W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Mój przyjaciel gej- znaleziony artykuł

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Ardein
    Ocieracz
    • Oct 2005
    • 115

    #16
    jesli ktos powie "*****" nie nazwe go konserwatysta, ani nawet homofobem tylko zwyklym ignorantem. i nie wrzucilem wszystkich do jednego wora. po prostu zauwaza sie tych ktorzy najglosniej krzycza.


    a homoseksualiśmi kim są jak nietolerancyjnymi ludźmi z zaburzeniami osobowości seksualnej?
    - a to nie jest wrzucanie do jednego wora? wielu homoseksualistow nie afiszuje sie w taki sposob swoja seksualnoscia jak ci z parad. ale jesli jakis gej by sie do tego przyznal to stracilby prace, a wszyscy faceci z jego otoczenia nagle zaczeliby zaslaniac swoje tylki. co kogokolwiek obchodzi JEGO lozko? a jednak homoseksualisci sa ciagle demonizowani.

    Skomentuj

    • gucio5tys
      Perwers
      • Dec 2005
      • 1075

      #17
      ale jesli jakis gej by sie do tego przyznal to stracilby prace, a wszyscy faceci z jego otoczenia nagle zaczeliby zaslaniac swoje tylki. co kogokolwiek obchodzi JEGO lozko? a jednak homoseksualisci sa ciagle demonizowani.
      nie akceptujesz człowieka chorego psychicznie bo zrobił krzywde np swoim rodzicą - jeśli się z takim zetkniesz to się przed nim chowasz, unikasz kontaktu wzrokowego!

      jesli homoseksualista - facet z zabużeniami osobowiści (załóżmy, że jest w fazie w której próbuje określić swoją seksualność) gapi się na tyłki kolegów z pracy to tylko i wyłącznie jego wina, że jest traktowany jak odmieniec. Przedstawiasz homoseksualistę jako ofiarę, a jak ma się poczuć dorosły facet? Tylko dyskomfortowo?

      Kobiety wyzywają facetów od świń jak tylko popatrzy im się w biust albo na tyłek z których wystają 3 sznurki (a'la stringi) i toczą się sprawy o molestowanie wzrokowe.

      Czy jak gej patrzy się na tyłki facetów w pracy to cała reszta pracowników ma siedzieć cicho by nie pozostac posądzonych o homofobię?

      Nie mam w tedy prawa zasłaniać swojego tyłka?
      0statnio edytowany przez gucio5tys; 17-02-06, 23:51.
      Alkohol - typowy rozluźniacz języka
      "Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba." Janusz Korwin-Mikke
      Przeglądarka internetowa ze słownikiem ortograficznym!!

      Skomentuj

      • Ardein
        Ocieracz
        • Oct 2005
        • 115

        #18
        poznales kiedys jakiegokolwiek geja? nawet jesli o tym nie wiesz to mozliwe ze tak. jestem pewien ze nie gapil sie na twoj tylek, a nawet jesli to nie tak nachalnie jak ci sie wydaje. po prostu spojrzal. i co? ma zaraz zgwalcic? zaczac cie podrywac? zaprosic do lozka? czy ty zachowujesz sie w stosunku do kazdej napotkanej dziewczyny? a moze on juz ma partnera. czy ty majac dziewczyne rozgladasz sie za innymi?.
        jesli na ktorekolwiek z pytan odpowiadasz "tak" to kto inny ma zaburzenia osobowosci.

        Skomentuj

        • gucio5tys
          Perwers
          • Dec 2005
          • 1075

          #19
          geja nie spotkałem ale w bloku obok mieszka para lezbijek i jakoś nie robię z tego wielkiego halo. Dziewczyny łążą sobie po osiedlu trzymając się za rękę i nikt ich z tego powodu jakoś prześladuje.

          nie zadaje się z gejami bo po prostu nie chce (niechęć i brak tolerancji to 2 różne rzeczy) więc nie obawiam się o swój tyłek, chociaż parę tygodni temu 'kolega' z klasy klepną mnie na korytarzu...

          zaragowałem na to nijak. próbowałem to wyjaśnić bo głupio się czułem! co to wg ciebie miało znaczać?

          kto tu jest chory? ja czym on? to nie jest molestowanie? a jak zareaguje obca, porządna dziewczyna gdy ją chwycisz za tyłek? "pomyłka? nic nie szkodzi"
          0statnio edytowany przez gucio5tys; 18-02-06, 00:42.
          Alkohol - typowy rozluźniacz języka
          "Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba." Janusz Korwin-Mikke
          Przeglądarka internetowa ze słownikiem ortograficznym!!

          Skomentuj

          • Ardein
            Ocieracz
            • Oct 2005
            • 115

            #20
            KLEPNAL! straszne... czyli mecze siatkowki to pokazy homoseksualizmu w czystej postaci.

            jak mozesz mowic o czyms o czym jak sam mowisz nie masz pojecia?

            a te lesbijki z osiedla przed chwila nazwales chorymi psychicznie osobami ktore krzywdza swoich rodzicow. porownaj to co mowisz. zaprzeczasz sam sobie.

