Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Fantazje erotyczne
Zobacz wyniki ankiety: Jaki jest Twój stosunek do opowiadań erotycznych o tematyce "matka-syn"?
Nie interesują mnie opowiadania erotyczne w ogóle. 11 4,31%
Nie interesują mnie opowiadania erotyczne o tematyce "matka - syn". 55 21,57%
Lubię opowiadania erotyczne "matka-syn", ale absolutnie nie mam pociągu seksualnego do własnej matki 162 63,53%
Lubię opowiadania erotyczne "matka-syn", bo czuję seksualny pociąg do własnej matki. 27 10,59%
Głosujących: 255. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Link do wątku Wygląd
Old 25-01-06, 11:54   #1
e-rotmantic
Perwers
 
Zarejestrowany: Jun 2005
Miasto: Gdańsk
Postów: 1 556

Płeć: Mezczyzna
Fantazje typu "matka - syn"
Wśród rozmaitej maści opowiadań erotycznych jednym z dość mocno dominujących tematów jest kontakt seksualny między matką a synem. Da się to również zauważyć na BT. Zastanawia mnie, co takiego mają w sobie te opowiadania. Odrzuca mnie myśl mojego kontaktu z moją matką. Co innego jednak, gdy czytam opowiadanie o takiej tematyce. Tego rodzaju wątek nawet mnie wciąga, ale absolutnie nie odnoszę go do mojej osoby. I zastanawia mnie, jak do tego podchodzą inni faceci. Czy to, że ktoś lubi opowiadania o takiej tematyce, oznacza, że dana osoba czuje seksualny pociąg do własnej matki, marzy o kontakcie z nią, czy to upodobanie jest podobne jak u mnie, bez odnoszenia do własnej osoby, ale podniecające, ponieważ zakazane? A jak to wygląda w przypadku autora takiego opowiadania?
e-rotmantic jest offline   Reply With Quote
Old 25-01-06, 12:56   #2
MyszkaZ
Erotoman
 
Zarejestrowany: Dec 2005
Miasto: Dublin
Postów: 535

Płeć: Kobieta
Zerknij w forum Problemy seksualne watek "Poranne klopoty", tam dzieki Monuli mamy spojrzenie na ten problem w oczach matki.

Ja powiem tylko tyle, ze nie bede pisac o takich odczuciach matki do syna, bo sama matka nie jestem i nie bede sie wypowiadac.
Ale moge zapewnic z cala pewnoscia, ze nie chcialabym zeby moj ojciec patrzyl na mnie w ten sposob i czul do mnie pociag seksualny, i nie wyobrazam sobie zeby moj facet spojrzal tak kiedykolwiek na nasza corke...

Mysle ze moj brat tez poczul by sie dziwnie, gdyby moja mam miala fantazje erotyczne na jego temat.

W ogole dla mnie to jest cos, co nie powinno miec miejsca, i w zadnym przypadku mnie nie kreci. Sa pewne granice.
__________________
Even though she seems so high
He knows that she can't fly
and when she falls out of the sky
He'll be standing by
MyszkaZ jest offline   Reply With Quote
Old 25-01-06, 13:01   #3
Redchemist
Erotoman
 
Zarejestrowany: Jul 2005
Miasto: miasto pow. 1 mln mieszkańców:)
Postów: 396

Płeć: Mezczyzna
Gremialnie uznacie mnie teraz za z****, ale mając 12-13 lat...podglądałem matkę gdy się myła prze dziurkę w drzwiach Aż wstyd się przyznać
__________________
Varium et mutabile semper femina
Redchemist jest offline   Reply With Quote
Old 25-01-06, 13:52   #4
e-rotmantic
Perwers
 
