno nikt Cię z gabinetu nie wyrzuci. Takie rzeczy wypisują albo mężowie masażystek albo masażystki które pobierały nauki w klasztorach. 99% masażystek wie, że jeśli leżysz przykryty jedynie ręcznikiem i kobieta (nie ważne bardziej czy mniej atrakcyjna) masuje górną część Twoich ud, to podniecenie jest rzeczą zupełnie normalną.

                          Skomentuj

                          • Haster
                            Seksualnie Niewyżyty
                            • Feb 2009
                            • 243

                            #28
                            Wyżej filmik z masowaną kobietą, a tu proszę masowany jest facet.


                            Na sam widok masowanego wędzidełka robi mi się ciasno w spodniach, a co dopiero podczas zabiegu
                            Last edited by Haster; 09-07-13, 13:36.

                            Skomentuj

                            • NuckyThompson
                              Świntuszek
                              • May 2013
                              • 70

                              #29
                              Dokładnie tego możecie się spodziewać po masażu tantrycznym. Tylko uwaga, są do tego szkolenia, certyfikaty. Na pewno zdarzają się dobre masażystki tantryczne bez kursów jednak zdecydowana większość to w najlepszym przypadku zwykłe certyfikowane masażystki "walące konia" ;P

                              Najlepiej pójść gdzieś, gdzie masuje kobieta która odbyła swoją podróż na wschód i wróciła bogatsza o doświadczenia. Wtedy macie pewność, że wyjdziecie zadowolni

                              Skomentuj

                              • dunio
                                Świntuszek
                                • May 2012
                                • 69

                                #30
                                Tylko jak je rozpoznac ;d

                                Skomentuj

                                Working...