Powiadomienia

Wr鵵   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Zwi您ki
Zobacz wyniki ankiety: Internetowe poszukiwanie partner闚, co wy na to?
Jestem na TAK, dla mnie to zupe軟ie normalne 54 55,67%
Nie chc, nie lubi, wol poznawa w normalnym 篡ciu 11 11,34%
Tak, ale tylko do niezobowi您uj帷ych znajomo軼i 6 6,19%
Tak pozna貫m obecn partnerk/partnera wi璚 mo積a 26 26,80%
G這suj帷ych: 97. Nie mo瞠sz g這sowa w tej sondzie

Odpowiedz

Narz璠zia w徠ku Link do w徠ku Wygl康
Old 07-12-20, 01:30   #326
anyway90
Seksualnie Niewy篡ty

Post闚: 392

P貫: Kobieta
Ja r闚nie jestem doskona造m przyk豉dem na to, 瞠 w Internecie mo積a znale潭 drug po堯wk.

W sumie nigdy si tego po sobie nie spodziewa豉m, poniewa jestem osob totalnie niewirtualn i nad wyraz ceni sobie kontakty w realu. A jednak.

U mnie by to czysty przypadek, zosta豉m tak naprawd z這wiona/upatrzona, chocia oczywiscie da豉m si z這wi I w豉軼iwie niespecjalnie kogo szuka豉m.

Ale do rzeczy. Nie mam wielu do鈍iadcze w poznawaniu ludzi online. Jeden traf si zdarzyl i okaza si by w dziesi徠k.

Z tego, co wiem, to takich znajomo軼i nie nale篡 przeci庵a w niesko鎍zono嗆 w 鈍iecie online. No chyba, 瞠 chcemy poprzesta na relacji wirtualnej.

Nie przekona豉m si o tym na w豉snej sk鏎ze, ale z pierwszej r瘯i wiem, 瞠 zdarza si, nie zawsze, ale jednak, 瞠 im d逝瞠j relacja trwa tylko w Internecie, tym trudniej potem w realu. Niekt鏎zy maj tendencje do kreowania w sieci zupe軟ie nowego, innego wizerunku samych siebie. Na jego podstawie rozm闚ca takiej osoby tworzy sobie mylne o niej wyobra瞠nia, coraz bardziej wyraziste wraz z up造wem czasu. Wreszcie na spotkaniu w cztery oczy mo瞠 trafi si rozczarowanie. I potem mamy kwiatki typu: wygadana i przebojowa w necie - nie鄉ia豉 na 篡wo, pewny siebie podczas rozmowy online i zupe軟ie zamkni皻y w sobie w rzeczywisto軼i. Dramat.

Znajomo軼i internetowe - jak najbardziej tak. Ale trzeba d捫y do szybkiego poznania si w cztery oczy. Takie jest moje zdanie.

Ostatnio edytowany przez anyway90; 07-12-20 at 02:13.
anyway90 jest offline   Reply With Quote
Old 07-12-20, 01:53   #327
Scaramanga
Erotoman

Miasto: Warszawa
Post闚: 674

P貫: Mezczyzna
Mog si podpisa. Net to tylko 鈔odek do sparowania. Nie ma sensu je郵i nie ma prze這瞠nia na realne spotkanie
Scaramanga jest online   Reply With Quote
Old 14-12-20, 18:53   #328
Feniksw
Ocieracz

Post闚: 175

Zastanawia mnie w jakim celu korzystaj z Tinder-a kobiety, kt鏎e paruj si ze mn, odpisuj na wiadomo嗆, nawet zadaj帷 pytanie i na tym koniec. Ani nie kontynuuj korespondencji, ani nie usuwaj pary.
Feniksw jest offline   Reply With Quote
Old 14-12-20, 22:45   #329
mientus
Seksualnie Niewy篡ty

Post闚: 368

Bo niektore kobiety maja dziesiatki jesli nie setki "par". I zapewne zanim przez to wszystko sie przeklikaja (jesli im sie rzecz jasna chce) i Cie usuna to spadasz, spadasz, spadasz i zapominaja. Nie przejmuj sie, sam tak miewalem bardzo dlugo.
mientus jest offline   Reply With Quote
Old 14-12-20, 22:51   #330
Scaramanga
Erotoman

Albo czekaj na s這wa kluczowe
Old 14-12-20, 23:35   #331
Feniksw
Ocieracz

Obydwaj mo瞠cie mie racj. Na ich miejscu usuwa豚ym zb璠ne pary 瞠by si w tym wszystkim nie pogubi, o ile oczywi軼ie chodzi o spotkanie, a nie samo wzbudzanie zainteresowania.
Old 14-12-20, 23:49   #332
Scaramanga
Erotoman

Jest na youtube ca趾iem sporo nagra o patologii Tindera i innych portali.
Old 04-02-21, 19:18   #333
Feniksw
Ocieracz

Pozna貫m kiedy na pewnym portalu tzw. kobiet sukcesu. W豉sna firma, wielu znajomych, inteligentna, w makija簑 bardzo 豉dna, ale z jakiego powodu sama. Min窸o kilka lat i nadal nikogo na sta貫 nie ma. Z jej 闚czesnych reakcji wnioskuj, 瞠 wtedy sama ze sob nie mog豉 doj嗆 do 豉du, czy chce si ze mn spotyka.
Odpowiedz
Wr鵵   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Zwi您ki

Narz璠zia w徠ku
Wygl康

Zasady Postowania