W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Podniecenie psychiczne

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • nbaj
    Świętoszek
    • Apr 2015
    • 3

    Podniecenie psychiczne

    Dzień dobry jestem pierwszy raz na tym forum.Chciałbym dodać również ,że mam problemy psychiczne nerwica.
    Chodzi o to ,że zastanawiam się jak szybko powinno dochodzić do podniecenie kiedy widzi się atrakcyjną kobietę.czasem jak spojrzę to jakby weszło podniecenie i wtedy jakbym psychicznie miał problemy z koncentracją i często oddaję mocz i czasem mnie brzuch boli.Próbowałem to tłumaczyć nerwicą ale coraz częściej mam wrażenie jakby to był problem z czym innym.Dlatego pytam się was co się u was dzieje jak się podniecicie umysłowo? coś się zmienia u was w psychice? jak szybko się to u was dzieje?chcę wiedzieć jak to powinno wyglądać u zdrowego mężczyzny?
  • wiarus
    SeksMistrz
    • Jan 2014
    • 3264

    #2
    Idź do lekarza - rozmowa z fachowcem nie boli, a pytać to żaden wstyd.
    "Jesteś samotny? Tak, lecz tylko w towarzystwie ludzi."
    James Jones - Cienka czerwona linia

    Skomentuj

    • Bobi25
      Seksualnie Niewyżyty
      • Jul 2009
      • 395

      #3
      Chodzi o to ,że zastanawiam się jak szybko powinno dochodzić do podniecenie kiedy widzi się atrakcyjną kobietę
      Kwestia bardzo indywidualna. Zresztą zależna od dnia sytuacji, w jakiej widzisz tą kobietę itp. Nie ma zasady konkretnej. Zresztą odnośnie jakiej sytuacji pytasz?

      tedy jakbym psychicznie miał problemy z koncentracją i często oddaję mocz i czasem mnie brzuch boli.
      Można jaśniej bo z tego bełkotu ciężko coś zrozumieć.

      Skomentuj

      • nbaj
        Świętoszek
        • Apr 2015
        • 3

        #4
        Dobra byłem u lekarza to są problemy raczej psychiczne ale ciągle mnie zastanawia fakt że szybko to idzie pamiętam jak byłem młodszy to tak długo waliłem aż spuchnoł bo nie było efektu a teraz to 5 min i po sprawie? to też może być efektem psychicznym?

        Skomentuj

        Working...