W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Co mam zrobić- Facet oczekuje ode mnie czegoś perwersyjnego..

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kaczuszka73
    Świętoszek
    • May 2014
    • 12

    #16
    sweetchocolatte, masz rację, to strzelanie na oślep mnie frustruje, ile prób jesteśmy skłonni podjąć kiedy za każdym razem inf zwrotna brzmi NIE?

    cokolwiek na zachętę...

    a poza tym, nie wiem czy jest o co walczyć? może ta nagroda, która ma czekać na mnie na końcu podróży z 10 perwersjami, wcale mnie nie usatysfakcjonuje?

    Skomentuj

    • wiarus
      SeksMistrz
      • Jan 2014
      • 3264

      #17
      Ma być tanio i perwersyjnie ?
      Zrób to w formie niespodzianki - wyprawy w nieznane
      Zasłoń my oczy, zwiąż, każ mu przyjąć pozycję "na czworaka" z policzkiem przy pniu solidnego drzewa. Następnie zacumuj go do pnia, popraw drutem kolczastym oplecionym za szyję i pień.
      Powinien być szczęśliwy.
      Potem przeleć go jakimś solidnym patykiem od tyłu. Jak mu będzie mało, to popraw resztką drutu.
      Da Ci taką nagrodę, jaką będziesz chciała.
      Jeżeli nie, to go tam zostaw i nie zawracaj sobie głowy palantem.
      "Jesteś samotny? Tak, lecz tylko w towarzystwie ludzi."
      James Jones - Cienka czerwona linia

      Skomentuj

      • Margo82
        Perwers
        • Mar 2013
        • 937

        #18
        Ku...a, jak ja nie lubię takich ludzi. "coś bym chciał, ale nie powiem co" Albo mówi wprost o co mu chodzi albo niech spada na drzewo!
        "Obelgi to argumenty tych, którzy nie mają argumentów." Jean-Jacques Rousseau

        Skomentuj

        • kaczuszka73
          Świętoszek
          • May 2014
          • 12

          #19

          cieszę się, że napisałam, dzięki za wszystkie odpowiedzi - co prawda dalej nie wiem co napisać panu perwersyjnemu ale dociera do mnie, że już mi nie zależy na jego akceptacji, ulga, męczyłam się przez tydzień, popłakiwałam, kiedy ja w końcu dorosnę?!

          a przy okazji trafiłam na fajne forum

          Skomentuj

          • wiarus
            SeksMistrz
            • Jan 2014
            • 3264

            #20
            Cieszymy się Twoim szczęściem, lecz na "zaś" staraj się być bardziej wiarygodna.
            O.K. ?
            "Jesteś samotny? Tak, lecz tylko w towarzystwie ludzi."
            James Jones - Cienka czerwona linia

            Skomentuj

            • Ahead
              Ocieracz
              • Sep 2010
              • 188

              #21
              W sumie ciekawe, jakbyś wyskoczyła z przypiętym wielgaśnym f...m?
              A na poważnie, niestety muszę się zgodzić, że taki brak komunikacji prowadzi w złym kierunku. Udzielny książę tylko nosem kręci, że nie masz pomysłu na zabawę.

              Skomentuj

              • kaczuszka73
                Świętoszek
                • May 2014
                • 12

                #22
                Napisał wiarus
                Cieszymy się Twoim szczęściem, lecz na "zaś" staraj się być bardziej wiarygodna.
                O.K. ?
                - trudno być bardziej wiarygodną niż wtedy kiedy się pisze prawdę a tak jest... po prostu zdałam sobie sprawę z tego, że to nie ma sensu, że nie chcę się spinać, wymyślać nic na siłę...
                nie wiem co stoi za jego 10 perwersyjnymi punktami, co jest dalej, jakim jest kochankiem...
                i kazał mi schudnąć zatem jeśli nie akceptuje mnie, mojego wyglądu, moich preferencji, to po jaką cholerę mam się spinać?

