Pocałunek z mm - grzech?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • fajny16wawa
    Świntuszek
    • Dec 2006
    • 70

    Pocałunek z mm - grzech?

    może trochę głupi temat, ale w pewnym sensie dla mnie ważny, bo mam ogromną ochotę na pocałowanie faceta, ale jednocześnie w jakimś tam stopniu jestem wierzący (mimo tego jaki jestem i co czasem robię - nie chodzi mi tu o sex) i mam do Was pytanie: nie orientujecie się czy to grzech? bo przecież dziewczyna z chłopakiem całując się nie robi nic złego, a chłopak z chłopakiem? co o tym sądzicie?
    Kto mnie pokocha?
  • viper_88
    Erotoman
    • Mar 2005
    • 417

    #2
    Moim skromnym zdaniem nie jest to żadym grzechem. Natomiast co do tego, jakie jest zdanie, jak dla mnie, "powalonego Kościoł", to nie jestem pewien, ale wydaje mi się, że niestety tak...

    Skomentuj

    • fajny16wawa
      Świntuszek
      • Dec 2006
      • 70

      #3
      aha....ehhh...wiem, że to trochę głupie, że jestem na takim gronie, podniecają mnie faceci (chociaż nie przewiduje w najbliższym czasie żadnych kontaktów mm, ale całus? - czemu nie)
      Kto mnie pokocha?

      Skomentuj

      • cabah1
        Świntuszek
        • May 2005
        • 87

        #4
        księża mogą to Ty pewnie też...

        Skomentuj

        • fajny16wawa
          Świntuszek
          • Dec 2006
          • 70

          #5
          jak to ksieza moga? sugerujesz ze oni sie caluja?
          Kto mnie pokocha?

          Skomentuj

          • viper_88
            Erotoman
            • Mar 2005
            • 417

            #6
            Chodzi mu/jej o to, że większość księży to geje, którzy zostali księżami, ponieważ nie chcieli ujawniać swojej orientacji i nie mogli sobie nikogo znaleźć Poza tym większość z tych księży, którzy są heterykami, ma kochanki na boku Moim zdaniem "urząd" księdza jest totalną parodią...

            Skomentuj

            • cabah1
              Świntuszek
              • May 2005
              • 87

              #7
              viper masz znaczki czy ktoś jest męzyczyzną czy kobietą Ja co do wiary moge pisac i pisac ale każdy wierzy w co chce. Co do tej kwestii to uważam że księża powinni miec żony. Po 1 lepiej mogliby zrozumiec związki i problemy z tym związane, a po 2 wyszłoby kto jest całkowicie oddany wierze i potrafi zachowac wstrzemięźliwosc

              Skomentuj

              • fajny16wawa
                Świntuszek
                • Dec 2006
                • 70

                #8
                Napisał cabah1
                viper masz znaczki czy ktoś jest męzyczyzną czy kobietą Ja co do wiary moge pisac i pisac ale każdy wierzy w co chce. Co do tej kwestii to uważam że księża powinni miec żony. Po 1 lepiej mogliby zrozumiec związki i problemy z tym związane, a po 2 wyszłoby kto jest całkowicie oddany wierze i potrafi zachowac wstrzemięźliwosc

                a jak by się okazało, że nikt nie jest oddany i nie potrafi zachować wstrzemięźliwości? co wtedy?
                Kto mnie pokocha?

                Skomentuj

                • dorian777
                  Świętoszek
                  • Sep 2006
                  • 1

                  #9
                  pocałunek mm wg katechizmu nie jest grzechem. co wiecej, sama milosc homoseksualna nie jest uregulowana, a jedynie akt homoseksualny stanowi grzech.
                  pozdrawiam

                  Skomentuj

                  • blizz
                    Świętoszek
                    • Sep 2006
                    • 19

                    #10
                    z tego co słyszałem a sporo o tym słyszałem to pocałunek jest grzechem, jeśli cię podnieca

                    p.s. gdyby księża mieli żony to byłby wielki rozpiździel, ale może mniejszy niż teraz jest? nie wiem co o tym myśleć ;P

                    Skomentuj

                    • redhanded
                      Świętoszek
                      • Jun 2007
                      • 4

                      #11
                      To nie jest grzech. Slina mezczyzny nie rozni sie od sliny kobiety to te same enzymy. Cialo zbudowane jest z podobnej formy kodu genetycznego (elipsy). Poprostu u nas ciezko jest przelamac konwenanse w panstwie. A pocalunki polecam bo sa zarabiste. Gdybys chcial moglibysmy sie kiedys spotkac na calusny wieczorek... Pozdrawiam.

                      Pozatym mozna sie tu sugerowac slynnym powitaniem na niedzwiedzia :-)
                      Last edited by Hagath; 03-02-09, 05:24.

                      Skomentuj

                      • anduk
                        Koci administrator
                        • Jan 2007
                        • 3900

                        #12
                        Napisał fajny16wawa
                        bo przecież dziewczyna z chłopakiem całując się nie robi nic złego, a chłopak z chłopakiem? co o tym sądzicie?
                        widzisz poczyniłeś złe założenia pocałunek dziewczyny z chłopakiem może być grzechem jeśli prowadzi to do pieszczot "śmielszych i gorących" zarezerwowanych tylko dla małżeństwa.

                        ps: świat upada. ja słabo wierzący muszę wam taki bełkot pisać jak bym był naczelnym teologiem kraju. spytaj się spowiednika, on spokojnie i merytorycznie wyjaśni Twoje wszystkie wątpliwości
                        If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

                        Skomentuj

                        • kuglarz
                          Seksualnie Niewyżyty
                          • Jun 2006
                          • 307

                          #13
                          Napisał dorian777
                          pocałunek mm wg katechizmu nie jest grzechem.
                          Znajomy kleryk mówił mi trochę co innego, a dokładnie, że namiętny pocałunek jest grzechem.

                          Skomentuj

                          Working...