Zarejestrowany: Jun 2005
Miasto: Gdańsk
Postów: 1 556

Płeć: Mezczyzna
Cytat:
Napisał MyszkaZ
Zerknij w forum Problemy seksualne watek "Poranne klopoty", tam dzieki Monuli mamy spojrzenie na ten problem w oczach matki.
Ależ ja właśnie pod wpływem wątku Monuli napisałem niniejszy. Tylko mi chodzi bardziej o spojrzenie facetów na tę kwestię.
e-rotmantic jest offline   Reply With Quote
Old 25-01-06, 14:30   #5
MyszkaZ
Erotoman
 
Zarejestrowany: Dec 2005
Miasto: Dublin
Postów: 535

Płeć: Kobieta
Hehe, a skad ja biedna myszka moglam to wiedziec?
I tak jeszcze tylko dodam, ze jest duza roznica pomiedzy zainteresowaniem cialem jako takim, w aspekcie zwiazanym bardziej z budowa, anatomia, innoscia ciala kobiecego od meskiego, a czysta fascynacja seksualna, popedem.
Dla mnie podejrzenie mamy pod prysznicem to fascynacja, ciekawosc. Co innego marzyc o tym, zeby uprawiac z nia seks, dotykac jej, piescic.
__________________
Even though she seems so high
He knows that she can't fly
and when she falls out of the sky
He'll be standing by
MyszkaZ jest offline   Reply With Quote
Old 25-01-06, 15:41   #6
manus dei
Erotoman
 
Zarejestrowany: Feb 2005
Postów: 420

Płeć: Mezczyzna
No tak takie to chore... zanim zaczniecie ganić i potępiać dowiedzcie się czegoś na temat kompleksu Edypa i kompleksu Elektry.
__________________
"Próżnoś repliki się spodziewał. Nie dam Ci prztyczka ani klapsa. Nie powiem nawet pies Cię je..ł bo to mezalians byłby dla psa."
manus dei jest offline   Reply With Quote
Old 25-01-06, 16:10   #7
MyszkaZ
Erotoman
 
Zarejestrowany: Dec 2005
Miasto: Dublin
Postów: 535

Płeć: Kobieta
Wiem duzo na ten temat, wynika to z mojego wczesniejszego zainteresowania psychologia. Ale nie bede sie podczas wyrazania subiektywnej opinii podpierala faktami ksiazkowymi Pisze o tym, co czuje, a nie o tym, co wyczytalam.
Nikt nie gani: pytanie=odpowiedz.
__________________
Even though she seems so high
He knows that she can't fly
and when she falls out of the sky
He'll be standing by
MyszkaZ jest offline   Reply With Quote
Old 25-01-06, 18:23   #8
manus dei
Erotoman
 
Zarejestrowany: Feb 2005
Postów: 420

Płeć: Mezczyzna
MyszkaZ subiektywna opinia zawsze ma się nijak do faktów, subiektywność jest domeną moherowych beretów w ostatnich czasach. No i moje stwierdzenie odnosiło się do ogółu, a zwłaszcza tych najbardziej zgorszonych, że zanim zaczną oceniać i gwałtownie zaprzeczać to powinni zapoznać się z prawdą.
__________________
"Próżnoś repliki się spodziewał. Nie dam Ci prztyczka ani klapsa. Nie powiem nawet pies Cię je..ł bo to mezalians byłby dla psa."
manus dei jest offline   Reply With Quote
Old 25-01-06, 20:05   #9
Rojza Genendel

Pani od biologii
 
Zarejestrowany: May 2005
Miasto: Szyję buty i zabijam smoki :-)
Postów: 7 704

Płeć: Kobieta
Lubię je, o ile są dobrze napisane. Nie mam nic przeciwko.
__________________
Obecnie funkcjonuje na ateista.pl
Rojza Genendel jest offline   Reply With Quote
Old 25-01-06, 20:20   #10
tjeN
Seksualnie Niewyżyty
 
