W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Chwila zapomnienia z inną dziewczyną (k+k)

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • lady_dizzy
    Banned
    • Aug 2009
    • 97

    #31
    mialam dosc podobny epizod w swoim licealnym zyciu kumplowalam/przyjaznilam sie z pewna dziewczyna z klasy. teraz nasze kontakty opieraja sie na rzadkich, nic nieznaczacych rozmowach.. miala wolna chate, obok koledzy (w tym jej chlopak o ile pamietam), a my musialysmy wziac prysznic... weszlysmy razem i to ja przejelam inicjatywe. zaczelam ja myc, najpierw piersi i plecy, potem kucnelam i zaczelam calowac jej miejsce intymne... ciekawe doswiadczenie, jednak przyznaje ze wstydem, ze wiele nie pamietam

    Skomentuj

    • spacemonkey
      Świntuszek
      • Nov 2009
      • 88

      #32
      Zdarzyły mi się zabawy z drugą kobietą, tak w grupie, jak i na osobności. Najfajniej wspominam zabawę "ass to ass". Niemniej traktuję to jako odskocznie, gdyż bez faceta na dłuższą metę nie odczuwałabym pełnej satysfakcji.

      Skomentuj

      • Sollat
        Erotoman
        • Feb 2010
        • 629

        #33
        Najfajniej wspominam zabawę "ass to ass".
        W sensie "ass with ass with vibrator"?
        https://archiveofourown.org/users/DarkSollat

        Skomentuj

        • LeaL
          Banned
          • May 2010
          • 5

          #34
          Ja też tak miałam
          Wakacyjna przygoda z koleżanką, jej i moim chłopakiem zaczęło się od gry w pokera, najpierw na żetony... Lecz w miarę wypijanego alkoholu dochodziliśmy do wniosku, że gra na żetony staje się nudna..., dlatego nasi partnerzy wpadli na pomysł gry w rozbieranego pokera niewiele myśląc przystałyśmy na ich propozycję Gdy wszyscy zostaliśmy bez ubrań impreza przeniosła się na łóżko, gdzie wspólnie z koleżanką zaczęłyśmy się pieścić Ojjj, gdy widziałam miny przyglądającym nam się chłopaków..., myślałam, że zaraz eksplodują!! w ogóle nie spodziewali się takiej imprezy ani takiego obrotu sprawy Wszyskim cały ten spontan niezwykle się podobał. Jest co wspominać

          PS. Z okazji, że to mój pierwszy post wszystkich serdecznie pozdrawiam

          Skomentuj

          • spacemonkey
            Świntuszek
            • Nov 2009
            • 88

            #35
            Napisał Sollat
            W sensie "ass with ass with vibrator"?
            W sensie 2 panie w pozycji "na pieska" tyłem do siebie, a po między nimi wibrator - w moim przypadku w cipkach.

            Odkąd zobaczyłam coś takiego w "Requiem For A Dream", odtąd chodziło mi to po głowie

            Skomentuj

            • malinka:)
              Świętoszek
              • May 2010
              • 25

              #36
              Też mam ochotę pójść do łóżka z dziewczyną Takie małe pragnienie.

              Skomentuj

              • Sollat
                Erotoman
                • Feb 2010
                • 629

                #37
                @spacemonkey
                Jeszcze takie jedno małe pytanko. Jak duże są te grupy? I czy to tylko całowanie, czy normalny seks?
                https://archiveofourown.org/users/DarkSollat

                Skomentuj

                • spirit_of_orb
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Aug 2007
                  • 397

                  #38
                  Napisał spacemonkey
                  Odkąd zobaczyłam coś takiego w "Requiem For A Dream", odtąd chodziło mi to po głowie
                  tamta scena była raczej miażdżąca, to ciekawe, że odebrałaś ją w pewnym sensie pozytywnie
                  przez pryzmat dialektyki sado maso

                  Skomentuj

                  • red_painterka
                    Perwers
                    • Sep 2009
                    • 997

                    #39
                    Nie przeżyłam żadnej przygody z kobietą i nie mam na to ochoty. Zdarzyło mi się pomyśleć przez chwilę, jakby to było, ale nic poza tym.
                    Nie masz co robić? Zrób pieniądze!

                    Ignorance is bliss.

                    Skomentuj

                    • totgeliebt
                      Seksualnie Niewyżyty
                      • Feb 2007
                      • 263

                      #40
                      Byłam dwa razy na intymnych relacjach z dziewczyną, jak miałam 14-15 lat miałam tak jakby dziewczynę, razem wchodziłyśmy pod prysznic, jakieś tak całowanki i macanki były ale doszłam do wniosku, że wolę chłopców

                      Skomentuj

                      • Napalona kotka
                        Banned
                        • May 2010
                        • 98

                        #41
                        wole chlopcow ;p z dziewczyna chyba bym nie mogla hehe ;D chociaz nigdy nie proobwalam jakos mnie to nie kreci ;p

                        Skomentuj

                        • anitka009
                          Świętoszek
                          • May 2010
                          • 5

                          #42
                          warto sprobowac najlepiej w trojkacie

                          Skomentuj

                          • spacemonkey
                            Świntuszek
                            • Nov 2009
                            • 88

                            #43
                            @Sollat Nie będę się powtarzać, pisałam już tutaj o tym (od postu 82)
                            Jest to najbardziej zagadkowy i interesujący stan naszej podświadomości... Dzięki fantazjom i snom nasze życie jest ciekawsze i piękniejsze. Jeśli świat Twoich marzeń sennych jest aż tak piękny - napisz o tym!




                            Napisał spirit_of_orb
                            tamta scena była raczej miażdżąca, to ciekawe, że odebrałaś ją w pewnym sensie pozytywnie
                            Fakt scena była miażdżąca, tym bardziej, iż w wyniku montażu przeplatała się ze scenami ze szpitala, telewizji i więzienia. Niemniej ze względu na moje uległe upodobania niesamowicie mnie ona podkręciła, choć zdaję sobie sprawę, iż kontekst sytuacyjny był wysoce patologiczny.

                            Skomentuj

                            • outgoing
                              Perwers
                              • Apr 2009
                              • 807

                              #44
                              @ spacemonkey urzekłaś mnie tą opowieścią. To akurat jedna z rzeczy w seksie na które chętnie bym popatrzył.
                              The problem with dating dream girls is that they have a tendency to become real.

                              Skomentuj

                              • spacemonkey
                                Świntuszek
                                • Nov 2009
                                • 88

                                #45
                                A to ciekawe, bo gdy miałyśmy obserwatorów, to spodobało im się to do tego stopnia, iż nie mieli wcale ochoty przerywać tej kontemplacji. Siedzieli tak, masturbowali się i nie spieszno im było włączyć się w akcję

                                Skomentuj

                                Working...