                Skomentuj

                • Margo82
                  Perwers
                  • Mar 2013
                  • 937

                  #23
                  Jak to kazał Ci schudnąć?
                  Dziewczyno, nie wiem czemu jeszcze nie zwiałaś. I to jak najdalej.
                  "Obelgi to argumenty tych, którzy nie mają argumentów." Jean-Jacques Rousseau

                  Skomentuj

                  • Wiracha
                    Ocieracz
                    • Oct 2006
                    • 147

                    #24
                    Wiecie co... Trafiła tu kobieta otwarta na perwersje, gotowa na nowe pomysły, a tu jakieś pytania o związek... Dla przeciwwagi warto rzucić parę pomysłów, może przynajmniej uda się faceta zaskoczyć:

                    - siusiu w pupę
                    - zabawy medyczne, cewnikowanie, wzierniki, lewatywa (oczywiście w obie strony)
                    - wymieniony już powyżej strap-on
                    - fisting analny, zapewnij go przy okazji, że połączenie fistingu analnego z głębokim gardłem daje mężczyźnie niezwykłe doznania
                    - bdsm: chłosta, związywanie, podwieszanie, igły, trójkąt z uległą dziewicą + nieskończenie wiele kolejnych pomysłów
                    - znajdziesz androgynicznego nastolatka z blond loczkami do ramion i chcesz zobaczyć jak facet go bierze analnie, a potem zrobić z nim Lucky Pierre
                    - w gorący letni wieczór założysz szmizjerkę na gołe ciało, pójdziecie do parku i będzie mógł udostępnić Twoje ciało pierwszemu lepszemu facetowi, jakiego spotkacie
                    - trójkąty 2k+m, 2m+k
                    - powiedz mu, że kręcą Cię zabawy typu urinal/penis insertion i że chcesz z nim to poćwiczyć

                    To tak na szybko, mam uzupełnić?

                    Skomentuj

                    • znowuzapilem
                      SeksMistrz
                      • Nov 2010
                      • 3555

                      #25
                      Powiedz że mu postawisz klocka na klacie.
                      Nieśmiertelne
                      Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

                      Skomentuj

                      • Wiracha
                        Ocieracz
                        • Oct 2006
                        • 147

                        #26
                        No i jeszcze jedno: jeśli facet oświadczy, że np. nie zamierza nauczyć się doznawać fistingu analnego albo że scat go odrzuca to zrób smutną minę i powiedz, że niestety szukasz kogoś naprawdę perwersyjnego, bo to wszystko, o czym już mówiłaś, jest dla Ciebie standardem, tak robią wszyscy, a przecież dopiero zaczęłaś wymieniać rozmaite perwersje, to dopiero początek listy.

                        Skomentuj

                        • kaczuszka73
                          Świętoszek
                          • May 2014
                          • 12

                          #27
                          Dzięki Wiracho za garść /pełną/ perwersyjnych pomysłów. Odpuściłam miłośnika perwersji, uwielbiam seks - namiętny i spontaniczny, bez silenia się na oryginalność. Żałuję tylko, że nie zdążyłam mu sprzedać kilku Twoich pomysłów, mina na pewno byłaby bezcenna )

                          Skomentuj

                          • Wiracha
                            Ocieracz
                            • Oct 2006
                            • 147

                            #28
                            Napisał kaczuszka73
                            Żałuję tylko, że nie zdążyłam mu sprzedać kilku Twoich pomysłów, mina na pewno byłaby bezcenna )
                            Kto wie, może byłby zachwycony? Przecież istnieją ludzie, którzy naprawdę lubią to, o czym napisałem. Na pewną są też tacy, dla których to jest standard i wolą zabawy bardziej perwersyjne.

                            Też mi się kiedyś zdarzyło, że dziewczyna po spotkaniu ze mną oświadczyła, że lubi bardziej wyrafinowane i perwersyjne praktyki.

                            Skomentuj

                            • kaczuszka73
                              Świętoszek
                              • May 2014
                              • 12

                              #29
                              Też mi się kiedyś zdarzyło, że dziewczyna po spotkaniu ze mną oświadczyła, że lubi bardziej wyrafinowane i perwersyjne praktyki.[/quote]

                              jest to pewne zaskoczenie, niekoniecznie pozytywne, kiedy przyzwyczajony (-a) do sukcesów na tym polu dowiadujesz się, że nie spełniasz oczekiwań... ale zawsze takie rzeczy lepiej wiedzieć wcześniej niż później

                              Skomentuj

                              • Wiracha
                                Ocieracz
                                • Oct 2006
                                • 147

                                #30
                                Napisał kaczuszka73
                                jest to pewne zaskoczenie, niekoniecznie pozytywne, kiedy przyzwyczajony (-a) do sukcesów na tym polu dowiadujesz się, że nie spełniasz oczekiwań...
                                Ani mnie to zbytnio nie zaskakuje, ani się tym zbytnio nie przejmuję. Zawsze znajdzie się ktoś wyższy ode mnie i ktoś niższy, ktoś silniejszy i słabszy, ktoś bardziej i mniej inteligentny, no i ktoś mniej perwersyjny i ktoś bardziej perwersyjny.

                                Skomentuj

                                Working...