W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Autobus, tłum - ocieranie się, dotyk w miejscach intymnych...

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dirtyhary2
    Świętoszek
    • Jan 2007
    • 5

    Autobus, tłum - ocieranie się, dotyk w miejscach intymnych...

    Xxxxxxx
    0statnio edytowany przez dirtyhary2; 08-05-18, 13:21.
  • mistique
    Seksualnie Niewyżyty
    • Dec 2005
    • 249

    #2
    Kurcze, mam taką fantazję, ale pozostanie to jednak w sferze marzeń, nie będę przecież molestować obcych ludzi. Szczególnie winda działa tak na moją wyobraźnię.

    Skomentuj

    • tymbark9
      Ocieracz
      • May 2007
      • 128

      #3
      hehe przytocze cos jesli chodzi o winde.. lekki off topic

      bylem ostatnio w centrum handlowym gdzie wszedzie byly kamery..jedziemy winda ja i kumpel i wsiada nagle jakas dziewczyna ostro skapo ubrana..nagle powiedzialem do kumpla ,,zobacz dziwne ze tutaj kamer nie ma"...dziewczyna spanikowala chyba ze chce ja zgwalcic szybko odsunela sie do drzwi i palcem pokazala na kamere mowiac z zaklopotaniem ze tam jest..smieszny widok
      "Nadzieja to cierpliwość czekania na to,
      że spełnią się wszystkie pragnienia....."

      Skomentuj

      • Xena
        Seksualnie Niewyżyty
        • Apr 2005
        • 338

        #4
        Tylko jacys zboczency ocieraja sie w autobusie....no i kieszonkowcy
        "I am still learning"-Michelangelo's motto,1560,at age 85.

        Skomentuj

        • monia:P
          Seksualnie Niewyżyty
          • Feb 2007
          • 287

          #5
          ja kiedys jak jechalam autobusem w tloku mialam dosc dziwna sytuacje. stal za mna chlopak co chwile mnie zaczepial i probowal zagadac. Bylo lato a ja bylam w spodniczce, i bluzce na ramiaczkach. widac bylo ze chlopak byl silnie podniecony. i nagle autobus zachamowal gwaltownie skrecil a ja polecialam na niego chlopak chcial mnie zlapac za biodra zebym nie upadla ale jakos bardziej z przodu i nizej mu wyszlo pozniej widzialam ze jesgo penis juz calkiem stal
          'Nie ważne ile jest się razem...
          Ważne jak piękne są to chwile...'

          szczęśliwa z moim Kochanym

          Skomentuj

          • AlinaK
            Seksualnie Niewyżyty
            • Apr 2007
            • 229

            #6
            Fantazje fantazjami, ale nie odważyła bym się.

            Skomentuj

            • bueh
              Świntuszek
              • May 2007
              • 63

              #7
              Z obcą dziewczyną taka sytuacja mi się nie zdarzyła, ale z moją tak. Autobus właściwie co chwila hamował, ale w pewnym momencie zahamował tak gwałtownie, że przez chwilę nie wiedziałem, co robię z ręką na jej piersi
              Trochę niepokornie

              Skomentuj

              • lawlessness
                Erotoman
                • Aug 2006
                • 504

                #8
                Tłok mnie strasznie stresuje, zaczynam się trząść i płakać, więc może obok mnie stać sam Wentworth Miller a i tak prządzej go kopnęi niż go pomiziam po jajkach.
                Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne, albo powoduje tycie.

                Skomentuj

                • goorusia
                  Ocieracz
                  • Nov 2006
                  • 173

                  #9
                  Tłumu w autobusach i tramwajach czy metrze nie znoszę! I gdyby jakiś obcy facet mnie tylko dotknął pewnie zaczełabym drzeć twarz bo jestem dość krzykliwa. A najgorzej nie lubię jak jakieś "syfy" się o mnie ocierają, bleee.
                  Szczęściem jednego człowieka jest drugi człowiek....

