Auć... czyli śmieszne wpadki, wypadki lub kontuzje podczas seksu

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • mateuss
    Świętoszek
    • Mar 2009
    • 15

    Auć... czyli śmieszne wpadki, wypadki lub kontuzje podczas seksu

    Czy zdarzyły Wam się jakieś śmieszne wypadki lub kontuzje podczas uprawiania seksu? Jakby nie było wiele pozycji sprzyja tego typu konsekwencjom
    Last edited by Kalilah; 05-07-19, 09:47.
    Nawet najgorszy orgazm jest lepszy
    niż, wąchanie najpiękniejszej róży czy oglądanie najwspanialszego zachodu słońca...
  • Misiunia3
    Erotoman
    • Feb 2009
    • 462

    #2
    Mnie sie tarfiło tłuc głowa o sufit ale to normalne jak sie człowiek bzyka w aucie na jezdzca, z jakis innych wpadek to raczej nic nie przychodzi mi do głowy.
    Grzesznica...

    Skomentuj

    • Marsjan
      Świntuszek
      • Feb 2009
      • 69

      #3
      ech żadnej wpadki jeszcze nie miałem i bogu dziękować ale na serio to parę razy zdarzyło mi sie zlecieć z łóżka podczas gry wstępnej gdy tarzaliśmy się z ukochaną w łóżku inna już bardziej drastyczna sytuacja to była pozycja na jeźdźca partnerka postanowiła się niebywale odchylić do tyłu i okazało sie że ona może niestety mój penis nie ale na szczęście się nie złamał

      Skomentuj

      • evika
        Perwers
        • Nov 2006
        • 1083

        #4
        Kiedys mój luby przywalił solidnie moja głowa o ścianę.

        Skomentuj

        • Shaikura
          Seksualnie Niewyżyty
          • Oct 2005
          • 200

          #5
          U mnie glowa o sciane, glowa o glowe, zlatywanie z lozka, zebami o zeby, przygryzione wargi, polamane paznokcie Standard no
          Nie byłam, nie jestem i nie bede grzeczna

          Skomentuj

          • Bujda
            Erotoman
            • Feb 2009
            • 725

            #6
            lądowanie na podłodze, uszkodzony szyberdach w aucie, mnóstwo siniaków.
            Komm doch bitte, bitte, bitte, noch ein bisschen näher…

            Skomentuj

            • blanka
              Świętoszek
              • Mar 2009
              • 25

              #7
              Często ... gęsto obdarte aż do krwi plecy , łokcie , kolana a to tylko dlatego , że spadając z łóżka na dywan i nie zważając na to gdzie jesteśmy ot .... dajemy się ponieść szaleństwu po całym pokoju . Jakiś czas temu rozwaliliśmy cała kabinę prysznicową , całe szczęście , że te drzwi były plastikowe a nie szklane ... hahha ..... okazało się , że za ciasno tam było dla dwóch osób .... hahaha.... więc zrobiliśmy sobie wolną przestrzeń .....

              Skomentuj

              • Shaikura
                Seksualnie Niewyżyty
                • Oct 2005
                • 200

                #8
                A mi sie wlasnie przypomnialo jak wykladzina potrafi zedrzec kolana. wiec Panie, uwazajcie, te wykladziny to takie niepozorne.
                Nie byłam, nie jestem i nie bede grzeczna

                Skomentuj

                • bi.girl
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Feb 2009
                  • 380

                  #9
                  my jeszcze nie próbowaliśmy za bardzo, ale jak patrzę na te pozycje niektóre, to zastanawiam się jak w ogóle można się tak "ułożyć"
                  but if you gimme your love, you won't regret it.
                  now gimme your touch, you won't forget it.

                  Skomentuj

                  • Gurgun
                    Erotoman
                    • Feb 2009
                    • 707

                    #10
                    Raz podczas zabaw mało partnerce kolanem zębów nie wybiłem Niedługo później też oberwałem porządnie, ale już nie pamiętam w co. Wszystkie zdarzenia nie były bron Boże celowe
                    Gurgun - jaki jest każdy widzi

                    Skomentuj

                    • oczak
                      Erotoman
                      • May 2007
                      • 377

                      #11
                      U mnie była tylko mokra ściania, gdy chciałem pomoczyć moim mleczkiem cycuszki mojej dziewczyny. To były czasy...
                      oczak :::: Pragnę życia seksualnego, którego zostałem pozbawiony.
                      --------------------------------------------------------------------------------------------------
                      Erotoman aktywny na forum od połowy 2008 roku.

                      Skomentuj

                      • usull
                        Świętoszek
                        • Feb 2009
                        • 17

                        #12
                        mi się zdarzyło dostać skurcz w łydce podczas miłosnych igraszek, śmichu było co niemiara

                        Skomentuj

                        • Misiunia3
                          Erotoman
                          • Feb 2009
                          • 462

                          #13
                          A ja raz dostałam łokciem w twarz, myslałam, ze zatłuke. Zdarzały sie tez uderzenia typu ząbki-ząbki. Połamane paznokcie to standard.

                          bi.girl czasem pozycje bywaja akrobatyczne ale mozliwe do wykonania, czesto bywa tez tak, przynajmniej w moim wypadku, ze podczas najprostszych pozycji/ułożen cos sobie robie (zostaje "uszkodzona") albo partner.
                          Grzesznica...

                          Skomentuj

                          • mateuss
                            Świętoszek
                            • Mar 2009
                            • 15

                            #14
                            ale podchodzenie do akrobatycznych pozycji bez wcześniejszego treningu rzadko kończy się powodzeniem
                            Nawet najgorszy orgazm jest lepszy
                            niż, wąchanie najpiękniejszej róży czy oglądanie najwspanialszego zachodu słońca...

                            Skomentuj

                            • Misiunia3
                              Erotoman
                              • Feb 2009
                              • 462

                              #15
                              Pragne zauwazyć, ze ja mam obrazenia nawet podczas najprostszych pozycji. Podczas głupiego jezdzca prawie pozbyłam sie zebów. Wychodze z założenia, ze nawet najprostsze pozycje bywają bolesne nie mniej niz jakies dzikie wygibasy.
                              Grzesznica...

                              Skomentuj

                              Working...