W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Coz począć? Chyba jestem homo i nie akceptuje tego.

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Gagatek20
    Świntuszek
    • Nov 2005
    • 78

    #16
    to sie nazywa praca nas sobą i zmienianie swojego charakteru, to jest naprawde mozlie, ale bardzo, bardzo, <b>bardzo</b> trudne

    Skomentuj

    • Klementyna2
      Świętoszek
      • Dec 2005
      • 15

      #17
      geje są spoko. Przynajmniej mi się tak wydaje, mam kolege którego znam od urodzenia i jest gejem. Jest bardziej czuły, i taki chętniejszy do rozmowy. Nigdy mnie nie zawiódł. Jest szczery, pomocny ale też mam pewność że niewygada tego co mu mówie. Bo nie jest taki chamski jak większość lasek. Dlatego uważam że geje są spoko. Ja ich toleruje i ty też zacznin się tolerować bo napewno jesteś wyjątkowy Pozdrawiam:*
      Życie jest jak pudełko czekoladek nigdy niewiesz co ci się trafi

      Skomentuj

      • KIKUNIA28
        Seksualnie Niewyżyty
        • Jun 2005
        • 236

        #18
        Klementyna2 homoseksualizm nie jest czyms wyjatkowym .....raczej jako "wyjatkowych " mozna nazwac wszystkich hetero ,którzy sa tolerancyjni dla mniejszości seksualnych
        Życie nabiera sensu dopiero w wyobraźni

        Skomentuj

        • <<cosmo>>
          Świętoszek
          • Jan 2006
          • 2

          #19
          Też miałem (ciągle mam) taki problem. Nawet nie chciałem słyszeć o akceptacji tego, ale z upływem czasu nie wydaje mi się to być niczym nadzwyczajnym, bo niby czym się różnię od innych (albo oni ode mnie ), różnię się czymś co jest moją prywatną sprawą i nikogo to obchodzić nie powinno.
          0statnio edytowany przez <<cosmo>>; 20-01-06, 20:51.

          Skomentuj

          • tesserakt
            Świętoszek
            • Jan 2006
            • 36

            #20
            A dlaczego osobowość musi być ukształtowana? może korzystaj z niej jako narzędzia sprawiania przyjemności ciału?

            Kiedyś sam znajdowałem upodobanie w mężczyznach... nielicznych, ale zawsze. Od wielu lat jestem het*******ualny, mam żonę. Jak będzie w przyszłości - kto to wie?

            Nie masz innego wyboru, niż ciągle, na nowo stawać się sobą.
            uszanuj fetysz bliźniego swego, a może i twój będzie uszanowany

            Skomentuj

            • gucio5tys
              Perwers
              • Dec 2005
              • 1075

              #21
              Napisał rojze
              Akceptuj i nie walcz.
              Nie zmienisz tego, podobnie jak nie zmienisz innych genetycznych cech.
              homoseksualizm jest zapisany w genach?
              Alkohol - typowy rozluźniacz języka
              "Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba." Janusz Korwin-Mikke
              Przeglądarka internetowa ze słownikiem ortograficznym!!

              Skomentuj

              • paul111
                Seksualnie Niewyżyty
                • Feb 2005
                • 234

                #22
                Czytałem ostatnio że orientacje seksualną się nabywa i że jest to udowodnione naukowo.
                I just wanna live ...

                Skomentuj

                • gucio5tys
                  Perwers
                  • Dec 2005
                  • 1075

                  #23
                  też mi sie tak wydaje. na dodatek o naszej seksualności przekonujemy się w wieku 16/17 lat kiedy szukamy pierwszej partnerki/partnera. czasami u niektórych osób własnie osobowość seksualna nie wykształciła się tak mocno i niektórzy mogą mieć wątpliwości.

                  zdajesz sobie rojze sprawę, że jeśli jest hetero a ty radzisz mu "zaakceptowanie homo" wyrządzisz mu głeboki uraz na psychice?

                  a nie prościej i lepiej dla człowieka przekonywać go do orientqacji najprostszej i akceptowanej przez wszystkich? zawsze hetero może powiedzieć, że jest chory i czuje pociąg do chłopców () a nikt homoseksualiście nie uwierzy, że się wyleczył z choroby i jest teraz het*******ualny


                  twoja rada jest imho. zła!
                  Alkohol - typowy rozluźniacz języka
                  "Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba." Janusz Korwin-Mikke
                  Przeglądarka internetowa ze słownikiem ortograficznym!!

                  Skomentuj

                  • sinuhe
                    Świntuszek
                    • Dec 2005
                    • 81

                    #24
                    Ja sypiam z kobietami, zdaza mi sie z facetami (nie jest to szerokie grono i nie poszukuje nowych). Traktuje to jako odmiane, jako mala perwersje. Podnieca mnie to. Nie wiem czy Ty uprawiales sex z innym facetem, czy masz juz jakies doswiadczenia, ale tak jak wspomnialo juz kilka osob zeby sie przekonac musisz sprawdzic. Ja sprawdzilem. Podoba mi sie i jedno i drugie. Napisdz jak czegos sie dowiesz nowego o sobie
                    Pozdrawiam

                    Skomentuj

                    • gucio5tys
                      Perwers
                      • Dec 2005
                      • 1075

                      #25
                      nie muszę przespać nocy z meżczyzną aby przekonać się, że jestem het*******ualistą
                      Alkohol - typowy rozluźniacz języka
                      "Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba." Janusz Korwin-Mikke
                      Przeglądarka internetowa ze słownikiem ortograficznym!!

                      Skomentuj

                      • Bender
                        Administrator
                        • Feb 2005
                        • 3026

                        #26
                        A takie pytanie z ciekawosci do sinuhe: Moglbys porownac te 2 doznania?
                        Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
                        Billy Crystal

                        Skomentuj

                        • sinuhe
                          Świntuszek
                          • Dec 2005
                          • 81

                          #27
                          porownac dwa doznania? nie wiem czy to tak latwo, czy Ty bys odpowiedzial co czujesz majac orgazm,oprocz przyjemnosci? sex z kobieta jest bardziej kobiecy tzn cialo kobiety jest bardziej plastyczne, miekkie i piekne. Cialo faceta jest inne, nie jest to juz takie delikatne i zmyslowe (zalezy to tez od faceto uprawiajacych sex). Trudne pytanie, wszystkeigo w zyciu trzeba sprobowac

                          Skomentuj

                          • Bender
                            Administrator
                            • Feb 2005
                            • 3026

                            #28
                            Z twojego opisu wyglada na to ze seks z kobieta rzadzi jednak ;]
                            Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
                            Billy Crystal

                            Skomentuj

                            • sinuhe
                              Świntuszek
                              • Dec 2005
                              • 81

                              #29
                              skoro tak twierdzisz

                              Skomentuj

                              • Bender
                                Administrator
                                • Feb 2005
                                • 3026

                                #30
                                Nie mam porownania. Ale twoj byl jakby nieobiektywny. Tzn dales w sumie tylko plusy seksu k+m a m+m tylko jako zestawienie z nim jako cos gorszego. Zadnych plusow.
                                Chcialem zmusisc cie do polemiki albo nie wiem... Prosze o obiektywne opisanie jednego i drugiego, w punktach, + i -. Mogłbys?
                                Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
                                Billy Crystal

                                Skomentuj

                                Working...