Zarejestrowany: Jul 2005
Miasto: Animal Planet
Postów: 201

Płeć: Mezczyzna
W takich opowiadaniach podniecający jest fakt dojżałej i doświadczonej kobiety a nie fakt że to matka. Czy w jakimkolwiek opowiadaniu wyobrażaliście siebie uprawiąjącego sex z kimś z rodziny? Bo ja nie a troche tego się naczytałem. Niewiem wogule coma piernik do wiatraka. Opowiadania jest o "jakiejs" matce i o "jakimś" syniu a nie o mnie i mojej matce więc w czym problem?
tjeN jest offline   Reply With Quote
Old 25-01-06, 22:07   #11
Monula
Ocieracz
 
Zarejestrowany: Dec 2005
Postów: 154
Jestem zaskoczona że ktos czerpie inspiracje z mojego tematu i pisze nowy.
To co ja opisywałam,to zwykła ciekawość,która została zaspokojona.I już.Nie mam zadnych fantazji tego typu.

W wieku 11-12 lat,podobnie jak Redechmist,byłam bardzo ciekawska,i widok mojego taty tez bardzo mnie ciekawił.a nie było w tym nic,poza naturalnym odruchem ciekawosci.
Monula jest offline   Reply With Quote
Old 25-01-06, 22:30   #12
Bender
Administrator
 
Zarejestrowany: Feb 2005
Miasto: New New York
Postów: 3 026

Płeć: Mezczyzna
Cytat:
Napisał rojze
Lubię je, o ile są dobrze napisane. Nie mam nic przeciwko.
Nic dodac, nic ujac... ale rodzicie i proba wyobrazenia ich sobie w sypialni jest dla mnie traumatyczna
__________________
Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
Billy Crystal
Bender jest offline   Reply With Quote
Old 25-01-06, 23:33   #13
YoungStallion
Perwers
 
Zarejestrowany: Jul 2005
Miasto: na południu
Postów: 1 184

Płeć: Mezczyzna
Podpisuje sie pod Rojze i Benderem. Czyta sie fajnie ale ciągot do rodziny nie mam zadnych.
Rownie dobrze moglyby to byc opowiadania o jakiejkolwiek dojrzałej kobiecie i mlodszym od niej sporo gościu
YoungStallion jest offline   Reply With Quote
Old 25-01-06, 23:56   #14
Enea
Perwers
 
Zarejestrowany: Dec 2005
Miasto: =)
Postów: 1 010

Płeć: Kobieta
nie lubie, nie podoba mi sie
Enea jest offline   Reply With Quote
Old 26-01-06, 08:53   #15
e-rotmantic
Perwers
 
Zarejestrowany: Jun 2005
Miasto: Gdańsk
Postów: 1 556

Płeć: Mezczyzna
Cytat:
Napisał manus dei
No tak takie to chore... zanim zaczniecie ganić i potępiać dowiedzcie się czegoś na temat kompleksu Edypa i kompleksu Elektry.
Kompleks Edypa w rozumieniu współczesnej psychologii nie ma nic wspólnego z pociągiem seksualnym syna do matki, a kompleks Elektry nic wspólnego z pociągiem seksualnym córki do ojca. Przynajmniej w moim przypadku nic takiego nie miało miejsca, chociaż psycholog stwierdził u mnie kompleks Edypa, jak miałem 21 lat(!)

Obydwa kompleksy, przynajmniej według Freuda, ale i nie tylko, przechodzi każdy z nas we wczesnym dzieciństwie, i nie polegają one bynajmniej na fizycznym pożądaniu jednego z rodziców. Dziecko jest po prostu zazdrosne o rodzica przeciwnej płci w sensie MENTALNYM. Prawidłową koleją rozwoju dziecka jest, aby około 5., 6. roku życia, w wyniku lepszego rozumienia porządku rzeczy na tym świecie, zupełnie zapomniało (tak jak zapomina się sny) i zaniechało takich nieprawidłowych emocji. Ów "zapomnienie" nie jest oczywiście całkowite. Cały kompleks zostaje zepchnięty do podświadomości. "Porażkę" z dzieciństwa "odbijamy" sobie w życiu dorosłym, kiedy to bezwiednie, podświadomie właśnie, szukamy partnera płci przeciwnej, który jest w miarę możliwości podobny do rodzica płci przeciwnej. Stąd też Freud miał niemal "obsesję" na punkcie tych dwóch kompleksów, gdyż twierdził on, że to one ustalają bieg życia jednostki, a skoro jednostki, to wszystkich ludzi, a więc mówiąc krótko, rządzą światem.

