Rude

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • karbowy
    Świętoszek
    • Jul 2012
    • 19

    #16
    Napisał rusalka1
    Czy ten ''ognisty temperament'' rzeczywiście się potwierdza?
    Spałem tylko z jedną rudą, więc to słaba grupa z punktu widzenia statystyki ale było bardzo słabo, niestety "na rozgwiazdę" względnie "kłodę".

    Skomentuj

    • vanya2202
      Świętoszek
      • Jan 2017
      • 7

      #17
      Rude kręcą mnie zdecydowanie bardziej niż brunetki i blondynki. Szczególnie jasny odcień rudego Co do ich "ognistości" to bywa różnie jak ze wszystkimi typami kobiet. Jednak przefarbowanie włosów potrafi zdziałać cuda

      Skomentuj

      • Sollat
        Erotoman
        • Feb 2010
        • 629

        #18
        Naturalnie rude kobiety są na ogół po prostu brzydkie. Farbowane podobają się właśnie dlatego, że są z nimi porównywane i zwykle wychodzą na tym lepiej.
        https://archiveofourown.org/users/DarkSollat

        Skomentuj

        • Eroticking
          Świętoszek
          • Feb 2017
          • 22

          #19
          Myślę, że to tylko i wyłącznie kwestia indywidualnego gustu, kolor włosów nie jest aż tak ważny podczas wyboru partnerki i nie tylko "rude" potrafią mieć ognisty temperament

          Skomentuj

          • Marduk666
            Ocieracz
            • Mar 2015
            • 191

            #20
            Napisał ziger
            Nie wiem jak was ale mnie panie rude strasznie podniecają jak maja rude wlosy
            po prostu sexi. A jak by miala tam nadole rude mmmrrrr to bym ...
            Tak, naturalnie rude kobiety mają rude włosy łonowe, przecież nie czarne

            Miałem jedną rudą i na jej przykładzie jako jednostki nie mogę oceniać temperamentu rudzielców jako ogółu. Nie kłócę się z opinią jakoby były gorące, ale myślę że to stereotyp mający związek właśnie z takim a nie innym kolorem włosów, zwłaszcza łonowych. Jako, że rudzielce są mniejszością to i logiczne, że większość facetów nie ma z nimi doświadczenia i to chyba główna przyczyna powstawania tego mitu na ich temat.
            Inna sprawa, że ruda cipka wygląda fenomenalnie. Moja się nie depilowała i nie przeszkadzało mi to, po dziś dzień pamiętam jak jej zarost fajnie kontrastował z jasną skórą jej łona dając naprawdę ognisty, wręcz czerwonawy efekt z centralnym punktem, którym jest sama cipka. Efekt na który ma też wpływ oświetlenie bo właśnie ten kolor widziany w różnych temperaturach światła daje rozmaite wizualne doznania. Wręcz protestowałbym gdyby moja ówczesna rudą dziewczyna chciała ogolić się tam do zera, na pewno namówiłbym ją żeby zostawiła choćby paseczek. Wierzę, że nawet zwolenników damskiej depilacji intymnej, którzy nie mieli kontaktów seksualnych z rudymi/rudą spodobałby się ten - nie kryjmy - niepowszechny, niestandardowy naprawdę oszałamiający widok. Paleta kontrastów również gdyby opisać skojarzenia z rudą cipką związane bo i przecież kojarzy się z ogniem czyli gorąca, nieco wulgarnie kur...ska na tle innych kolorów a zarazem bije od niej jakaś niewinność i subtelność. Nie powiem, że wygląda bardziej "kobieco", ale zdecydowanie jest w tym rudym boberku jakaś magia przy którym czarny futrzak porastający łono wygląda prostacko i nieatrakcyjnie. Mnie osobiście rude łono bardzo podnieca choćby na samo wspomnienie teraz. Żadne zdjęcie czy film tego nie odda.

            Skomentuj

            Working...