W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Zapach preejakulatu.

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • hateofdeath
    Świętoszek
    • May 2011
    • 33

    Zapach preejakulatu.

    Witam. Od niedawna borykam się z pewnym problemem. Zaznaczam, iż nigdy wcześniej tak nie miałem. Od pewnego czasu, przy podnieceniu, wydzielina z mojego penisa pachnie dość nieprzyjemnie. Trąci rybką, delikatnie mówiąc. Ja czuję się niekomfortowo, a mojej partnerce odechciewa się oralu. Jak to zwalczyć? Nic mnie nie swędzi, nie mam krostek, grzybica odpada. Jakieś rady by wrócić do oryginalnego zapachu? Tęsknie za lodzikiem...
  • kokoko6
    Ocieracz
    • Jun 2012
    • 146

    #2
    mi cieknie tego dosyć sporo ale to raczej nie problem nawet przy lodzie, co do zapachu to ten płyn ma neutralny zapach ale czasem zdarza się jak to nazwałeś "trącić rybką", w takie dni mi nawet sam penis daje rybą też podczas sikania, a z tego co zauważyłem przyczyną jest brak seksu, jak nie robię nic z 3 dni to zaczyna intensywnie pachnieć pewnie żeby przyciągać samice jakieś feromony czy coś o i nie myj też za często sprzętu raz dziennie i ewentualnie po seksie/lodzie wystarczy za częste mycie zabija naturalna flore bakteryjna

    Skomentuj

    • Jamie
      Ocieracz
      • Sep 2011
      • 111

      #3
      Albo idz do odpowiedniego lekarza. Leczenie wszystkiego na własną rękę nie jest dobrą metodą.
      ...ale to tylko MOJE zdanie...

      Skomentuj

      • beztabu_jest_najlepsze
        Banned
        • Feb 2014
        • 10

        #4
        Witam na forum. Tutaj moge się zgodzić,że w przypadku jeżeli odczuwasz jakiś dyskomfort,to zdecydowanie najlepsza opcją będzie udać sie do lekarza aby Cie zbadał. takich objawów nie można lekceważyć.

        Skomentuj

        Working...