Natomiast kompleks Edypa / Elektry jako schorzenie psychiczne ma miejsce wtedy, gdy "porażka" poniesiona w dzieciństwie zamiast zmobilizować do "walki" o partnera w życiu dorosłym, powoduje totalne zamknięcie w sobie i strach. W efekcie objawia się to dużymi problemami i strachem w kontakcie z płcią przeciwną. Taka osoba cierpi samotność. W jej rozumieniu jest samotna, ponieważ jest nieśmiała lub wstydliwa. A prawda leży ukryta głęboko w podświadomości, która panicznie boi się odrzucenia, "porażki" podobnej do tej z dzieciństwa, kiedy to dziecko zostało "odrzucone" przez rodzica płci przeciwnej.

Tylko żebym nie został źle zrozumiany. Kompleks Edypa / Elektry jest tylko jednym z wielu możliwych powodów problemów w kontaktach z płcią przeciwną. A czy jest nim faktycznie, to może chyba stwierdzić jedynie psycholog.

To tak pokrótce o rzeczonych kompleksach dla rozjaśnienia sprawy. Mam nadzieję, że nie zanudziłem.



Cytat:
Napisał tjeN
W takich opowiadaniach podniecający jest fakt dojżałej i doświadczonej kobiety a nie fakt że to matka. Czy w jakimkolwiek opowiadaniu wyobrażaliście siebie uprawiąjącego sex z kimś z rodziny? Bo ja nie a troche tego się naczytałem. Niewiem wogule coma piernik do wiatraka. Opowiadania jest o "jakiejs" matce i o "jakimś" syniu a nie o mnie i mojej matce więc w czym problem?
tjeN, no właśnie dotknąłeś sedna sprawy. Piernik do wiatraka jednak coś ma. Dlaczego zestawia się w tych opowiadaniach matkę z synem zamiast chłopaka z matką jego kolegi na przykład? W tym drugim przypadku przecież też mamy dojrzałą i doświadczoną kobietę. Dlaczego autor opowiadania robi akurat takie "niemoralne", kazirodcze zestawienie, skoro nikt z czytających ani pewnie on sam nie odnosi takiej fantazji do samego siebie? Mnie osobiście zawsze podnieca tylko to, na co sam miałbym, przynajmniej hipotetycznie, ochotę, a opowiadania "matka - syn" są tutaj ciekawym wyjątkiem, który chcę w tym wątku, z Waszą pomocą, jakoś wyjaśnić.


Cytat:
Napisał Monula
Jestem zaskoczona że ktos czerpie inspiracje z mojego tematu i pisze nowy.
To co ja opisywałam,to zwykła ciekawość,która została zaspokojona.I już.Nie mam zadnych fantazji tego typu.
Monula, Twój wątek był jedynie kroplą, która przelała kielich. Już wcześniej chciałem postawić na forum ten temat, tylko jakoś zapomniałem. Gdy przeczytałem Twój wątek i wypowiedzi pod nim, to przypomniałem sobie o sprawie i stworzyłem niniejszy. A prawdziwą inspiracją były liczne na tym forum, i nie tylko, kazirodcze opowiadania erotyczne.

