Czy potraficie sie opanowac kiedy jego oddech wedruje wkolo piersi...i pocalunki...

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • sheoll
    Świętoszek
    • Dec 2005
    • 13

    Czy potraficie sie opanowac kiedy jego oddech wedruje wkolo piersi...i pocalunki...

    temat bardziej chyba dla pan, chociaz nie do konca....
    a wiec czy potrafisz sie opanowac, czy , a moze sie o to by nie skonczylo sie nigdy....
    macie jakas ciekawa opowiesc na ten temat??
    prawdziwa pieszczota zaczyna sie na plecach....przechodzi przez brzuch burza pocalunkow i piesci soczyscie piersi myslac o pocalunku ....dwa pietra w dol.........i caluje....caluje...dlugo i pozadliwie
  • Rojza Genendel

    Pani od biologii
    • May 2005
    • 7704

    #2
    No właśnie, przed czym opanować?
    Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

    Skomentuj

    • Lola
      Świntuszek
      • Dec 2005
      • 47

      #3
      hmmm... jak sie kogos kocha to nie da sie opanowac. i to jest złe...

      Skomentuj

      • Lola
        Świntuszek
        • Dec 2005
        • 47

        #4
        bo jak sie kogos kocha, to sie mu nie moze oprzec... Tylko niektorzy juz na starcie wiedza ze nie moga byc razem i to wlasnie jest złe...

        Skomentuj

        • sheoll
          Świętoszek
          • Dec 2005
          • 13

          #5
          Napisał Lola
          bo jak sie kogos kocha, to sie mu nie moze oprzec... Tylko niektorzy juz na starcie wiedza ze nie moga byc razem i to wlasnie jest złe...


          czy mowisz o mnie???czy o M.??
          widze ze3 poruszylas...... watek.................
          napisz jak jednak bedziesz chciec bym przyjechal bo nie chce znow.....
          a tak do tematu....to chodzi o to czy potraficie sie opanowac przed pojsciem o krok dalej, czy tylko modlicie sie o to by nie byll to koniec pieszczot...bo ja z L. nigdy nie potrafilem...wolicie pieszczoty delikatne i zmoslowe czy raczej ostre i wycelowane w jedna tylko odpowiedz??(dla panow tez)

          Napisał Zoom
          dlaczego złe???

          jak zawsze sie wpieprzysz w temat..............moglbys ise wypowiedziec a nie...<lol>wpadnij do mnie po 16 dzisiaj?ok?
          no bo co bezziesz robil sam w domu.nerka (szatan)
          Last edited by sister_lu; 07-03-09, 23:49.
          prawdziwa pieszczota zaczyna sie na plecach....przechodzi przez brzuch burza pocalunkow i piesci soczyscie piersi myslac o pocalunku ....dwa pietra w dol.........i caluje....caluje...dlugo i pozadliwie

          Skomentuj

          • Tuban
            Świętoszek
            • Dec 2005
            • 6

            #6
            My ustalamy - czy sie bzykamy, czy pieścimy Czasami pieszczenie przechodzi w bzykanie, czasmi kończy sie na samym pieszczeniu ... a kiedy kończy sie pieszczenie? Po orgazmie i tyle

            Skomentuj

            • sheoll
              Świętoszek
              • Dec 2005
              • 13

              #7
              wydaje sie ze moj watek okazal sie porazka raczej, ale to nic...moze ktos go doceni, a jesli nie to wymysle jakis bardziej trafny...
              prawdziwa pieszczota zaczyna sie na plecach....przechodzi przez brzuch burza pocalunkow i piesci soczyscie piersi myslac o pocalunku ....dwa pietra w dol.........i caluje....caluje...dlugo i pozadliwie

              Skomentuj

              • Lola
                Świntuszek
                • Dec 2005
                • 47

                #8
                czemu dałes taki post??? chcesz wiedziec co ja czułam jak mnie całowałes i dotykałes ... to zapytaj! zreszta ty przeciesz wiesz...

                Skomentuj

                • sheoll
                  Świętoszek
                  • Dec 2005
                  • 13

                  #9
                  Napisał Lola
                  czemu dałes taki post??? chcesz wiedziec co ja czułam jak mnie całowałes i dotykałes ... to zapytaj! zreszta ty przeciesz wiesz...
                  wiem...i wlasnie to mnie najbardziej uderza w tym wszystkim bo juz nie wiem nic...prawie nic...no ale coz...moze sie dzis zobaczymy, a jesli nie to moze w przyszlym tygodniu...pewnie tu zajrzysz jak wrocisz do domku wiec napisz na moj kom...
                  prawdziwa pieszczota zaczyna sie na plecach....przechodzi przez brzuch burza pocalunkow i piesci soczyscie piersi myslac o pocalunku ....dwa pietra w dol.........i caluje....caluje...dlugo i pozadliwie

                  Skomentuj

                  • Bender
                    Administrator
                    • Feb 2005
                    • 3026

                    #10
                    Prosze nie prac swoich brudow na forum. Pojdzicce na kawe i pogadajcie na po ludzku. Albo macie PM
                    Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
                    Billy Crystal

                    Skomentuj

                    Working...