Kobiety w skórach

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • pantera1234
    Świntuszek
    • Aug 2016
    • 53

    Kobiety w skórach

    Mam fetysz skóry podniecaja mnie kobiety w spodniach i spódnicach skórzanych. Bardzo lubie dotykac i lizać kobiety w skórze. Oczywiscie pozniej seks normalnie.
  • barmetr
    Perwers
    • Feb 2009
    • 1399

    #2
    A te podniecające cię kobiety w skórzanym ubraniu też są po 70-tce?

    Skomentuj

    • pantera1234
      Świntuszek
      • Aug 2016
      • 53

      #3
      Każda po 20 tce i może być po 70 tce.

      Wszystkie ,ale najbardziej 50, 60+. Bardzo lubie staruszki Japonki moja calkiem jedrne cialo jak na starsze kobiety. Masz podobny fetysz?

      Dziewczyny noszace spodnie lub spodnice skorzane piszcie na moj priv. Chetnie popisze z jakas��
      Last edited by sister_lu; 26-11-16, 19:39.

      Skomentuj

      • onneton
        Seksualnie Niewyżyty
        • Nov 2009
        • 311

        #4
        Pantera, ale czy lubisz lizać skórzaną odzież tym kobietom, czy lizać im naskórek 'ludzki'?

        Gdy kobieta jest ubrana w kuszący strój, to nie ma większego znaczenia, czy ten strój jest z lateksu, skóry czy nylonu (pończochy).

        Jednak wiek ma znaczenie, bo dla mnie kobiety po menopauzie nie są atrakcyjne seksualnie.

        Skomentuj

        • pantera1234
          Świntuszek
          • Aug 2016
          • 53

          #5
          Lubie skore w sensie ubrania. Dziala na mnie pobudzajaca. Mlode tez mnie jaraja.

          Skorka dziala na mnie pobudzajaco. Mlode tez mi sie podobaja. Najwazniejsza jest kobieta ubrana w skore.

          No drogie panie na forum napiszczie czy chodzicie na co dzien w spodniach skorzanych? Czy czujecie sie sexy w nich. Co sadzicie o skorze jako urozmaiceniu w lozku?

          Drogie panie na forum . Jesli nosicie skóry i uwazacie,ze taki ubior podnieca mezczyzn napiszcie swoja opinie.

          Tyle kobiet chodzi w skórzanych rzeczach. Kuszac mezczyzn. A na forum cisza��
          Last edited by Raine; 14-01-17, 16:37. Powód: Litości...

          Skomentuj

          • gata
            Ocieracz
            • Jan 2016
            • 166

            #6
            Bo skóra rzadko jest praktyczna. Zimą jej nie założysz,chyba że dodatkowo z czymś przyjemnym i ciepłym wewnątrz, wiosną i jesienią - może. Latem się w tym pływa. Tak czy inaczej - mankamentem jest słaba przepuszczalność powietrza. Więc jeśli noszę to odzież motocyklową ze skóry najczęściej, pod warunkiem, że posiada jakieś możliwości wentylacji, albo że nie jest gorąco.

            Dlatego noszę rzadko
            Seks jest jak gra w brydża. Jeżeli nie masz dobrego partnera to musisz mieć przynajmniej dobrą rękę.

            Woody Allen

            Skomentuj

            • pantera1234
              Świntuszek
              • Aug 2016
              • 53

              #7
              No wreszcie jakas kobieta napisala w tematcie. Ja widuje bardzo czesto kobiety chodzace w skórach. Oczywiscie latem to malo jest widoków. Na imprezach dosc czesto widuje dziewczyny w rurkach skórzanych wiec skora moze byc ciekawa. A odzież motocyklowa jaka zakladasz kurtke i spodnie skórzana?

              Skomentuj

              • gata
                Ocieracz
                • Jan 2016
                • 166

                #8
                Na imprezę dlaczego nie, ale na codzień... jak pisałam.

                A ubranie na motocykl mam w sumie różne, skóra, kiedy wiem że będzie ok pod kątem wygody itd.
                Zdjęć aktualnych nie mam , ale krótka czarna kurtka na motocykl sportowy z czerwonymi akcentami. A spodnie, hmmm równie dopasowane....
                Seks jest jak gra w brydża. Jeżeli nie masz dobrego partnera to musisz mieć przynajmniej dobrą rękę.

                Woody Allen

                Skomentuj

                • pantera1234
                  Świntuszek
                  • Aug 2016
                  • 53

                  #9
                  Gata jedyna kobieta ,która na forum noszaca skóry to dziwne. Na pewno nosicie coś skórzanego?

                  Skomentuj

                  • gata
                    Ocieracz
                    • Jan 2016
                    • 166

                    #10
                    Pantera moja masażystka dziś też miała takie spodnie Jak tylko ją zobaczyłam, cały czas byłam rozbawiona. Ale nie sądzę, żeby z forum korzystała
                    Seks jest jak gra w brydża. Jeżeli nie masz dobrego partnera to musisz mieć przynajmniej dobrą rękę.

                    Woody Allen

                    Skomentuj

                    • pantera1234
                      Świntuszek
                      • Aug 2016
                      • 53

                      #11
                      No wlasnie wiele kobiet nosi tylko na forum brak. Gata jak byly to spodnie z naturalnej skóry to podaj adres do masażystki to pojde na masaż.

                      Skomentuj

                      • gata
                        Ocieracz
                        • Jan 2016
                        • 166

                        #12
                        Raczej z naturalnej - szukaj na Jeżycach okolice Bamberskiej Zagrody.
                        Seks jest jak gra w brydża. Jeżeli nie masz dobrego partnera to musisz mieć przynajmniej dobrą rękę.

                        Woody Allen

                        Skomentuj

                        • pantera1234
                          Świntuszek
                          • Aug 2016
                          • 53

                          #13
                          Dzieki Gata za informacje. Pozdrawiam

                          Skomentuj

                          • piotr666444
                            Świętoszek
                            • Jan 2015
                            • 4

                            #14
                            Widze że temat troche upadł ale chce napisać że miałem niedawno styczność i to dużą z kobietą młodą ubraną w spódnicę skórzaną i kurtkę skórzaną była fantastyczna nigdy tego nie zapomne

                            Skomentuj

                            • Miranda69
                              Świętoszek
                              • Feb 2018
                              • 20

                              #15
                              Lubie skórę Noszę od czasu do czasu legginsy, spódnice, sukienki, kurtki najczęściej. Mąż też bardzo lubi. Kiedyś nawet chciał mi specjalną do łóżka kupić

                              Skomentuj

                              Working...