Ostatnio edytowany przez e-rotmantic; 26-01-06 at 09:22.
e-rotmantic jest offline   Reply With Quote
Old 26-01-06, 09:37   #16
manus dei
Erotoman
 
Zarejestrowany: Feb 2005
Postów: 420

Płeć: Mezczyzna
E-romantic no właśnie ni chu chu... kompleks Edypa/Elektry to również fascynacja jednym z rodziców oraz pewien rodzaj pożądania fizycznego. Jest nawet takie powiedzenie... kobiety wybierają mężczyzn podobnych do swoich ojców No i na Freudzie się nie kończy, chociaż od niego właściwie oba te kompleksy wyszły w formie naukowej bo znane ludziom były już od wieków.
__________________
"Próżnoś repliki się spodziewał. Nie dam Ci prztyczka ani klapsa. Nie powiem nawet pies Cię je..ł bo to mezalians byłby dla psa."
manus dei jest offline   Reply With Quote
Old 26-01-06, 09:49   #17
e-rotmantic
Perwers
 
Zarejestrowany: Jun 2005
Miasto: Gdańsk
Postów: 1 556

Płeć: Mezczyzna
Cytat:
Napisał manus dei
kompleks Edypa/Elektry to również fascynacja jednym z rodziców oraz pewien rodzaj pożądania fizycznego. Jest nawet takie powiedzenie... kobiety wybierają mężczyzn podobnych do swoich ojców No i na Freudzie się nie kończy, chociaż od niego właściwie oba te kompleksy wyszły w formie naukowej bo znane ludziom były już od wieków.
Kompleks Edypa [...] Ma to być powszechne zjawisko wśród dzieci między 4 a 6 rokiem życia (faza falliczna rozwoju psychoseksualnego), polegające na pragnieniu seksualnego związku z rodzicem płci przeciwnej, przy jednoczesnej chęci pozbycia się rodzica tej samej płci, jako rywala seksualnego.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Kompleks_Edypa

Czyli obaj mamy rację. Nawet w encyklopedii używa się sformułowania ma to być, co wcale nie oznacza, że jest. Bo jak 4-6-letnie dziecko może mieć pragnienia seksualne??(!) W głowie mi się to nie mieści i dlatego opisałem cały problem od bardziej życiowej strony, czyli łącząc teorię z własnym doświadczeniem.

A co do tego, że kobiety wybierają mężczyzn podobnych do swoich ojców, to przecież o tym też napisałem. Analogicznie jest w przypadku mężczyzn, który wybierają kobiety podobne do swoich matek.
Ja od bardzo dawna zaklinałem się, przysięgałem sobie, że moja partnerka życiowa nie może być ani nie będzie ani trochę podobna do mojej matki. Nie wygląd, nie inteligencja, żadna cecha nie była dla mnie tak ważna w dziewczynie jak to, żeby nie była podobna do mojej matki. No i jak już się związałem na bardzo poważnie, byłem święcie przekonany, że moje Kochanie ów najważniejsze kryterium spełnia. Niestety, okazało się, że wyrzekała się żaba błota. Z dnia na dzień odkrywam tyle podobieństw, niemal kopię mojej matki w mojej Dziewczynie, że napawa mnie to coraz większą frustracją i przerażeniem! Na własnej skórze odczułem, że Freud miał trochę racji... Ten kompleks to cholernie silne paskudztwo.

Ostatnio edytowany przez e-rotmantic; 26-01-06 at 09:57.
e-rotmantic jest offline   Reply With Quote
Old 06-02-06, 20:04   #18
Koloblicin
Ocieracz
 
Zarejestrowany: Feb 2006
Miasto: Stolica
Postów: 136

Płeć: Mezczyzna
Zgłaszam przeciw, nie potrafiłbym z czymś takim normalnie żyć. Są pewne granice, także w sferze seksualności (nie patrząc już nawet na religię).
__________________
"Mój mózg, to mój drugi ulubiony organ" (Woody Allen)
Koloblicin jest offline   Reply With Quote
Old 03-03-06, 09:52   #19
Księciunio
Seksualnie Niewyżyty
 
