W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Inny punkt widzenia

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • another_guy
    Świętoszek
    • Jul 2005
    • 16

    Inny punkt widzenia

    Sądzę, że przyda się na tym forum temat gdzie będziemy zamieszczać linki do blogów homoseksualistów. Sądzę, że pozwoli to większości poznać "tą" drugą stronę... a może i zrozumieć homo. By dać innym przykład zamieszczam link do dwóch blogów... miłej laktury
    - Pamiętnik Młodego Geja
    - Blog Młodego Geja
    Nie wszystko co inne jest złe...
  • Rojza Genendel

    Pani od biologii
    • May 2005
    • 7704

    #2
    W tym blogu niżej śliczna jest druga fotka...
    Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

    Skomentuj

    • Jakub
      Perwers
      • Jun 2005
      • 702

      #3
      hehe a czemu ma to służyć. A ja przepraszam a czym "oni" mają sie róznić. A żę lubi płeć tą samą co swoja to niech sobie lubi. Wiesz nie wiem dlaczego chcesz udowadniać żę oni sie czymś różnią i musimy pznawać ich. No chyba żę chodzi o ich sexualność. Wiesz ale heterosexualni tacy jak ja raczej nie zrozumią jedynie mogą zakcepotwać.. No to tak samo jak homo sexualny ma zrozumieć hetereo. No sory, on chce czegoś innego i jak on to ma zrozumieć ;P A co do akceptacji to może i dbry pomysł z tymi blogami. Nech zobaczą inni (ci którzy będą chcieli) że on wcale nie sa tacy źli i mozna koło nich norlanie żyć

      Skomentuj

      • Raine
        Administrator
        • Feb 2005
        • 5249

        #4
        Za link z gory dzieki. Z checia przeczytam, jak tylko zlapie nieco czasu
        Tyle, ze w tej chwili jestem tu, ze tak pe-em, tranzytem

        To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




        Regulamin Forum.

        Skomentuj

        • another_guy
          Świętoszek
          • Jul 2005
          • 16

          #5
          Jakubie, nie uważam wcale, że oni są inni od nas albo gorsi. Chodziło mi o to by pokazać, że my wszyscy jesteśmy tacy sami. Chciałem także przybliżyć wam ich punkt widzenia na różne sprawy, ich problem i sposób myślenia. Niektóre osoby, które nie tolerują osób homoseksualnych, dzięki przeczytaniu tych blogów może będe potrafiły ich tolerować. Zrozumieją, że oni śa takimi samymi ludźmi jak oni. Bo nie ma co się oszukiwać, że niektórzy ludzie gdy słyszą słowo homoseksualista od razu mają przed oczami pedofila czy jeszcze kogos gorszego. Mam nadzieje, że rozwiałem twoje watpliwosci co do mojego wczesniejszego posta.
          Nie wszystko co inne jest złe...

          Skomentuj

          • Raine
            Administrator
            • Feb 2005
            • 5249

            #6
            Przeczytalem.
            Musze przyznac, ze to ciekawy czlowiek - jak na 15-latka, porusza interesujace tematy. Dzieki za link, na pewno bede tam w przyszlosci zagladal, moze kiedys nawet sie wpisze

            To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




            Regulamin Forum.

            Skomentuj

            • Jakub
              Perwers
              • Jun 2005
              • 702

              #7
              Tak no teraz to troche jaśniej.

              Racja niektórzy (ci zazwyczaj najgłośniejsi) nie mają zielonego pojęcia o czym mówią.

              A co do większej tolerancji, próbuj może sie uda takim sposobem Zawsze lepże to niż nic nie robienie.

              (dla mnie osobiście to jednak muszą wymrzeć te dinozaury mentalności, młodzi ludzie przynajmniej w moim odczuciu są bardziej otwarci na dialog w tej sprawie niż ludzie w średnim wieku i starsi)

              Skomentuj

              • Assantini
                Świętoszek
                • Aug 2005
                • 3

                #8
                A ja sądze iż to świetny pomysł

                Skomentuj

                Working...