W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Kurtki i płaszcze ze śliskiego i błyszczącego materiału

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • n3bfan
    Seksualnie Niewyżyty
    • Nov 2010
    • 216

    Ha, wiedziałem że nie odpuścisz, zastanawiałem się tylko czy będziesz brać krótką czy długą:-) Albo nawet obie:-)
    Co do fot które wrzuciłem to jako ciekawostkę. Niezły kaptur i tyle. Ogólnie dla mnie najważniejsze jest to że kurtka jest puchowa. Błysk jest bardzo miłym dodatkiem ale nie koniecznością. Bardzo ważne jest żeby materiał był miły w dotyku a to nie zawsze idzie w parze z wyglądem. Niestety najczęściej z ceną:-)

    Skomentuj

    • alessandronesta
      Świntuszek
      • Feb 2013
      • 59

      Napisał n3bfan
      Bardzo ważne jest żeby materiał był miły w dotyku a to nie zawsze idzie w parze z wyglądem. Niestety najczęściej z ceną:-)
      Jeśli już jesteśmy przy cenie, to w moim przypadku niekoniecznie gra ona kluczową, czy nawet jakąkolwiek rolę. Jak patrzę na te kurtki za ponad 1000zł to często nie widzę w nich nic szczególnego. Tymczasem odpowiednia kurtka za np. 300zł albo i mniej, ładnie podkreślająca figurę i dobrana z gustem, może dodać dziewczynie 200% kobiecości w moich oczach.

      Skomentuj

      • martyna1111
        Świętoszek
        • Dec 2014
        • 35


        jednak dla mnie taki drogi luxusowy płaszcz jest mega zarąbisty
        w nim kobieta wygląda kobieco błyszczy zwraca uwagę na kobietę czyni z kobiety jakby lalkę ,ten płaszcz potrafi nawet z chłopaka zrobic kobietę

        Skomentuj

        • alessandronesta
          Świntuszek
          • Feb 2013
          • 59

          Masz jakieś fotki z tym płaszczem na jakiejś modelce? Dla mnie tak "na sucho" efekt jest połowiczny. A skoro jesteśmy przy kosztach to masz jakieś info ile takie coś kosztuje?

          Skomentuj

          • teranowa
            Seksualnie Niewyżyty
            • Jan 2011
            • 249

            Napisał kokoko6
            kurtkowo żonka rasowa suczka w tych ciuchach jest mega sexy choć zdaje sobie sprawę że takie kobiety często nasuwają na język pytanie "ile?" to i tak je kocham


            hahah piękne wyznanie miłości i podziwu

            Skomentuj

            • stefanek1979
              Banned
              • May 2011
              • 56

              Czas już chyba wyjąć z szafy zimowe ubrania. Bo choć do jesieni został jeszcze miesiąc, pogoda nas zdecydowanie nie rozpieszcza. Widać to choćby po ubiorze Justyny Steczkowskiej (42 l.). Piosenkark...


              I Ostro :-)

              Skomentuj

              • Mxzm
                Banned
                • Feb 2011
                • 23

                Hahaha ... tylko tak z****na gazeta jak ta mogła opublikować wielkie show bo ktoś wyszedł w płaszczu ....

                Skomentuj

                • martyna1111
                  Świętoszek
                  • Dec 2014
                  • 35

                  nie no damski płaszcz musi byc połyskujący i długi tj do połowy łydek

                  Skomentuj

                  • kokoko6
                    Ocieracz
                    • Jun 2012
                    • 146

                    ile do paszczu?

                    Skomentuj

                    • kurtkowo
                      Świntuszek
                      • Dec 2013
                      • 79

                      Napisał kokoko6
                      ile do paszczu?
                      Co ty kokoko6 nie wiesz ile brać ?
                      0statnio edytowany przez kurtkowo; 18-03-15, 16:48.

                      Skomentuj

                      • Emperor
                        Świętoszek
                        • Dec 2014
                        • 31

                        Napisał kokoko6
                        ile do paszczu?
                        Do paszczu trzydziestja, ruchanko siedemdziesiat!

                        Skomentuj

                        • teranowa
                          Seksualnie Niewyżyty
                          • Jan 2011
                          • 249

                          Kurtkowo no no no zadziwiasz mnie. PIĘKNIE! Podawaj może numer na zdjęciu będzie darmowa reklama szkoda że "żonka" ma rąsie w kieszonkach chętnie bym je ujrzał raz jeszcze, a ja je tak lubię, mój ideał kobiecości i delikatności... Kolejne 2 fotki do albumu, od małego interesowałem się paleontologią, ale że takie okazy to nie wiedziałem że dopiero na wiosnę można zobaczyć, normalnie jak ten przebiśnieg pośród śniegu, wisienka na szczycie tortu, śmietnik w lesie, świnia z kokardą. Ach...

                          Skomentuj

                          • kurtkowo
                            Świntuszek
                            • Dec 2013
                            • 79

                            teranowa swoim wpisem tylko potwierdziłeś, że jesteś zazdrosnym melepetą, który próbuje obrażać kogoś z chorobliwej zazdrości a sam nie potrafisz znaleźć sobie kobiety a tylko kopiujesz i zbierasz zdjęcia i sobie walisz konia bo tylko na tyle cię stać i ty sam dobrze o tym wiesz !!!

                            emperor chyba coś mało bierzesz...

                            Skomentuj

                            • teranowa
                              Seksualnie Niewyżyty
                              • Jan 2011
                              • 249

                              tak kurtkowo tak zbieram tylko po to żeby za chwilę dodać żeby inni mogli się pośmiać i powspominać Justare (allegro), blondi, just i inne konta.

                              Różnica polega na tym że ja mam KOBIETĘ, która nie wygląda jak tania dziwka spod latarni, nie wygląda jak trans, nie ma męskich dłoni ani męskich pośladków, nie pisze bzdur na wszelakich forach internetowych, nie zamęcza ludzi modą spod latarni, nie chodzi w różowych kurtkach latem na dyskoteki, nie chodzi także w białych kozaczkach pod szyję. Zmartwię Cię bo nie dowiesz się nigdy co lubi, jak wygląda i co ją kręci to moja i jej sprawa, nie mam zamiaru pisać tego po forach, ani dodawać zdjęć...
                              0statnio edytowany przez teranowa; 19-03-15, 20:10.

                              Skomentuj

                              • kurtkowo
                                Świntuszek
                                • Dec 2013
                                • 79

                                Teranowa ja i MOJA ŻONA lubimy kurtki i nie ma nic w tym złego że wrzucam za jej zgodą fotki w kurtkach bo na ten temat jest to forum i pamiętaj że ogustach się nie dysgutuje i już na pewno chamsko nie krytykuje jak ty to robisz.

                                Poza tym jaki piszesz że "nie mam zamiaru pisać tego po forach" to co tu robisz na tym forum? Sam sobie zaprzeczasz !
                                0statnio edytowany przez kurtkowo; 19-03-15, 21:29.

                                Skomentuj

                                Working...