Zarejestrowany: Jun 2005
Miasto: WIELKOPOLSKA
Postów: 348

Płeć: Mezczyzna
nie kreci mnie to, ble.
__________________
Seks jest działką, którą zacofani uprawiają ręcznie. Lidia Jasińska
Księciunio jest offline   Reply With Quote
Old 05-03-06, 15:08   #20
aktiv81
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Mar 2006
Postów: 19
Poczytac czemu nie.
Mysle ze zdarzaja sie takie sytuacje ja osobiscie nie spotkalem sie z tym ale jak pomysle o swojej matce w ten sposob to nie dziekuje postoje....
aktiv81 jest offline   Reply With Quote
Old 06-03-06, 16:42   #21
proti prhleij
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Feb 2006
Postów: 26

Płeć: Mezczyzna
no niezbyt to smaczne jest
proti prhleij jest offline   Reply With Quote
Old 23-12-06, 13:28   #22
mack5
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Aug 2005
Postów: 7
Ja również interesuje się tematem incest, ale moja wlasna matka w żaden sposob mnie nie pociąga, za to mam pytanie, czy ktoś może zna jakieś stronki typu incest ?? No nie wiem, zdjecia, filmy, oraz moze jakies fora o tej tematyce?? Byłbym szczerze wdzieczny.
mack5 jest offline   Reply With Quote
Old 23-12-06, 13:53   #23
glizdziarz
Banned
 
Zarejestrowany: Sep 2005
Miasto: O rzut beretem od największej dziury w Polsce
Postów: 1 981

Płeć: Mezczyzna
mack5 nie masz wyszukiwarki? czy mi się zdaje czy ci (O Wielcy) modowie zablokowali post?
glizdziarz jest offline   Reply With Quote
Old 07-04-07, 01:05   #24
incest666
Seksualnie Niewyżyty
 
Zarejestrowany: Aug 2006
Postów: 241
Pozwolę sobie odgrzebać trupa (nekrofilia? ).

Zwróćcie uwagę, że strona np. milf.com (starsze kobiety, młodzi chłopcy) to jednak coś innego niż rzeczy, które zobaczycie na http://www.sweetcindy.info/incest/ (pomijam wątek rape czy violence).
Tu nie chodzi o zależność doświadczona kobieta - młody chłopiec.
Tu chodzi o to, że to jest
matka, ciocia albo babcia.
Rzecz rozgrywa się w głowie, nie w podbrzuszu czy na siatkówce oka. Owszem, dalsze preferencje podpowiedzą, czy mają być duże piersi, krągłe pośladki czy też ogolony wzgórek, a może i nie.
Tu chodzi o zerwanie tego jakże zakazanego owocu - kontakt z osobą, której
nie mamy prawa
dotykać czy mieć w swoich marzeniach erotycznych.
Poczytajcie wątki na actuallincest.com czy incestquest.com (albo chwilowo padłe incesttaboo.com) - tam się patrzy, czy dana fota niby "real my mother" nie jest aby "fake" - zatem jednak coś więcej niż tylko wiek i figura.
Kręci mnie incest, ale nie wiem, czy np. z matką byłbym w stanie coś zrobić. Może dlatego, że to matka, że to jedna, jedyna osoba, która ma przypisane inne zalety i funkcje w życiu.
Ciotka, ze względu na swoją powtarzalność (ciotek mamy więcej) już bardziej przechodzi i właściwie to czemu nie?
Pewnie jestem dewiantem i do tego niezdecydowanym - trudno.
Na szczęście to forum jest (chyba) ostoją nie tylko dla lubiących sex w formie wykreowanej przez większościowe publikatory.
incest666 jest offline   Reply With Quote
Old 07-04-07, 12:35   #25
szukat1963
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Aug 2006
Postów: 13
moja wlasna matka w żaden sposob mnie nie pociąga, ale za to mamusia mojego najlepszego kumpla to poezja
szukat1963 jest offline   Reply With Quote
Odpowiedz
Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Fantazje erotyczne

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
UśmieszkiOn
[IMG] kod jest On
HTML kod jest Off

Skocz do forum

--


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:30.
   Archiwum