,,Wyrwanie" kobiety na dużego penisa

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • sinusoida
    Seksualnie Niewyżyty
    • Jun 2013
    • 241

    #61
    akurat.

    to tak jakby facet olewał jak wygląda całe ciało kobiety, czy mu się podobają jej piersi, tyłek, twarz a czekał tylko, aż mu panna powie jak ciasną ma cipkę. czy myślicie o tym w ogóle przed?

    tak samo większość doświadczonych kobiet ma w nosie ile cm ma interes - ważne jest jakim kochankiem jest facet, czy jest umiejętny, namiętny, czy ma zadbane ciało.

    Skomentuj

    • Nolaan

      #62
      Z naciskiem na to ostatnie
      Sorry, nie mogłem sobie darować

      A co do postu autorki to albo się nie zna na temacie albo trolluje, skoro uważa że tak robią te posunięte w leciech. Z moich obserwacji wynika że na rozmiar lecą właśnie siksy bez krzty ogarnięcia.

      Skomentuj

      • nienastolatek
        Seksualnie Niewyżyty
        • Mar 2013
        • 334

        #63
        no w sumie na teksty na dużego penisa wyrywałem 16 - 17 latki jak byłem młodszy

        Skomentuj

        • olamak
          Świętoszek
          • May 2013
          • 16

          #64
          Napisał Nolaan
          Z naciskiem na to ostatnie
          Sorry, nie mogłem sobie darować

          A co do postu autorki to albo się nie zna na temacie albo trolluje, skoro uważa że tak robią te posunięte w leciech. Z moich obserwacji wynika że na rozmiar lecą właśnie siksy bez krzty ogarnięcia.
          jest coś takiego, jak ogólna opinia, luźne przemyślenie.

          Skomentuj

          • Nolaan

            #65
            Wybacz szefowo, ale taka opinia wedle opinii przeze mnie rozeznanych to kit, bujda i picum na wodum.
            Znaczy nie żeby nie było na świecie egzemplarzy ją potwierdzających, nie takie kwiatki się widziało. Ale na mój gust właśnie opinia ogółu zaświadcza coś wręcz przeciwnego niż Ty uważasz że uważa.

            Skomentuj

            • olamak
              Świętoszek
              • May 2013
              • 16

              #66
              Napisał Nolaan
              Wybacz szefowo, ale taka opinia wedle opinii przeze mnie rozeznanych to kit, bujda i picum na wodum.
              Znaczy nie żeby nie było na świecie egzemplarzy ją potwierdzających, nie takie kwiatki się widziało. Ale na mój gust właśnie opinia ogółu zaświadcza coś wręcz przeciwnego niż Ty uważasz że uważa.
              może i tak być...szefie...

              Skomentuj

              • Nolaan

                #67
                No pliz, tylko nie czepiaj się słówek

                Skomentuj

                • Qwertyu00
                  Świętoszek
                  • Oct 2014
                  • 3

                  #68
                  Nigdy nie robiłem tego tak prostacko jak w temacie, ale... Nawet nie wyobrażacie sobie jakie zainteresowanie budzi w kobietach (tzn. panie pewnie dobrze o tym wiedzą, ale faceci mogą nie wiedzieć) widok dużego penisa przez spodnie. Gapią się nieraz bezczelnie. Mam tak od gimnazjum. Kiedyś mnie to irytowało, ale potem, hehe, dowiedziałem się, że to atut i zacząłem go wykorzystywać nosząc lekko obcisłe spodnie (ale nie żadne ******kie rurki, tylko jeansy). Nie zawsze chodzi o podryw, po prostu bawią mnie te szepty i śmiechy.
                  Ale wracając do tematu, to na wszelki wypadek mam na fonie zdjęcie mojego przyrodzenia w porównaniu z szerokością puszki piwa, na którym to pierwsze wypada całkiem korzystnie.
                  Last edited by Qwertyu00; 31-10-14, 18:44.

                  Skomentuj

                  • Siarczan_Potasu
                    Seksualnie Niewyżyty
                    • Sep 2014
                    • 330

                    #69
                    Qwertyu00 kłamiesz.

                    Dziewczyny z BT powiedziały, że wielkość nie ma znaczenia.

                    PS Oczywiście, że kłamały.

                    Skomentuj

                    • Qwertyu00
                      Świętoszek
                      • Oct 2014
                      • 3

                      #70
                      Co to jest te BT?

                      Anyway... Oczywiście, że kłamały.

                      Skomentuj

                      • znowuzapilem
                        SeksMistrz
                        • Nov 2010
                        • 3555

                        #71
                        Bo widzisz tak to w życiu jest. Jedni od Pana Boga dostali kutasy jak puszki coca coli inni zaś dostali bystrość a jeszcze inni pewnie coś innego
                        Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

                        Skomentuj

                        • dyzio85
                          Świętoszek
                          • Jun 2007
                          • 1

                          #72
                          u mnie było odwrotnie 2 razy dziewczyny chciały sie ze mna spotkac by zobaczyc jak to jest z duzym, jedna zazyczyla sobie sesje zdjeciowa z moim robaczkiem

                          Skomentuj

                          • brunecia

                            #73
                            Boooże chyba bym się przewróciła ze śmiechu, jak by facet rzucił mi tekstem o swoim wielkim wacku. Wole jednak facetów którzy mało mówią, a działają

                            Skomentuj

                            • niepozorny
                              Świętoszek
                              • Aug 2014
                              • 44

                              #74
                              Czułbym się z góry na przegranej pozycji gdybym tak zrobił, już nie mówię o innych negatywnych odczuciach.

                              Jakby mnie dziewczyna wyrywala na biust to by guzik dostała :-P Lubie rozczarowac kobiety które myślą że cycki i cipki rządzą :-D poza tym od razu odkrywa "to" co chciałbym sam odkryć tak samo w druga stronę - fajnie jest zobaczyć jak zareaguje na niego widząc pierwszy raz, ale kurde nie tak z automatu hop siup i juz, masz patrz :-D
                              Grzeszna natura, otoczona dobrymi manierami

                              Skomentuj

                              • analityk
                                Ocieracz
                                • Jul 2011
                                • 188

                                #75
                                Napisał olamak
                                Co myślicie o sytuacji gdy facet próbuje zaciągnąć kobietę na seks używając argumentu dużego penisa?

                                Byłam na takiej kameralnej imprezie. Rozmawiam z pewnym facetem. Był jednak konkrety i wyraźnie zmierzał do tematu seksu. Nagle konkretnie walnął, że oferuje mi seks i ma wielkiego kutasa. Po czym obejrzał się dookoła i wykorzystując,że nie było nikogo ściągnął spodnie i wyskoczył jego olbrzym

                                Przyznam ,że byłam zaskoczona, niemniej olbrzym robił wrażenie
                                i jak było ?

                                Skomentuj

                                Working...