W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Koszule, krawaty i... brzuszki

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • womenintie
    Świętoszek
    • May 2014
    • 43

    Koszule, krawaty i... brzuszki

    Bardzo kręci mnie coś, o czym nic na forum nie znalazłem (może niedokładnie szukałem). Mianowicie, uwielbiam kobiety w koszulach wpuszczonych w spodnie/spódnicę, najlepiej zapiętych pod szyję i ozdobionych krawatem (choć to ostatnie już niekoniecznie, ale bardzo lubię ten dodatek). Nie podoba mi się jak koszula zostaje na wierzchu, bo poza tym uwielbiam kobiece brzuszki i to jak się ładnie zarysowują kiedy panie wpuszczą koszulę w niższy ciuch. Moja dziewczyna podeszła do tematu bardzo entuzjastycznie, kupiła ostatnio krawat i nową koszulę, ma do tego świetną krótką sukienkę, pod którą nakłada koszulę i krawat, a sukienka ma tę zaletę , że nie trzeba jej ściągać.

    https://www.flickr.com/photos/91243336@N02/favorites/ Mała galeria moich ulubionych fotek

    Ktoś podziela taką fascynację?
  • Dyktator
    Ocieracz
    • Dec 2009
    • 184

    #2
    Nie jest to mój fetysz, ale jest to coś z czym się jeszcze nie spotkałem u nikogo ciekawa sprawa. Fetish on!
    tam gdzie kończy się zabawa zaczyna się gra
    tam gdzie kończy się seks zaczyna się orgazm

    Skomentuj

    Working...