Niezdecydowany

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Emerald_88
    Świętoszek
    • Nov 2005
    • 3

    Niezdecydowany

    mam mały problem, wydaje mi sięże jestem hetero ale nie jestem tego w 100% pewien.. bardziej określiłbym się jako Bi.. uwielbiam dziewczyny.. ale.. mimo że mam 17lat lubie coś sobie włożyć w tyłek.. dziewczyny mnie podniecają ale anal jest dla mnie też czymś niesamowitym.. wielokrotnie masturbowałem się analnie wibratorem i innymi gadżetami.. jednak jest coś czego nie rozumię.. jednego dnia gdy widze jakieś zdjęcia facetów to mnie trochę odrzuca.. kiedy indziej znowu nie umie się od nich oderwać.. często chodzi mi po głowie żeby znaleźć sobie kogoś kto by mnie ostro przeleciał ale trochę się boję..wolał bym żeby była przy tym też jakaś dziewczyna którą mógł bym przelecieć ja.. nie wiem gdzie znaleźć taki duet.. nie obracałem się nigdy w Bi-seksualnym towarzystwie.. czy jest ktoś kto może mi wytłumaczyć moje zachowania?? czy jest to normalne?? i czy byłby ktoś chętny na wyrzej wymieniony trójkąt?? (najlepiej w moim wieku, może trochę starsi)
  • adits
    Świętoszek
    • Oct 2005
    • 11

    #2
    Ze stylu w jakim piszesz wnioskuję,ze jestes dużo starszy,po prostu podpuszczasz!

    Skomentuj

    • dzikakotka
      Ocieracz
      • Oct 2005
      • 107

      #3
      Mysle, ze Twoje zachowanie moze wynikac z tego, ze boisz sie uswiadomic sobie ze jestes hetero. Najlepiej bedzie jak sprobujesz z mezczyzna. Uwazam, ze jesli interesuje Cie tylko sex z osoba tej samej plci to jestes bi, a jesli bedziesz oczekiwal czegos wiecej (namietne pocalunki, przytulanie, czule slowa) mogloby to oznaczac ze jestes hetero. Ale to tylko moje zdanie
      Sny, nawet gdy sa zle, to sie budzisz... Mozesz w nich kochac lub mordowac ludzi.

      Skomentuj

      • Emerald_88
        Świętoszek
        • Nov 2005
        • 3

        #4
        "najlepiej będzie jak spróbujesz z meszczyzną" dobre stwierdzenie.. tyle że troche trudne do realizacji.. jak już wcześniej wspomniałem nie znam nikogo Bi..

        adits.. wybacz że piszę tak otwartym językiem i że uważasz mnie za starszego.. ale mówię w prawie 100% serio.. prawie bo w pierwszym tygodniu marca bede mieć 18 urodziny.. więc mam 17 lat i 8 miesięcy..

        zapewne was to trochę rozbawi ale moja przygoda z analem zaczeła się ok. roku temu gdy moja obecie już była dziewczyna czasem nazywała mnie dla żartów pedałem..więc postanowiłem sprawdzić jak to jest podczas takiego stosunku i kupiłem sobie wibre.. troche droga inwestycja jak na moje kieszonkowe ale cóż.. potem ta "zabawa" zaczeła mnie wciągać i tak jest do dzisiaj.. ostatnio nawet wciąga mnie to coraz bardziej.. myślę o tym jak mogło by być z normalnym facetem a nie z sztucznym penisem.. wprawdzie chodzi mi tylko o sex ale to jak dla mnie i tak dużo..o dziewczynie bym tak nie umiał pomyśleć ( znaczy się"czysty sex dla sexu bez jakichkolwiek uczuć") troche ciężko mi się z tym jest pogodzić ale nie umie się od tego oderwać..

        Skomentuj

        • Rojza Genendel

          Pani od biologii
          • May 2005
          • 7704

          #5
          Powiem ci coś.
          Kilku moich partnerów hetero bardzo lubiało pieszczoty analne, łącznie z rimmingiem i penetracją ich tyłeczka. Nie wydaje mi się, żebyś musiał się z tego powodu niepokoić.
          Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

          Skomentuj

          • Emerald_88
            Świętoszek
            • Nov 2005
            • 3

            #6
            dzięki Rojze miło wiedzieć że nie jestem sam na tym świecie z takimi upodobaniami
            Last edited by Hagath; 16-03-10, 12:50.

            Skomentuj

            • Księciunio
              Seksualnie Niewyżyty
              • Jun 2005
              • 348

              #7
              Z Twojego nicku mozna wywnioskowac ze rocznikowo masz18 lat, tak wiec jestes jeszcze w okresie dojrzewania, burzy hormonalnej wiec inaczej patrzysz na swiat, oby Ci sie to przypomnialo jak bedziesz mial moze z 25 lat.Wtedy inaczej na to spojrzysz... albo nie.
              Seks jest działką, którą zacofani uprawiają ręcznie. Lidia Jasińska

              Skomentuj

              Working...