            Skomentuj

            • gucio5tys
              Perwers
              • Dec 2005
              • 1075

              #21
              niczemu nie zaprzeczam, jak masz coś mi do zarzucenia to przynajmniej to udowodnij a nie pisz bzdur bez żadnych argumentów
              jak mozesz mowic o czyms o czym jak sam mowisz nie masz pojecia?
              oO. Czyli Ty masz oczywiście racje i tylko twoje poglądy są jasne, rzeczyowe i prawdziwe i tylko Ty piszesz mając pojęcie. Ciekawy tok rozumowania
              a te lesbijki z osiedla przed chwila nazwales chorymi psychicznie osobami ktore krzywdza swoich rodzicow.
              napisałem, że homoseksualiści to ludzie z zabużeniami osobowości seksualnej co medycyna zalicza do chorób psychicznych.
              Reszte wyciągnęłaś z kosmosu. Nie napisałem, że homoseksualiści krzywdzą swoich rodziców.
              KLEPNAL! straszne... czyli mecze siatkowki to pokazy homoseksualizmu w czystej postaci.
              ironia ci nie wyszła. idąc tym idiotycznym tokiem myslenia można stwierdzić, że plaża to wylęgarnia dla gejów i lezbijek ale to nie prawda

              Nie wiesz jakie byly tego okoliczności więc się nieodzywaj bo to było jednoznaczne i kilku znajomych to zauwazyło i również z nim na ten temat o tym gadało. A jak facet w autobusie ociera się kroczem o dupe stojącej kobiety to co to może wg ciebie być? tez nic?! straszne... zwykłe otarcie ciała przez ubrania. zaprzeczasz sama sobie.

              jak homoseksualista może molestować hetero to czemu nie uznać tego za zgorszenie i za dziwactwo?

              jak facet molestuje kobiete to jest afera, ale jak facet molestuje innego faceta to geba na kłódkę?*

              *nie podprowadzaj tego do mojego tematu :?
              0statnio edytowany przez gucio5tys; 18-02-06, 00:59.
              Alkohol - typowy rozluźniacz języka
              "Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba." Janusz Korwin-Mikke
              Przeglądarka internetowa ze słownikiem ortograficznym!!

              Skomentuj

              • Ardein
                Ocieracz
                • Oct 2005
                • 115

                #22
                nie akceptujesz człowieka chorego psychicznie bo zrobił krzywde np swoim rodzicą
                albo tekst dotyczy homoseksualistow albo ty go z kosmosu wyciagnales, bo niczego innego dotyczyc nie moze

                ciagle trzymalem sie tego samego.
                pisalem o tym, ze geja uwaza sie za kogos kto tylko czycha zeby sobie wyrwac faceta. nie wmowisz mi ze to nieprawda.
                pisalem, ze nie wolno obrazac kogokolwiek slowem "*****" bo to ani madre ani przyjemne.

                Nie wiesz jakie byly tego okoliczności więc się nieodzywaj
                dajesz przyklad wiec mam prawo napisac na podstawie tego co przeczytalem. ale uzupelniles, co mnie cieszy. jesli bylo to takie jednoznaczne to wlasnie trafiles na rzadki okaz populacji gejowskiej, bo z moich obserwacji wynika, ze niewielu sie tak zachowuje. zyja normalnie, maja kumpli facetow, kobiety i jednego partnera. zwykly czlowiek. nazywajac ich chorymi psychicznie lamiesz polska konstytucje - dyskryminacja ze wzgledu na orientacje. powinni byc traktowani na tych samych zasadach. kobieta zlapana za tylek w autobusie na moralne prawo dac w pysk. ty tez miales

                WHO od 1991 nie uznaje homoseksualizmu za chorobe psychiczna

                Skomentuj

                • gucio5tys
                  Perwers
                  • Dec 2005
                  • 1075

                  #23
                  albo tekst dotyczy homoseksualistow albo ty go z kosmosu wyciagnales, bo niczego innego dotyczyc nie moze

                  ciagle trzymalem sie tego samego.
                  pisalem o tym, ze geja uwaza sie za kogos kto tylko czycha zeby sobie wyrwac faceta. nie wmowisz mi ze to nieprawda.
                  nie rozumiesz. to jest porównanie osoby chorej psychicznie przed którą ludzie odruchową unikają kontaktu i nie chcą mieć nic do czynienia. Homoseksualista jako osoba z zabużeniami osobowości seksualnej jest również postacią która jest omijana szerokim łukiem bo >ktoś nie chce aby gapiono mu się na tyłek<. Nie stiwerdziłem, że homoseksualiści krzywdzą swoich rodziców.

                  ja też się trzymam swojego (i tematu ). I nie będe odpowiadać za całą populację hetero. jednak biorąc pod uwagę, że w kraju jest ~90% hetero i ~10% homo to można przypuszczać, że gej patrzy ci się na tyłek własnie po to aby wyrwać faceta

                  nazywajac ich chorymi psychicznie lamiesz polska konstytucje - dyskryminacja ze wzgledu na orientacje. powinni byc traktowani na tych samych zasadach. kobieta zlapana za tylek w autobusie na moralne prawo dac w pysk. ty tez miales