                  Skomentuj

                  • Czarek
                    Świętoszek
                    • Feb 2006
                    • 23

                    #10
                    nie przepadam za tłumem w środkach komunikacji publicznej. sam fakt wpadnięcia/dotykatnia intymnych miejsc pasażerów może być miły. tylko ze to sie zdarza naprawde żadko. prędzej napotkamy pasażerów ze spoconymi pachami i to akurat na wysokości naszej twarzy
                    Człowiek na poziomie powinien trzymać się w pionie

                    Skomentuj

                    • gucio5tys
                      Perwers
                      • Dec 2005
                      • 1075

                      #11
                      Czarek, RZadko..
                      Czytają moją sygnaturę.
                      Alkohol - typowy rozluźniacz języka
                      "Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba." Janusz Korwin-Mikke
                      Przeglądarka internetowa ze słownikiem ortograficznym!!

                      Skomentuj

                      • Zakochany
                        Świętoszek
                        • May 2007
                        • 1

                        #12
                        No to ja chyba jakiś straszny zboczuch byłem!!!

                        Bo kiedys, no parę ładncyh laaaat temu, jak byłem dojrzewającym nastolatkiem, buzującym wulkanem niezaspokojonego ciała, to...
                        miałem taką fazę, że tak robiłem...

                        Trwało to trochę czasu.
                        Po prostu jezdizłem autobusami i szukałem kobiet, dziewczyn wzrokiem, i ustawiałem się tak przy nich, ze ...jak zaczynał robić się tłok... to przblizałem się, i przblizalem... I lubiłem czuć ten dreszczyk emocjii i podniecenia...
                        To było mojego rdzaju podniecenie... za kazdym razem gdy nadjeżdzał autobus, a był tłok.... to...

                        Ale na szczęście przeszło mi ... po paru latach znalazłem moje Słonko i teraz mam w normalnym, intymnym miejscu pach pach

                        Skomentuj

                        • koth
                          Świętoszek
                          • Sep 2006
                          • 7

                          #13
                          KIedyś w naprawde zatłoczonym autousie stała przedemną dość niska dziewczyna , która z bidą dosięgała do uchwytów do trzymania na tych górnych rurkach w autobusie, a w takim tłumie chętnych do "sprywatyzowania" uchwytu było wielu i tak się też stało, więc jedyną podporą dla owej dziewczyną stałem się ja oparła się o mnie na tyle idealnie czyli noga w nogę i tłów w twłów aż bałem się, że zauważy że mi się to spodobało
                          Niestety na następnym przystanku wysiadała ale wysiadając rzuciła uśmieszkiem w moją stronę... nigdy więcej jej nie spotkałem.
                          Ogólnie na tyle nie lubie tłumów , że zagłuszają moje sprośne myśli

                          Skomentuj

                          • anduk
                            Koci administrator
                            • Jan 2007
                            • 3900

                            #14
                            Napisał dirtyhary2
                            Jedziecie autobusem, tramwajem - panuje ścisk, duży tłok
                            dlatego planuje kupic swój własny samochod z dwojga złego wole stać w korku niż w ścisku

                            nikogo w autobusie nie obmacuje bo szanuje prywatność innych osób, które może by nie chciały żeby je ktoś obcy dotykał o mnie tez nikt się nie ociera w autobusie... jedyne co mnie spotkało to miłe uśmiechy kilku pań co jakiś czas

                            a jak się ktoś dobrze trzyma to nie trzeba się ocierać i dotykać miejsc intymnych sąsiadek obok
                            If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

                            Skomentuj

                            • evika
                              Perwers
                              • Nov 2006
                              • 1083

                              #15
                              Kiedys doświadczyłam czegos takiego..brrr.......nieprzyjemne wspomnienie. Miałam krótka spódniczke, i facet tak manewrował,zeby włozyc mi dłoń miedzy nogi.

                              Skomentuj

                              Working...