                  WHO od 1991 nie uznaje homoseksualizmu za chorobe psychiczna
                  Jak już wspomniałem obok mnie mieszka para lezbijek i trakuję je jak człowieka więc twoje zarzuty o dyskriminacji homoseksualistów są głupie

                  Nie ma się z czego cieszyć. To jedna z tych ustaw do której należy wprowadzić nowelki. Przez te 15 lat namnozyło się się homoseksualistów a tak ludzi, którzy nie wiedzieli jaką mają osobowośc zawsze można było skierować do psychologa i odpowiednio naprostować.
                  Alkohol - typowy rozluźniacz języka
                  "Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba." Janusz Korwin-Mikke
                  Przeglądarka internetowa ze słownikiem ortograficznym!!

                  Skomentuj

                  • Ardein
                    Ocieracz
                    • Oct 2005
                    • 115

                    #24
                    nie rozumiem twojego toku rozumowania. homoseksualista to normalny czlowiek. nie martw jesli wpadniesz takiemu w oko to najpierw sprawdzi czy tez jestes homo.

                    te leZbijki tam traktujesz jak normalnych ludzi, a tu nazywasz chorymi psychicznie. to moze sie zdecydujesz?

                    i homoseksualizmu sie nie leczy. tylko znikomy procent gejow i lesbijek to nie homoseksualizm wrodzony. homoseksualisci dobrze wiedza jaka maja osobowosc. i sa z tym szczesliwi. no chyba, ze ktos ich na sile naprostowuje i wytyka palcem

                    Skomentuj

                    • gucio5tys
                      Perwers
                      • Dec 2005
                      • 1075

                      #25
                      Napisał Ardein
                      nie rozumiem twojego toku rozumowania. homoseksualista to normalny czlowiek. nie martw jesli wpadniesz takiemu w oko to najpierw sprawdzi czy tez jestes homo.
                      nie martwie się tylko źle się z tym czuje. dlategego wole unikac towarzystwa gejów
                      te leZbijki tam traktujesz jak normalnych ludzi, a tu nazywasz chorymi psychicznie. to moze sie zdecydujesz?
                      traktuje je jak normalnych w sensie: nie wytykam palcem, nie krzycze "homo to dzwolągi". Człowiek cierpiący na schizofremię nie jest przeze mnie gnębiony tak samo jak ludzie z zabużeniami osobowości seksualnej. W obydwóch przypadkach są to choroby psychiczne i ludzi takich należy tolerować i leczyć a nie "niszczyć" psychicznie utwierdzając ich w przekonaniu, że sa gorsi bo mają zaburzenia...
                      i homoseksualizmu sie nie leczy. tylko znikomy procent gejow i lesbijek to nie homoseksualizm wrodzony. homoseksualisci dobrze wiedza jaka maja osobowosc. i sa z tym szczesliwi. no chyba, ze ktos ich na sile naprostowuje i wytyka palcem
                      to Ty tak uważasz! powiedz skąd masz te dane? skoro w Polsce jest więcej homoseksualistów niż podają statystki różnych organizacji i rządu to skąd wiesz, że akurat "znikomy procent to homoseksualiści z nie wrodzoną chorobą"? może być zupełnie na odwrót.

                      btw. http://kaftan.jogger.pl/comment.php?...startid=200601

                      Teraz to ja będe chory psychicznie bo nie wyobrażam sobie jak para gejów albo transseksualistów może wychowywać dziewczynkę

                      Unijna głupota...

                      Teraz to 85% zdrowych ludzi będzie chorymi a 15%, które stanowi społeczeństwo homoseksu i ludzi bardzo liberalnych (aż za bardzo) będzie zdrowych. Popadliśmy z jednej skrajności w drugą.
                      0statnio edytowany przez gucio5tys; 18-02-06, 12:37.
                      Alkohol - typowy rozluźniacz języka
                      "Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba." Janusz Korwin-Mikke
                      Przeglądarka internetowa ze słownikiem ortograficznym!!

                      Skomentuj

                      • Ardein
                        Ocieracz
                        • Oct 2005
                        • 115

                        #26
                        moze blednie wywnioskowales, ze popieram zawieranie prawnych malzenstw homoseksualnych i adopcje dzieci przez nich. nie zgadzam sie tylko na traktowanie homoseksualistow jako osob gorszych od hetero. nie mam zadnych danych. tak czy inaczej orientacja to orientacja. nie mozna jej zmienic dowolnie z jednej na druga. tak jak by tobie wpajano, ze to homoseksualizm jest lepszy. jakos nie wydaje mi sie, zebys pod wplywem takiej kuracji, zaczal nagle wolec facetow.

                        Skomentuj

                        • ff_guy
                          Świntuszek
                          • Mar 2005
                          • 65

                          #27
                          Geje i lesbijki sa ludzmi. Niektorzy widac zapomnieli, wsytarczy przeczytac komentarze pod pierwszym artykulem. Szkoda slow.....
                          YOU're behind the wheel... tonight

                          Skomentuj

                          Working...